Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Przyłączam się do pożegnań Qbusia (względem K3rm!']['a) i komentuję aktualną sytuację na sesji :). A mianowicie - każdy znalazł własny sposób na Mastaha - ciekawe jak wybrnie z tego MG - Cardi, współczuję ;). króliki są w porządku (Brethil - chyba jesteś fanem amerykańskich lekkoatletek ;) ), Brethil też wykombinowal jakąś super-bronię ;), chRis wybrał wszystkie liczby parzyste na k100 Mastaha, a mój Kłopocik pomaga Rajhboornowi (czy jak to się pisze). Dzisiaj nie napiszę postu na NS, przynajmniej nie teraz, bo... nie mam weny ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

UWAGA :!: UWAGA :!: Pilnie poszukiwany zastępczy MG na dni 11-16 IX Ad 2003 :!: Cardi, przygnieciony ogromem obowiązków, przekazał prowadzenie sesji na me ręce i od jutro biorę się do roboty. Ale jak już wspominałem 11 wybybywam na małe w(yw)czasy na Ukrainę i przez parę dni mnie nie będzie. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś chętny, który poprowadzi dzielnie sesję przez te dni. Ogłaszamy więc przetarg ( mile widziana koncepcja rozwoju gry na najbliższy czas ) na posadę MG w dniach 11-16 IX :wink: Jeśli nie znajdzie się żaden śmiałek czeka nas kolejna przymusowa przerwa.

May the best man win :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zgłaszam się!

Tylko jedno pytanie: czy muszę uśmiercić moją postać i czy macie wizję dalszej przygody?

Bo jak nie macie, to ja mam - pokonanie Czarnego Wilka Gaara i Czarnoksiężnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy więc pierwszego kandydata. Bardzo dobrze. Co zrobisz ze swoją postacią i z dalszą grą to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Tylko jedna rzecz - jeśli nie skończę Mastaha przez te dni to Twoim obowiązkiem będzie to zrobić. Nic więcej. I czy mógłbyś mi przesłać zarys Twojej koncepcji? Tak dla sportu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak zdążył już Qbuś to stwierdzić, zrzekłem się prowadzenia NS nieco przed czasem. Złożyły się na to: pad forum w weekend (czyli czasie, w którym miałem zakończyć robotę z Mastahem), wyczerpanie pomysłów, a przede wszystkim natłok pracy. Laba się skończyła i zapewne nie codziennie będę mógł się udzielać na forum. Skoro jednak widzę, że jest wiele osób, które chcą po mnie przejąć schedę, opuszczam to stanowisko spokojny...

Może wkrótce wprowadzę własńa postać? Ten golem wreszcie zardzewieje w innym wypadku... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Cardi, znów się wygadałeś.

Teraz już wiemy, że golem będzie mechaniczny a nie np. ognisty (tylko mechaniczny może zardzewieć). No cóż, nie będzie niespodzianki :(

Hmm, myślałem, że to dla wszystkich było jasne już sporo czasu temu... Ognisty golem? Pierwsze słyszę... Zresztą nie jest powiedziane, że muszę właśnie nim wpaść do gry, jeżeli przyjdzie mi coś lepszego do głowy, to i tak będziecie mieć 2x niespodziankę :P

Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już jednego kandydata. Został zaakceptowany przez szacowne gremium, czyli mnie. :wink: Jeśli dziś nie zgłosi się żaden kontrkandydat będziemy wiadomo już będzie, kto pomęczy się przez ten tydzień :twisted: Czekamy do północy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe witam spowrotem, musze częściej wpadać bo im żadziej jestem na forum tym więcej pije a im więcej pije tym żadziej jestem na forum. I koło się zamyka :wink: Jak zresztą pokazuje mój avek :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - pojedynek z Mastahem (przynajmniej na razie) zakończony. Gratuluję wszystkim przeżycia kolejnego dnia w świecie NS :). Nasze (graczy) pomysły na pokonanie Mastaha były IMO całkiem ciekawe, ale chyba zbyt zakręcone - Qbuś nie wiedział, co zrobić :). I wykorzystal odmienne stany Carghula :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widział co zrobić :?: :!: Łaskawie pominę tą obrazę milczeniem :wink: A odmienne stany Cargula były wykorzystane z zupełnie innego powodu. Jakiego? Od jutra Radyan przejmuję pozycję MG. Nikt inny się nie zgłosił, a on ma pomysł ma grę. Proszę tylko grzecznie słuchać od jutra nowgo MG 8) Ja jadę szukać natchnienia na zielonej Ukrainie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, w takim razie dziś lub jutro wprowadzę swoją postać. Bynajmniej nie będzie to golem, ale ktoś zupełnie odmienny... I bynajmniej nie erpegowy. :twisted: Lepiej przygotujcie się na little big shock, bo jestem zdecydowany... Można powiedzieć, że będzie to taki mały i przyjemny teścik dla Radyana. Jak sobie z tą postacią poradzi, to poradzi ze wszystkim. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jestem z powrotem. Widzę, że (niestety) chyba ominął mnie najciekawszy fragment serialu "Moda na NS" :wink: . Trochę się działo beze mnie i nieco się zdezorientowałem, więc nic już w sesji dziś nie napiszę.

Najbardziej żałuję, że nie zdołałem użyć swej tajnej broni :cry: :evil: :cry: . No, ale może innym razem (a mówię wam, jak już jej użyję to będziecie się śmiać - jest niezła).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, debiut mam za sobą.

Niemniej mam 2 pytania: czy MG obowiązuje też limit 2 postów?

Czy chcecie, żeby opowiadać podróż "za was" zatrzymując się tylko na walkach i innych co ważniejszych wydarzeniach, czy chcecie sami pisać, co robicie w czasie wędrówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba nie...

2. To zależy. Jak ktoś będzie miał qńcepcję, to niech pisze. jeśli z kolei MG wymyśli coś dobrego, to niech on pisze (po prostu wg. zasady: drużyna czeka, co zrobi MG, to on pisze; drużyna jest pełna pomysłów, to MG czeka, co wymyślą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. o tym mowa już chyba była, raczej nie.

2. zgadzam się z Brethilem i wprowadzam to w zycie. Ufam, że nie mialeś innych planów co do naszej ucieczki i moje dzialanie nie pomieszalo ci szyków. Chodziło mi po prostu o jakiekolwiek działanie ze strony Kłopota - a co mógł zrobić siedząc w Plecaku Annaehla????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pewnie, że tak. Ile tylko potrzeba.

2. To już zależy od inwencji. Każdy może niejako prowadzić przygodę, ale tylko MG może stwierdzić, czy taki obrót spraw mu się podoba i ewentulanie skreślić niektóre zdania graczy i wprowadzić własną wersję wydarzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, Radyan, że nic nie napsułem :).

Cardi, widzę, że "przesiadłeś się" z Terminatora na matrixowego Ducha... Cóż, całkiem niezły pomysł - może być ciekawie, kiedy my będziemy walic po łbach łomami i młotami, ciąć mieczami i katanami, rzucać nożami, strzelać z kusz i łuków, a Ghost spokojnie wyjmie berettę i zacznie pruć nabojami 9mm ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi, widzę, że "przesiadłeś się" z Terminatora na matrixowego Ducha... Cóż, całkiem niezły pomysł - może być ciekawie, kiedy my będziemy walic po łbach łomami i młotami, ciąć mieczami i katanami, rzucać nożami, strzelać z kusz i łuków, a Ghost spokojnie wyjmie berettę i zacznie pruć nabojami 9mm

Przy okazji biegając po ścianach...

Zauwarzyłem że że inne osoby nie zrozumieły mojego "Do tunelu!!!".

Miałem na myśli ten tunel z drabiną w którym zostawiliśmy konie (ten tunel nie powinien się zawalić [to że chodziło mi ten tunel można wywnioskować "nadzieją na znalezienie tam koni"]).

Mam nadzieję że drużyna nie straciła koni, ponieważ nosiły one trochę sprzętu (u mnie to były cenne, magiczne, zapasowe katany).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...