Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

IWesz ile ja mam sprawdzania ! to forum, rodzime gdzie moderuje,angielskie gdzie o anime speekam,jeszcze jedno o anime, forum o fantasy, i forum dla dziecie (gdzie krzywie ich chłonne i newinne umysły moim wykrętnym jadem umysłowym :D no cóż moja szkodliwość społeczna u dzieci w przedziale wieku 7-12 lat jest przeogromna....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cóż, Qbuś trochę namieszał w grze... :? Z całym szacunkiem byłem zmuszony usunąć kilka postów i poprowadzić gręinnymi torami, by gracze wreszcie zasmakowali krwi na mieczach.

no cóż moja szkodliwość społeczna u dzieci w przedziale wieku 7-12 lat jest przeogromna....)
A potem się dziwią, że przestępczość wśród nieletnich rośnie... :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka na NS :D tego mi brakowało.....

A jeśli juz przy walce jesteśmy to umnie ZAWSZE na sesjach obowiazuje kolejność, jakąś wymyśle.....

NP jest walka, każdy z was mówi co stara sie zdziałąc. potem ja żuty dla wszystkich i efekty :D często bolesne jak się przekonaliście józ..... jeśli chodzi o walki to jestem perfekcjonistą.. wpływ ma wszystko od wiatru po ustawiwenie planet..... JAk normalnie prowadze to w walce przechodzimy w tryb taktyczny z hexową planszą i fugurkami..... dzrewkami górkami ....

A ja tych dzieci nie molestuje ! ja tylko azczynam filozoficzne wywody na temat życia śmierci i tego co po nim, poprostu nabijam kiese raczkującej polskiej branży Psyhcologoof ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Qbuś trochę namieszał w grze... :? Z całym szacunkiem byłem zmuszony usunąć kilka postów i poprowadzić gręinnymi torami, by gracze wreszcie zasmakowali krwi na mieczach.

Ekhm... Ja tylko wczułem się w klimat sesji, która cała jest wielkim zamieszaniem. A poza tym Cardi nie bądź taki skromny Ty sam jesteś sprawcą największego zamieszania w postaci bnoc'a :wink: Ale żeby tak usuwać :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw grupa musi sobie poradzić z tym co stoi przed nią... A potem nie ma się o co martwić. Mamy wszystko przygotowane i pomysły też już czekają na wykorzystanie :twisted: :twisted: :twisted:

Ludzie, to jest totalna improwizacja! Co będzie, to będzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe sesje człowiek z głową na karku może wymyślic w około..... 45 sekund..... a podczas gry wszystko sobie ułoży........ no a potem pojawi się taki Czarny Smok Rhajborhr Spieler.... i rozwali koncept ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prosba do pana F... (moze ja zle pojmuje gre w rpg, ale coz..)

Jak nie masz niczego ciekawego do napisania to nie pisz wcale! Bo wydaje mi sie, ze czasami swoimi wpisami psujesz klimat, ktory Mg probuje utrzymac... Chodzi mi o NS...

Niziolek zamieniajacy sie w smoka to juz przegiecie... Ta gra robi sie infantylna przez to...

Ale to tylko moje zdanie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prosba do pana F... (moze ja zle pojmuje gre w rpg, ale coz..)

Jak nie masz niczego ciekawego do napisania to nie pisz wcale! Bo wydaje mi sie, ze czasami swoimi wpisami psujesz klimat, ktory Mg probuje utrzymac... Chodzi mi o NS...

Niziolek zamieniajacy sie w smoka to juz przegiecie... Ta gra robi sie infantylna przez to...

Ale to tylko moje zdanie ;P

Od tego właśnei jest NS aby se robij jaja :D i nie tylko ja tak uważam patrz powyższy post Cordiogramu (czy innej maszyny robiącej "beeep")

Smutasku rozchmuż się ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Cardi że raczyłeś zauważyć że ja nie żadna Feaonora tylko Feanor ew Fa :D doceniam to .....

Hmmm a czy już na samym początku was nei zdziwiło że on byl CZARNYM i to nisiołkiem ... z takim zamiarem się nosiłem od samego początku .....

Ale w sumie sprawa smoka też została załatwiona elegancko ^^...

Ale smutny nie martw się jeszcze coś wykompbinuje....(a jeśli chodzi o te dziwne nazwy Nordyckie to mam ich całą kupe ^^)

Tylko niezabijajcie tak czybko Cakrdiego (czemu nie przez "k"?) jest z nim ciekwie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jako ojciec założyciel muszę się udzielić. NS ma być sesją swobodną, otwartą dla wszystkich, pełną absurdu, ale... Trzeba się trzymać pewnych granic. Rozumiem dobrą zabawę, ale totalny chaos mi tu nie pasuje. Apel do wszystkich ( do mnie również :( ) : Ograniczcie czasem swe zapędy i pomyślcie nad tym co piszecie, oki :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Cardi że raczyłeś zauważyć że ja nie żadna Feaonora tylko Feanor ew Fa :D doceniam to .....

Hmmm a czy już na samym początku was nei zdziwiło że on byl CZARNYM i to nisiołkiem ... z takim zamiarem się nosiłem od samego początku .....

Ale w sumie sprawa smoka też została załatwiona elegancko ^^...

Ale smutny nie martw się jeszcze coś wykompbinuje....(a jeśli chodzi o te dziwne nazwy Nordyckie to mam ich całą kupe ^^)

Tylko niezabijajcie tak czybko Cakrdiego (czemu nie przez "k"?) jest z nim ciekwie ^^

Czuje sie zaszczycony tym "wyzwaniem" Feanorze... :)

Sprobuje sprostac Twoim wymaganiom :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jako ojciec założyciel muszę się udzielić. NS ma być sesją swobodną, otwartą dla wszystkich, pełną absurdu, ale... Trzeba się trzymać pewnych granic. Rozumiem dobrą zabawę, ale totalny chaos mi tu nie pasuje. Apel do wszystkich ( do mnie również ) : Ograniczcie czasem swe zapędy i pomyślcie nad tym co piszecie, oki
Czy dobrze mi się zdaje, że to jest do mnie i pośrednio to Feanora? Bo zostaliśmy jedynymi, którzy jeszcze robią wariatkowo... Ale chyba o to chodzi. A ty Qbuś, też mógłyś się trochę udzielać, bo w końcy xiężniczka ciągle jest pod twoimi rządami... (widzę, że mimo całego sceptycyzmu postanowiłeś przyjąć moją nazwę ojca założyciela... To ci się chwali :twisted: )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi się zdaje, że to jest do mnie i pośrednio to Feanora? Bo zostaliśmy jedynymi, którzy jeszcze robią wariatkowo... Ale chyba o to chodzi. A ty Qbuś, też mógłyś się trochę udzielać, bo w końcy xiężniczka ciągle jest pod twoimi rządami... (widzę, że mimo całego sceptycyzmu postanowiłeś przyjąć moją nazwę ojca założyciela... To ci się chwali :twisted: )

Pośrednio i bezpośrednio to było do wszystkich :wink: Zamieszanie robi każdy co chwila, łącznie ze mną. Ja apeluję tylko o umiar :!: Ale nie ograniczajcie się też za bardzo, bo wtedy klimat pójdzie w... las. A z tym udzielaniem jest u mnie tak: Na forum wchodzę przeważnie 2 razy dziennie. Pierwszy raz jest świeżo po roboci i nic mnie się nie kce :( Ale wieczorkiem zawsze staram się nadrabiać, chyba, że pada forum :cry: No, ale jak chcesz to masz.... zaraz coś będzie na NS :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Qrcze wszystko oki, ale jedna rzecz mnie drażni! Gramy postatciami max na 3 poziomie, więc skąd niektórzy posługują się czarami z 6-7!!!??? Wqrza mnie to... Xiężniczka nie powinna używać tak wysoko poziomowych czarów jak odbicie magii bo to by oznaczało że jest na poziomie około 10-12 i mogła by na raz rozgrzmocić nas w pył! niech wrogowie będą dobrani wg poziomów. Ja też mogę sobbie walnąc czar słowo mocy giń i po sprawie!... jednak używam max czarów o 3 levela!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...