Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

No cóż, rzeczywiście parę ostatnich dni dało się zauważyć pewne przesycenie w sesji NS i zmniejszoną aktywność "tfurczą" graczy. Myślę że chwila przerwy dobrze wszystkim zrobi. Poza tym należałoby się zastanowić, czy przypadkiem pewne "wypalenie" graczy nie jest związane z tym, że już od pewnego czasu "idą na tę górę i idą". A może z tego, że ustaliła się pewna konwencja i chwilowo wyczerpała się jej formuła? Może dobrym rozwiązaniem byłoby przeniesienie NS do innych realiów? (inny świat, czy coś) Oczywiście nie należy też lekceważyć powodów czysto prozaicznych, jak zbliżający się WIELKIMI krokami początek roku szkolnego (choć nie dla wszystkich :lol: ) itp. Chociaż z tego, że mój się jeszcze nie zaczyna to nie mam co się aż tak bardzo cieszyć, bo jak już się rozpocznie to najprawdopodobniej nadejdzie przerwa w mojej działalności na forum (a zwłaszcza w NS - nie będę w stanie go śledzić na bieżąco :cry: ) aż do najbliższego okresu wolnego od nauki. Ale "o tem potem" :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem jak wy, ale ja nabrałem nowej siły do działania w NS. Jeżeli ktoś także chce już zacząć grać - niech napisze. Mogę też (to zależy od was) poprowadzić jeszcze trochę tę sesję... ale równie dobrze mogę oddać pałeczkę komuś innemu. Decydujcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, ja mam teraz nową szkołę, więc nie wiem jak u mnie będzie z czasem. Popielaty humorem nie tryska, a siłę, żeby go utrzymywać w jego klimacie znajdę zawsze. Tyle, że częścią tego klimatu jest to, że Popielaty pojawia się i znika w najmniej oczekiwanych momentach. Z tego wynika, że i tak na mnie się tej sesji raczej nie oprze.

Chyba, że któryś z mg rozwinie jakieś wątki, które mu podesłałem ;-).

A co do przejęcia pałeczki mg... Prowadzenie NS jest raczej nie dla mnie. Zanudziłbym wszystkich. Choćm, może później, jak mi się sytuacja w szkole ustabilizuje...

- Co tam nowa szkoła :wink: Ja też z racji wieku awansowałem do nowej placówki. I okazało się, że tylko dodało mi to nowych sił... :) - Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to szczerze mówiąc gdy przerywaliśmy NS, to byłem pełen pomysłów (ale w sumie ja tu niedawno dopiero się pojawiłem, więc nie miałem czasu się znudzić) i wciągnięty w klimat sesji. Teraz, przez ten czas wolny od wysilania mózgownicy na polu sesyjnym, trochę wypadłem z klimatu i nie wiem jak to będzie z moimi textami, zależy jak szybko znowu się wciągnę. W każdym razie, na mnie przerwa podziałała chyba negatywnie (mam nadziej, że się mylę [-o< ). Jeśli reszta będzie gotowa to się włączę. Mam teraz względny spokój przed południami, bo rodzice w szkole, a siostra się uczy do kampanii wrześniowej ](*,) , więc wtedy powinienem być dostępny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbarzdiej chętny i jak najbardziej gotowy :twisted: Nie będę zabierał Cardiemu posady skoro ma tyle energii. Swoją drogą to jakiś z niego odmieniec - energię czerpać z początku roku szkolnego :wink: Ale - nowa szkoła, nowi ludzie - rozumiem. Bierim się do roboty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak się wam podoba nowa forumuła wypowiedzi Rhajborhrna :D co o niej sądzicie....

Jednak zmartwie was gdyż taki stan potrwa nie długo gdyż jest szkodliwy dla jego skromnej smoczej osoby ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe za to ja mam zajefajny albsurdalny plan lekcji !

pon: 10:15 3 lekcje !

wt: 7:20 10 lekcji !!!! :(

ś: 6:40 !!! 10 lekcji !!!! z samego rana 2 WF !!!!! ŁĄAAAAAAA

czw: 7:00 prakty i zajęcia praktyczne i laborek do 15:00

piątek 7:20 5 lekcji

Istny Shiz !!! a jeszcze niewliczem fakultetoof !!!1 @_@ :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam względny luz (no, nie wliczając przygotowań do matury, ale coż to jest, w końcu jeszcze trochę czasu do maja zostało, nie?).

Co do sesji to Cardi chyba nie do końca jest wypoczęty po przerwie, bo nie zauważył, że wróciłem z weekendu i napisałem, że patrzę w górę, więc powinienem uniknąć bombardowania.

Ale nic, ciekawe czym dostałem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze całe szczęście mieszączek błogiego lenistwa. Mieszkanie już załatwione, więc jest ok. Na plan jakoś nie mogłem specjalnie narzekać, tylko w IV klasie faki z historii do 16.50 brr... Ale ogólnie czwarta klasa była całkiem znośna, a maturka też niczego sobie. Tylko tej histy było sporo... W każdym bądź razie życzę Wam powodzenia :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asz, Radyan, my fault. Napisałeś posta, gdy ja już pisałem własnego! Zaraz zrobię odpowiedni wpis... Tylko czy tego chcesz? :twisted: Feo podsunął mi dobry pomysł... W ogóle jego plan lekcji jest zabójczy, ja czegoś takiego bym nie przeżył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze nie zauwarzyliscia (a moze jednak) ze postanowilem wtracic swoje tzry grosze. Podkreslam ze nie mialem nigdy wczecniej z prowdziwymi RPG tylko pogrywam na kompie. Wiec jesli macie jakies uwagi to slijcie na maila nurys@wp.pl albo piszcie na forym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witamy Yagera. Zobaczymy jak to bedzie, ogólnie w regulaminie stoi, że NS jest dla wszystkich, więc dla ciebie też. Co do niedoświadczenia w RPG-ach - to właściwie nie jest taka prawdziwa sesja, raczej coś w stylu intelektualnej zabawy z pewną (a czasem dużą) dozą absurdu, więc myślę że po prostu wystarczą dobre pomysły (a czasu na myślenie jest odpowiednio dużo, bo nie gra się "na żywo").

Tak właściwie to ja tu się trochę rządzę, bo za długo to też mnie tu nie ma, ale wejście miałeś intrygujące, więc myślę że reszta pochwali nową twarz (więcej pomysłów, więcej czasu minie zanim będzie następna przerwa w ns-ie z powodu wypalenia, itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chciałem po namyśle dodać od siebie, że wejście Yagera było intrygujące, ale wydaję mi się, że kompletnie nie w momencie. Tzn. powinien to zrobić, ZANIM dopiero zaczęło "padać", albo PO, ewentualnie spaść teraz, ale pozwolić drużynie by sama go rozwinęła/rozwinąć się samemu (chodzi mi o to, że nie za bardzo sobie wyobrażam w jaki sposób mieliby go rozwinąć, skoro wszyscy są czymś przysypani :?: :?: ). Współczuję MG, bo teraz musi to jakoś "rozwiązać" (częste słowo w tym poście, no nie? :wink:). Ja przykładowo rozwiązałem (znowu :P ) to tak, a nie inaczej. Nie wiem, może powinienem poczekać, ale chciałem dać znać, ze też już wróciłem z "łykendu" od ns-a, a poza tym żal mi było pomysłu, który pojawił mi się w głowie gdy się zorientowałem, że gramy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze rzeczywiscie wpadlem nie w pore ale jak przeczytalem post z ta tabliczka od razy wpadl mi do glowy pomysl i nie chcialem stracic okazji..

Jesli wam bedzie lepiej to mozna zalozyc ze spadlem w czasie deszczy roznych przedmiotow a dywan rozwineliscie dopoiero po opanowaniu sytuacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze jednak wybrneiscie z problemu jaki zrodzil moj falstart i juz wszystko toczy sie wlasciwym torem

Teraz pozostaje mi czekac az wyciagniecie biednego Artoriusa z tego cuchnacego dywanu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...