Skocz do zawartości

Dyskusje o NS


Qbuś

Polecane posty

Noo... to póki nie ma innych chętnych, to zaklepuję sobie posadkę 'mocnego' rycerzyka :). Od razu zaznaczam, że będzie to postać bardziej w stylu Kyle Katarna czy Mary Jade niż Łukaszka Niebochoda... Czyli najemny jedi, kroczący 'szarą' ścieżką mocy... Karta postaci - wkrótce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość the_Stranger

Doskonale, świetnie itd. :twisted:

Coobeck - pozostaje ci tylko napisanie karty postaci. :wink:

k0nrad - nie widzę przeszkód. :)

Feo - sorry, ale jeżeli już co, sesja będzie *raczej* na poważnie, więc na Ewoka pozwolić raczej nie pozwolę. Za to mozesz sobie wziąć Wookieego, te dwie rasy są podobne. ^_^ Mam nadzieję że nie zaczniesz się wykręcać jakimiś Szczepami Gotowanego Budyniu, czy innymi wymówkami żeby twoja postać była jak najbardziej walnięta jak to tylko możliwe. ;P

Cardi - jak widzisz, trójca się zebrała :D (Tyle że nie jestem pewien czy Feo chce grać na serio ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

darek - Jakby się tak na tym zastanowić, to dla chcącego... zgłoś się do mnie na GG (2501615) kiedy będę miał jakikolwiek status - nieważne ze niedostępny, ważny jest status. :)

Cardi - jak wspomniałem, zamierzam zgwałcić system tworzenia postaci Asthnera, znany z Kampanii RPG. Co do pozostałych zasad - zamierzam je oprzeć na moim superłatwym autorskim systemie d10, który zmieścił by się w paru zdaniach. ^^ I nie musisz się nim przejmować, bo jest on dla mnie i tylko dla mnie.

Feo - no cóż, skoro już się wczułeś to rób kartę postaci. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger - ja jednak proszę tak samo jak Cardi, żebyś zapostował przykładową kartę postaci ( najlepiej dzisiaj ).Jeśli dzisiaj zapostujesz kartę, to masz w banku, że zrobię ją i wyślę tak szybko, jak się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

No skoro tak grzecznie prosicie.... ^_^

Imię: Saath Planetrage

Rasa: Człowiek (gramy kim chcemy, byle nie Ewokami :P)

Wiek: 37

Profesje: płatny zabójca, były Szturmowiec. (Profesje zastępują klasy, i nie mają zbyt wielkiego znaczenia...)

Charakter: Neutralny Zły

ATRYBUTY

Siła: 5/8

Zręczność: 7/8

Zwinność: 4/8

Wytrzymałość: 5/8

Percepcja: 7/8

Inteligencja: 6/8

Wiedza: 3/8

Moc: 2/8

Troszeczkę tu pozmieniałem - nie wiem, jaki jest sens w rozdrabnianiu się i robienie maksymalną wartość atrybutu raz 8, raz 9, a raz 10, dlatego wszystkie są teraz 8. Moc zastępuje Magię, i dla postaci nie będącej Jedi, oznacza ona mniej więcej tyle, co fart.

Umiejętności:

Blaster: E

Karabin blasterowy: B

Broń biała: D

Pilotowanie (pojazdy naziemne): D

Pilotowanie (myśliwce): C

Manipulacja rozmówcą: B

Strategia/planowanie: C

Jedzenie Zupy: 0

Ten, kto postanowi zostać Jedi, będzie miał w Umiejętnościach nieco więcej do roboty. :) Mianowicie będzie musiał tam przedstawić nie tylko umiejętności typowe dla jego profesji, takie jak medytacja i fechtunek mieczem świetlnym, ale również wszystkie Moce - Inspiracja (swoisty Psalm z DnD), Manipulacja (skok, przenoszenie przedmiotów, Vaderowski chwyt), Wywołanie (błyskawica lub płomień, do wyboru), Regeneracja, Oszukanie Umysłu, Iluzja, Widzenie (czyli widzenie WSZYSTKIEGO, nawet tego co jest za ścianami), Szybkość (czyli widzenie parę sekund w przyszłość, i tym samym spowolnienie czasu - jedyny sposób na odbijanie pocisków z blasterów i cholernie przydatne podczas walk miecz vs miecz), Absorpcja (wchłanianie energii np. pocisku blasterowego, jak to zrobił Vader na Bespinie)

W Umiejętnościach piszemy również znane postaci języki - ale z reguły wystarczy znać Ludzki, bo jest to międzyplanetarny język, i raczej się z większością dogadasz. I nie, w SW nie ma języka migowego.

EKWIPUNEK

Plecak (służący również jako plecak odrzutowy): karabin blasterowy, datapad, strzykawka z trucizną, głowa Baila Organy

Przy sobie: Mandaloriański pancerz (z wbudownym miotaczem ognia, ręczną wyrzutnią rakiet, hakiem przyssawkowym i wyrzutnią sieci), Mandaloriański hełm (noktowizor), generator osobistego pola ochronnego (standardowe wyposażenie łowcy nagród któremu się powodzi :P)

Przedmioty mnogie:

Kredyty x3200 (Załóżmy, że jeden kredyt to 50 gr)

Zupka chińska x 4

Przenośny zbiorniczek z bactą x2 ( czyli innymi słowy apteczka)

Pojazdy:

Zmodyfikowany myśliwiec HAVOC (Ciężki Myśliwiec/Bombardowiec, Saath usunął z niego system bombardujący i same bomby, aby uczynić pojazd dużo szybszym i zwrotniejszym, pozostając piekielnie ciężkim do zniszczenia)

HISTORIA

Urodził się na Naboo, zdechł próbując zabić Baila Organę, co mu się udało, ale nie udalo mu się uciec.

Tyle. :P Jak skończycie, to wyślijcie kartę na adres stranger@mnc.pl - ja ją odpowiednio zmodyfikuje, ewentualne targowanie się o nie zmniejszenie tego czy tamtego atrybutu dozwolne. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Shkimahta

Rasa: Niski Wookie :D

Wiek: 34

Profesje: Wojownik, Kapłan spowiednik

Charakter: Chaotyczny Neutralny

ATRYBUTY

Siła: 8/8

Zręczność: 7/8

Zwinność: 5/8

Wytrzymałość: 7/8

Percepcja: 6/8

Inteligencja: 5/8

Wiedza: 4/8

Moc: 1/8

Umiejętności:

Blaster: 2

Karabin blasterowy: 2

Broń biała: 5

Pilotowanie (pojazdy naziemne): 3

Pilotowanie (myśliwce): 1

Manipulacja rozmówcą: 0

Strategia/planowanie: 2

Wyrywanie rąk: 5

Używanie procy:5

Używanie liny:4

Język: Wookie, Ewookie :)

.

EKWIPUNEK

Plecak: Posłanie, 3 bohenki chleba, manierka z wodą, jakiś świecący bajer, 4 granaty ogłuszajace, granat z kwasem.

Przy sobie: Tytanowa zbroja płytowa, Proca, Karabin Blasterowy (wyglonda na somoróbkę), Generator pola ochronnego, 4 manierki, Fturzana czapka.

Przedmioty mnogie:

Kredyty x800

Muszelki x90

Dziwne udka wysuszonex 10

Kulki do procy ołowiowe X 50

Kulki wybuchowe x10

Bełty x 30

Pojazdy:

Stara śmierdzaca Bahnta :D

HISTORIA

Urodził się tam gdzie wszystkie Wookie, a że był mały to wysłano go na pewnien księżyc gdzi ewychowywały go Ewokie.... tam był wielkim i silnym wojownikiem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger, są problemy z wysłaniem do Ciebie maila... Coobeck wysyłał kartę postaci i odpowiedział jedynie MAILER@DAEMON ;).

Moja karta w zasadzie jest gotowa, ale ponieważ chciałbym uniknąć długiego użera... negocjacji, znaczy, to może zastosujemy system tworzenia postaci z Erii (czyli punkty do rozdziału z puli)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo wszyscy ;) wracam po krotkiej przerwie, a tyle sie zmienilo ;) . przeczytalem trzy ostatnie strony dyskusji o NS i nic z tego nie rozumeim :D . No dobra na serio to czy poza free sesja (na ktora juz sie zglosilem) i sesja SW (na ktora sie nie zglosze o nie mam ochoty na dwie sesje "przyszlosciowe") mozna gdzies jeszcze pograc??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ej no, co jest! k0nrad i Coobeck - jeżeli nie dotarła do was wiadomość via gg, to teraz mówię: spróbujcie jeszcze raz, stranger@mnc.pl . Jeżeli znowu odpowie mailer, zapostujcie karty na forum.

Feo i Cardi - ja rozumiem, imprezka, leżenie w łóżku, ale ile można kaca leczyć?! :P Przecież was nie ma już chyba 3 dni... no, chyba że to impreza parodniowa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia (niekoniecznie)parafialne!!!

Wszyscy zainteresowani sesją, którą mam zaszczyt prowadzić! Obserwatorzy, Krzyżowcy, wreszcie drodzy Gracze! Ogłaszam wszem i wobec, że do naszej sesji, którą imć Moderator wspaniałomyślnie założył i dobrotliwie nazwał, dołącza nowy gracz! Imć Iliadan! Powstań i pokornie pochyl głowę, albowiem zostałeś wywyższony! Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w jakiejściemnej uliczce :D

pozdroofki:

Tyberiusz Dariusz Druzus Neron Germanik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger czy załapałbyś jeszcze jednego gracza??? :D Mianowicie mnie :) Doświadczenie mam z filmów, gier i z jednej książki :P a bardzobym chciał dołączyc, bo trudno jest znaleźć w polsce kogoś kto chciałby albo lepiej, potrafiłby w to grać. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Whoa... sześciu chętnych? :o No tego się nie spodziewałem! :) Ilidan - jasne, wyślij mi tylko kartę postaci.

Na razie mam dwie karty (w tym karta Fea wymaga paru poprawek ^^). Jak zbiorę 4-5, startujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Spire Starkath

Rasa: Człowiek

Wiek: 17 (yeah ;])

Profesja: Najemnik/Łowca Nagród

Charakter: Dobry

Atrybuty (pula punktów 43, tyle co Feo)

Siła: 5/8

Zręczność: 8/8

Zwinność 7/8

Percepcja 8/8

Wytrzymałość: 5/8

Inteligencja: 7/8

Wiedza 3/8 (młody jestem ;])

Moc 0/8 (sory, no bonus)

Blastery snajperskie: 6

Noże: 5

Pilotowanie (małe pojazdy kosmiczne) 3

Wtapanie się w tłum: 4

Krycie się w cieniu: 2

Mocna głowa: 1

Podejrzliwość: 3

Język: Galaktyczny wspólny, Wookie, Rodiański

Ekwipunek

Plecak: żywność, sprzęt do spania, jarzeniówka, 2x granat dymny

Przy sobie: Lekki pancerz z plastali, blasterowy karabinek snajperski z celownikiem laserowym, 2x długi nóż, mandaloriańska tarcza bojowa

Inne:

Kredyty: 500

Sprzęt do podsłuchu

Pojazdy: nijakie ;]

Urodzony jako najmłodszy syn w rodzinie szlacheckiej Spire został wysiudany przez starsze rodzeństwo, obawiające się jego dążeń do zostania głową rodziny. Oskarżony o czyny których nie popełnił, miał do wyboru - wynieść się i wieść żywot najemnika lub zgnić w lochu. Wybrał pierwszą ewentualność. Wyposażony na drogę opuścił rodzinny Coruscant i udał się przed siebie. Lecz nigdy nie zapomniał, kim naprawdę jest i jakie są jego dążenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

baribal - No cóż, obawiam się że tłoczno może się zrobić... powiem tak - jeżeli k0nrad i Coobeck się w najbliższym czasie nie pojawią (albo ogłoszą że rezygnują), przyjmę cię, i wejdziesz do drużyny z lekkim opóźnieniem.

Ok! Mam już 4 karty. Możecie się spodziewać maila wprowadzającego jeszcze dziś. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baribal - No cóż, obawiam się że tłoczno może się zrobić... powiem tak - jeżeli k0nrad i Coobeck się w najbliższym czasie nie pojawią (albo ogłoszą że rezygnują), przyjmę cię, i wejdziesz do drużyny z lekkim opóźnieniem.

Ok! Mam już 4 karty. Możecie się spodziewać maila wprowadzającego jeszcze dziś. :)

Hmm... Już wysyłam Ci moją i Coobecka kartę. Kuba wysłał Ci ją zresztą już jakiś czas temu, ale z niewiadomych przyczyn mail nie dotarł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...