Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Hehehe - Brethil - pomysła się ma, ale samemu go zrealizować ciężko, hę??? Dobra, ja mogę zmienić podpis, ale uprzedzam lojalnie, że na innych wątkach udzielam się stosunkowo rzadko... Jeśli moderatorzy (czyli w tej chwili Cardi) zgodzą się na taką reklamę, to zmienię sygnaturkę.

onufry - witamy w drużynie, choć nie powiem, że "wejście" było nieszczególne - ciut za duża samowola in my opinion... Radyan, jako MG, jest w tej chwili najwyższą władzą na NS i powinieneś był się do niego zwrócić w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

hoho

widze że onufry miał wejście gorsze nawet od mojego

a co do jego przyłączenia się do NS to za wszystkim stoje ja

(nie bijcie!!!!!!!)

onufry to moj dobry znajomy i to ja zarazilem go miłoscia do RPG

i w tym momencie mamy spory problem

onufry namieszal ale jako tako jest w druzynie

ale problem jest taki ze wczoraj mu sie spalil procek

mowil ze postara sie wylombinowac jakis P120 albo cos ale moze mu nie wyjsc :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie (JAK) to dołączy się jeszcze mój kumpel. Od niedawna ma Neostradę i trochę zaciekawiła go NS.

No to świetnie. Widzę, że i ty zmieniłeś podpis. Tak trzymać, może coś wskóramy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho!!! Jaki gromadny odzew na mój post o reklamie! Nie wiedziałem, że mam aż taką siłę przekonywania! :wink:8):D

A nie zmieniałem swego podpisu dlatego, że chociaż się trochę udzielam w innych tematach, to wkrótce to się skończy, więc reklama byłaby mało skuteczna, bo nie docierałaby do "nowych", lecz tylko do tych, którzy przeglądają stare posty.

A onufremu się spalił procek chyba dlatego, by pokarać go za uśmiercenie małżonki ("nie znacie dnia, ani godziny, gdy przyjdą M.a.l.i.n.y." :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przydalo by sie opanowac sytuacje.

W mieście byla tylko moja postac (ktora nie byla prowadzona przezemnie) i to bardzo krotko a przydaloby sie kupic cos wiecej niz tylko wode. Wiec trzeba zdecydowac czy wracamy czy nie.

Moim zdaniem moglibysmy juz wyruszyc ale MG by musial nam troche pomagac w kwesti wody i odpoczynku(czyt. oaza za kazdym razem gdy konczy nam sie woda) ale plemiona pustyni mozna by raz czy dwa spoytkac.

Druga sprawa co z ogrem na czas nieobecnosci onufrego

jedyne wyjscie to posytapic tak jak z Carghulem tzn MG nim prowadzi

PS. A co do podpisow ja tez nie udzielam sie na innych tematach ale jak wszyscy to wszyscy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie się, że na pustyni zginiecie z braku wody. Po pierwsze pustynia nie jest duża, po drugie są na niej oazy i nomadzi, którzy chętnie wodę przehandlują, a ponadto CArghul tak lubi mineralną, że posiada umiejętność kopania studni artezyjskich;)

Co do postaci onufrego, to do czasu kiedy on nie wróci potraktuję go jako npc. Mam nadzieję, że nie wynikną z tego żadne problemy. Bo 2 npc to mogę jeszcze kontrolować, ale jak będzie więcej takich to nie dam rady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Radyan dobrze sobie radzi, więc zostawiam NS w dobrych rękach. Nad wszystkim czuwa jeszcze Cardi, więc wierzę, że będzie dobrze. Też mam nadzieję, że uda mi się bywać w necie jak najczęściej i może porobię trochę zamieszania w NS :twisted:

A jak będę miał stałkę... To będzie big comeback 8) Już możecie się bać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielam się na innych tematach (za duży ruch, a to nie jest jedyna forum, które muszę przeglądać), ale podpis mogę zmienić. W jedności sił!

;-)

Co do Kampani RPG, fajni by było, gdyby jakąś dyskusję zacząć. Namęczyłem się przy przepisywaniu moich tekstów, a odzew był stosunkowo niewielki. Nie wie, czy nada się karta do systemu, jeszcze wielu rzeczy nie wiem. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz wszystko powrucilo do normy, jeszcze dzien lub dwa i juz powinnismy bys w drodze do Gaara.

Co do Kampanii RPG to ciagle sledze co sie z nia dzieje i mysle nad jakas postacia

widze ze Asthner odwalil kupe (kto sie tam smieje w tyle) porzadnej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam kolejnego gracza - zapowiada się bardzo ciekawie :). Prosimy o jakieś przedstawienie, co by ułatwić robotę MG i pozostałym grającym....

Proponowałbym również, Radyan, wprowadzić jakieś hmm... limity jeśli chodzi o wartość czy cechy przedmiotów nabywanych przez graczy - po pewnym czsie możemy być tak obładwani artefaktami, że nic nas nie ruszy, no chyba, że bezpośrednie trafienie kometą (kto czytał "Naukę świata Dysku", ten wie, o co chodzi )...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I ciekawe, czy ta wielka kula ognia w nas uderzy..."

-Ostatnie osiągnięcie myśli cywilizacji krabów...

Bardzo fajna książka, tylko, że trzeba do niej odpowiednio podejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo Taka drobna uwaga

Trochę trudno jest przyłączyć nowej osobie do NS

Sam próbowałem "przebrnąć" przez te wszystkie posty tutaj i na samej sesji ale po prostu jest ich ciut za dużo i boję się że gdzieś po drodze padły jakieś wewnętrzne ustalenia o których zwykłemu człowiekowi nie wiadomo.

jakieś rady mile widziane, Chęci nadal pozostają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skontaktuj się, Wolanie, z MG - Radyanem - on jakoś wkręci cię w przygodę :). Jeśli twoja postać nie ma zbyt wiele do ukrycia, proponuję ci, już po "wejściu" na NS, podać opis postaci - wzory znajdziesz na pierwszych stronach wątku NS... (chyba na 2giej lub 3ciej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger - witamy w drużynie, postaram cię jakoś sensownie wprowadzić, jakbyś mógł to zrób prowizoryczną kartę postaci, wzory znajdziesz na początkowych stronach NS.

Wolan - skontaktuj się ze mną na mailu i tak jak Stranger zrób kartę. Poza tym nie musisz od razu wszystkich 20 stron czytać. Wszystko wyjdzie w trakcie gry, ale trochę powinieneś się orientować...

k0nrad - ufam Wam, że nie weźmiecie sobie zbyt potężnych itemów, nie zawiedźcie mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wszystkie opisy sa wlasnie tam (np moja na 15 chyba) ale wiekszosc a co do fory za ladne wejscie- nasz Kapłan Półmroku nic takiego nie dostal a mial on bardzo ladne wejscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm back at last... Po trzech dniach spędzonych w stanie rześkim robię krzyżyk (odwrócony) na drogę i ruszam z katapulty... Matrix da, a urządzimy tu danse macabre, a Radyan nie nadąży z pisaniem odpowiedzi :twisted: Niech mnie, ciekawym czy coś nie zjadło/zabiło/rozerwało/zmieliło Ghosta... Idę poczytać NS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wszystkie opisy sa wlasnie tam (np moja na 15 chyba) ale wiekszosc a co do fory za ladne wejscie- nasz Kapłan Półmroku nic takiego nie dostal a mial on bardzo ladne wejscie.

Ale wtedy ja nie byłem MG..... ;) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi - Welcome home! :). Zapewne zauważyłeś obecność nowych graczy - onufrego (chwilowo out), the Strangera i Wolana. Nie chwaląc się, myśmy to sprawili, reklamując NS na forum całym - vide nasze podpisy ;). A hasełko wymyśliłem ja :D .

Mam nadzieję, że Ghost powróci w dobrej formie i sprawi trochę rozrywki (dosłownie) paru plugastwom, które niewątpliwie napotkamy na swej drodze...

PS - jak ci się podoba mój avek - Kłopot??? cał rysunek możesz obejrzeć pod tym adresem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_Stranger - mała uwaga, podobnie jak wcześniej do onufrego: kierujemy tylko swoimi postaciami! Nie pisz, że Carghul dusi barmana i zaczyna szukać wina (Carghul jest byłym paladynem i nie zabija jeśli ktoś nie jest agresywny a pije tylko mineralną), bo to nie zależy od Ciebie.

Ja jestem obecnie MG wobec czego mam trochę większe uprawnienia i mogę w razie potrzeby kierować npcami i sterować poczynaniami drużyny. A że czynię to za pomocą Carghula to inna sprawa. Podsumowując: piszcie co wasze postacie chcą zrobić, a ja będę stwierdzał, czy to się udało, czy nie. Bo teksty w stylu "Idę z Kłopotem do jubilera i wybijam personel, Kłopot w tym czasie zgarnia złoto, po czym obaj wymykamy się niepostrzeżenie i ukrywamy w lesie." nie powinny się pojawiać. Po pierwsze nie wiadomo, czy Kłopot zechciałby to robić, po drugie nie wiesz, czy udało się tak bezproblemowo wybić personel, albo niepostrzeżenie się wymknąć. Czasami doprowadzić to może do sytuacji, że walczycie z jakimś potężnym przeciwnikiem, nikt jeszcze nie zadał żadnego ciosu, a ktoś pisze, że podchodzi do przeciwnika i jednym cięciem miecza pozbawia go głowy po czym rabuje jego skatby. I co to za przygoda? Piszcie raczej "Rzucam się na przeciwnika chcąc pozbawić go głowy jednym cięciem miecza" i ja wtedy mogę napisać, czy dana czynność zakończyła się sukcesem czy nie.

Wiecie już o co chodzi? Jak nie, to pytajcie śmiało, żeby nie było kolejnych nieporozumień, bo akcja staje się niezrozumiała. W ogóle jakiś chaos zapanował teraz: Stranger napisał, że cała drużyna pobiegła do McJesia, Ghost okazuje się robić demolkę w czołgu i woła kompanię a Rhajbohrn jak gdyby nigdy nic poszedł gdzieś do sklepu.... i co ja biedny mam teraz robić??? To wszystko się wzajemnie wyklucza.... Może następnym razem uzgodnijcie jakąś wspólną wersję wydarzeń, a nie każdy robi to co chce nie patrząc na innych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K0nrad - mega kozioł!! Wygląda jakby 10-latek przebrał się za czarownicę, wybił płyn na porost włosów i się zbakał... :twisted: Po prostu - rewelacja! Hmm, brakuje mi tylko miernika wysokości, tak jak mają komisariaty w filmach made in USA... Tylko, że kończyłaby się na 1,20m :D

Radyan - jak chcesz, żebym coś wyciął, to wal na gg lub maila od razu. Załatwię najszybciej jak mogę (czyli najczęściej jak się dowiem + kilka minut...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...