Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Fakt, zrobiło się zdecydowanie bardziej gęsto. I trzeba było nieżle kombinować, żeby ujść z życiem. Chociaż nie potrafił też odrzucić pokusy poznęcania się nad graczami i przyczepiania się do niektórych szczegółów (np. Artorius w tunelu, czy też Kłopot w moim Plecaku). Ale nie widzę w tym nic złego, zwłaszcza że sam też pewnie jako MG nie potrafiłbym trochę nie porządzić :wink:. A szczypta realizmu też czasami się przyda. Najważbniejsze, że nikt się nie nudził, przeciwnie, było ciekawie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Popielaty coś dla siebie znalazł. Radyan, good job! Dałeś dobry przykłąd innym mg. Dowód na to, że NS nie musi się opierać tylko i wyłącznie na absurdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę się, że się podobało. Trochę się bałem, że będziecie narzekać, ale jak widzę jest ok, więc też jestem zadowolony. Teraz dziwnie będzie znów odgrywać postać nie wiedząc co stanie się za chwilę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że MG nie zauważył żę moja postać rzucil nożami w "czarnych"! Trudno, zdarza się! Radyan świetnie prowadził sesję (IMHO), i mam nadzieję że inni MG będą się częściowo na nim wzorować (ale absurd też jest ważny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, proszę. Wychowałem żmiję na swym łonie :wink: Chciałbym pogratulować bardzo udanego prowadzenia sesji i... wręczyć nagrodę :twisted: W uznaniu Twych zasług w prowadzeniu sesji chciałbym Ci zaprowonować pociągniecie jej z parę dni. Mnie jakoś rozkłada przeziębienie i muszę ochłonąc po naprawdę niesamowitej wycieczce. Widzę, graczom nie będzie to przeszkadzało, ale co Ty na to :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraż się Qbuś ale jestem bardzo zadowolony że Radyan jeszcze zostanie. Widze że ma nieskończone pokłady dobrych pomysłów.

Na razie czekam na jego reakcje na poczynania drużyny w sprawie tajemniczego nieznajomego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad nie badz taki pewien bo twoj Yabol moze nie zadzialac (co jest pewne) a dopiero wtedy spojrzysz smierci prosto w oczy. Albo agentowi prosto w lufy pistaoletow. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oops, widzę, że Radyan postanowił wprowadzić w akcję agenta... Zaczyna się robić ciekawie, zapewne walka będzie dość.. zacięta :twisted: Tak czy inaczej, zabawa dopiero się rozpoczyna.

Wspominałeś coś wcześniej o agencie, a skoro nie podobają ci się czary i magia postanowiłem dać ci przeciwnika, z którym powalczysz na swoich zasadach, a reszta drużyny bęzie musiała troche mocniej pokombinować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yager - nie chodzi o Yabola - wiem, że niewiele zdziala przeciw Agentowi... Chodzi o to, ze to Qbus gra Śmiercią, a on wziął sobie jeszcze pare dni wolnego - więc ze Śmiercią się nie spotkamy.

A ten Agent wcale nie jest taki straszny ;) - coś wymyślimy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze chodzilo ci o Qbusia. a mi chodzilo o to ze oprocz spotkania z postacia Qbusia prawdopodobnie dzieki rzyczliwosci Radyana zajrzysz smierci w oczy w czasie walki z agentem.

A co do haka na agenta mam pustke w głowie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesłi po kadencji Radyana zechcielibyście zakosztować spaczonej wizji swait gdzie nic nie jest takie jak się wydaje moge pomiszczować ^^ hehehe.....

Tylko pamiętajcie strzeżcie się wszystkiego a najbardziej tego czego przeważnie się nei strzeżecie :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu k0nradowi tylko coś powiedziec na gg, to zaraz rozpowie - a miała byc niespodzianka. Za to dostałeś kopa od agenta ;). Ale wybaczam, wybaczam. Nie bedę tu wyładowywał frustracji po pierwszej połowie meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zapowiada się całkiem ciekawie - z normalnej rozgrywki Radyana skok w wpyaczone światy Fea...

Ooo, przeciwnik specjalnie dla mnie? How nice :D Już zrobię takie akcje, że głowa do skarpetek spada... Normalnie puszczam Hell March z Red Alerta i wymyślam jakieś patetyczne konstrukcje zdaniowe 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...