Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Feaor masz sejf wypchy po brzego pieniedzmi i kosztownosciami wiec nie narzekaj. Jednak nie ma to jak nie wiedziec co sie dzieje byla mowa o Carghulu, bylym paladynie, a nie barbarzyncy :D to tak btw. Teraz trzeba czekac na gm bo jacht spadl/spada. I co dalej ?? Nie wiem nawet co sie stalo z moja postacia, wiec jak moge wpisac drugi post?? EH czemu ta szkola przyszla teraz ludzie nie maja na nic czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Jaka szkoła :?: Jaki brak czasu :wink: Alem ja okrutny :twisted: U mnie też się zacznie...

A tak swoją drogą to widzę, że pomysł Cardiego z przerwą był strzałem w dziesiątkę. Ruch zrobił się jak w Paryżu :wink:

Qbuś, nie wyżywaj się już na biednych uczniach, bo za parę tygodni u nas też się zacznie. (ale na razie biba :-({|= :D/ )

W Paryżu? Ja bym powiedział, że jak na zakopiance! Nie dość, że każdy chce coś swojego wcisnąć, to jeszcze MG sprawia, że nie wiadomo gdzie podziać oczy, bo z każdej strony mogą cię stuknąć :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zrobił ruch bo JA wróciłem :wink:

A tu proszę państwa z Feanora wyłazi egocentryk. Zdemaskowaliśmy Cię :!: Poza tym tylko sztuczny tłok robisz :wink:

Qbuś, nie wyżywaj się już na biednych uczniach, bo za parę tygodni u nas też się zacznie. (ale na razie biba )

W Paryżu? Ja bym powiedział, że jak na zakopiance! Nie dość, że każdy chce coś swojego wcisnąć, to jeszcze MG sprawia, że nie wiadomo gdzie podziać oczy, bo z każdej strony mogą cię stuknąć .

Dobra, dobra kończę już. I tak mam trzy siostry, które moczno odczuwają to, że siedzę w domu :twisted: Miejmy tylko nadzieję, że ruch nie spadnie po sezonie, tak jak na Zakopiance. Ale jak na razie jest bardzo dobrze :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Radyan - to nie był Szkot Z toffi - to był Szkot W toffi :D . Spódniczka (a raczej kilt) była więc prawdziwa, wełniana ;). A ty ją zjadłeś. ROTFL of the year!!!!.

Aha - ktoś pisal, że nie wie, co to ROTFL - jest to akronim słów Rolling On The Floor Laughing - czyli polskie Tarzanie Się Ze Śmiechu :). Takich skrótów, zaczerpniętych z IRCa, jest bardzo dużo, np. LOL (laughing out loud) lub IM(H)O (moim (skromnym) zdaniem) czy 2MORO (jutro) lub CYA (see you - na razie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze kreatywność graczy znacznie wzrosła po przerwie "łykendowej" . Niestety prawdopodobnie od tej pory będę ograniczony do jednego postu dziennie, ale to nie powinno znacznie pogorszyć sprawy. Mam nadzieję, ze moja DeZetka się wam spodobała. To był taki mały żarcik slowny - na nizioła spadł jacht, należący do Fundacji Hobbit ;). Gdyby ktoś przyjrzał się burcie jachtu, zauważylby nazwę "Arwena". Cardi ma, jak widzę, problemy z pamięcią - nie wie już, kto jest byłym barbarzyńcą, a obecnie tropicielem :). Informuję więc, ze Carghul to mineralny eks-paladyn, a tropiciel to chRis (obecnie drow z jednorożcem). Dziękuje. :)

Eee... Fakt. No cóż. Well. Ehem. Hmm... Wiecie jak to jest. :D

Cardi

Aha - Brethil: Jak sądzę, światlo w spray'u to coś w stylu latarki???? sympatyczne (co nie znaczy, ze niewidzialne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - Brethil: Jak sądzę, światlo w spray'u to coś w stylu latarki???? sympatyczne (co nie znaczy, ze niewidzialne ;) ).

Mniej więcej. Ale nie do końca. Jak wiadomo, spray rozpyla sie w powietrzu i przez jakis czas tam jest, więc można takim światłem stworzyć całkiem spory obszar wokół danego miejsca, który przez jakiś czas będzie rozświetlony. (coś jakby połączenie latarki z zapałką/małą pochodnią)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, to już wyższa fizyka kwantowa. :wink:

Poza tym, nie musiałyby to być fotony. Wystarczyłaby substancja, która po gwałtownym obniżeniu ciśnienia (co przecież dzieję sie, gdy ulatnia się z puszki) lub po prostu w kontakcie z powietrzem zaczyna fosforyzować, dając w ten sposób światło. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Pan Brethil rzeczywiście zasługuje na swój podpis. Panie Doświadczalski: więcej takich wynalazków :!: Może i dla śmierci coś wymyślisz :?: :wink:

Chylę pokornie głowę słysząc takie pochwały od Qbusia :D . Dla Śmierci mówisz? Hmm... ręczę ci, że na pewno coś się znajdzie (ale łatwiej byłoby, gdybym wiedział, co jej <a w zasadzie mu> dolega :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ja dzisiaj (czyli w piątek) na NS już się nie udzielę :cry: . Bardzo żałuję, bo omija mnie chyba ostateczna rozruba z "Głównym Złym Buhahaha" (pamiętacie taką klasyfikację przeciwników RPG-owych w MiM-ie?). Mam parę rzeczy do załatwienia i pewnie wieczorkiem (albo i nie) dopiero będę mógł zajrzeć, jak wam idzie. Co prawda mógłbym napisac coś teraz, ale nie mam za bardzo qńcepcji. Po prostu - standardowe przygotowanie do walki, ewentualnie jakaś rozmowa z Mastahem, ale jak mówię nie mam weny, o czym by z nim gadać. A najchętniej to bym z nim pogadał (może by się okazało, że rzeczywiście cierpi na podagrę i wyleczenie go z tej przypadłości okazałoby się kluczem do rozwiązania zadania?).

W każdym razie - życzę powodzenia! Do bojuuuu! (a echo: "Do boruuuu! Do baruuuu!" :wink: :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Masz do wyboru trzy bramki:

Bramka nr 1 - sztuczna szczęka

Bramka nr 2 - pilnik do odłamanych kości

Bramka nr 3 - farba do włosów

Wybór jest twój!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, widzę, że drużyna nie może się odnaleźć, kiedy nie ma z kim walczyć... W takim razie pozostaje mi zrobić jedno :P

Czy mógłbym prosić graczy o niekończenie postów w stylu "czekam co zrobi mija drużyna..."? Całość NS opiera się na wartkiej akcji, a takie cuda spowalniają rozgrywkę i nudzą innych. Każdy może próbować nawet najdziwniejszych czynów i (prawie) nic mu się nie stanie - im pomysł bardziej zakręcony, tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem pozostałem bierny, ale dzięki Pomponowi moje pokłady absurdu zaczynają się znów ładować :twisted: A tak swoją drogą - co Ty qrcze kombinujesz Cardi :?: Co się kryje w Twym przebiegłym czerepie :?: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem pozostałem bierny, ale dzięki Pomponowi moje pokłady absurdu zaczynają się znów ładować :twisted: A tak swoją drogą - co Ty qrcze kombinujesz Cardi :?: Co się kryje w Twym przebiegłym czerepie :?: :wink:

No cóż, mam jeszcze kilka pomysłów w zanadrzu, ale potem zacznie się u mnie w liceum taka praca, że czasu nie będę miał zupełnie. Anyway, kiedy Zły Mastah zejdzie ze sceny oddam grę w twoje ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Nowego Pompona - odcinki radiowe - z "Powtórki..." są wspaniale. Z ostatniego (doslowine :( ) odcinka internetowego hitem jest IMHO

Bursztynowa Komnata znaleziona na plazy w Ustce

Władze Ustki postanowiły zaradzić niepokojącemu spadkowi liczby turystów. Z wartościową inicjatywą wystąpił jeden z radnych miasta, który wpadł na pomysł zakopania na plażach dużej ilości kawałków bursztynu, by w ten sposób przyciągnąć wczasowiczów. „W naszej miejscowości już od lat nikt nie znalazł tej cennej pamiątki znad morza”, powiedział radny Joachim Bredke. „Przypomniałem sobie, że w starym magazynie pod miastem znajduje się kilkanaście skrzyń wypełnionych bryłami bursztynu. Są tam chyba od wojny. Postanowiliśmy pociąć je na drobne kawałki, żeby się nadawały, i porozrzucać po plaży”, mówił dalej Bredke. „Trwało to ponad miesiąc, ale chociaż zdążyliśmy przed końcem sezonu, to coraz więcej ludzi zamiast zbierać bursztyn ciągle pytało mnie o te poniemieckie skrzynie. Nie bardzo to rozumiem. Może je też powinniśmy porąbać i porozrzucać po plaży”.

cwp_chRis moze nam to potwierdzić - mieszka w Ustce ;).

Świetne jest też Kompendium Higieny Wzroku :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Witam po długiej nieobcności. Chce kogoś prosić aby w sposób poetycki zabił mojego maga :) Ponieważ nie będę już z Wami mógł grać... przez pewien czas (prawie rok)... Matura się kroi i napradę nie będę miał czasu na czytanie postów a tym bardziej na odpisywanie :( Więc niech ktoś w ładny sposób ubije Raista. Sam bym to zrobił ale nie orientuje się cosie dzieje... Więc do zobaczenia (przeczytania) w lipcu ?? Heh... Było miło z Wami grać!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnamy ze smutkiem zasłużonego gracza. Już Cardi w jakiś przebiegły sposób wykorzysta okoliczności Twego zgonu :twisted: O to nie ma co się martwić.

Cardi --> Jak tylko obowiązki zaczną Cie przytłaczać to wal. Ale z góry uprzedzam, że od 11-16 mnie nie ma :!: Tak ad memoriam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...