Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

awesta

Najlepszy telefon z Androidem dla audiofila

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem telefonu z oprogramowaniem Android (albo konkurencyjnym, które jednak posiada możliwość scrooblowania muzyki na last.fm - sporo muzyki słucham poza domem i chciałbym, aby scroobling obejmował także muzykę słuchaną w plenerze, kto ma hopla na punkcie last.fm, ten rozumie ;p). Mniej więcej rok temu w CD_action był test mobilnych komórek, jednak od tego czasu pewnie wiele się zmieniło, więc proszę was o sugestie i propozycję. Grunt, żeby telefon spełniał następujące wymogi

- możliwość ściągnięcia "scrooblera"

- nie był "dotykowym" badziewiem pokroju IPhona

- posiadał jak najwięcej dodatkowych opcji (nawigacja, radio itp)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to polece Samsung galaxy S2. Jest dotykowy a ty widzę nie chcesz dotykowego fona Ale do tego szybko się przekonasz. Jest to najlepszy dostępny obecnie telefon. Multum różnych gadżetów świetne parametry. Z tego co mi się wydaje powinien mieć możliwość scrooblowania internetowego radia poza domem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o "scroobler" pod last.fm, specjalny program, który przesyła dane na tę stronkę. Wydaje mi się, że trzeba go pobrać na urządzenia mobilne tak samo, jak pobiera się na pc. I nie wszystkie systemy taką możliwość posiadają, dlatego pytam na tym forum :).

Samsung Galaxy jest ciekawą opcją, ale co sądzicie o Motoroli Milestone? Co prawda nie posiada radia, ale tu chyba chodzi o radio fm, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Markecie jest scrobbler, więc z tym nie ma problemu, współpracuje z większością mobilnych odtwarzaczy pod Androida.

Chodzi mi o "scroobler" pod last.fm, specjalny program, który przesyła dane na tę stronkę.

nie wszystkie systemy taką możliwość posiadają, dlatego pytam na tym forum

To sprawdź czy jest dostępny na androida.

To się nazywa scrobbling, nie scroobling. :) Ja korzystam z tego programu: Simple Last.fm Scrobbler, z systemowym odtwarzaczem na Desire Z współpracuje, zresztą z innymi też. 2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro, jak to sam ująłeś, jesteś audiofilem, czyli rozumiem że nadrzędną rzeczą jest dla ciebie jakość słuchanej muzyki to nie lepiej zainwestować w odtwarzacz mp4 typu Ipod albo Sony (np.NWZ E344)? Albo pójść na całość i kupić w tej chwili najbardziej chwalony przez fora audiofilskie odtwarzacz przenośny Sony NWZ 1050/1060? Też mają scrobblery a w odsłuchu między tymi rządzeniami a telefonem będzie przepaść.

//EDIT

Aj, sorki, ty chcesz TYLKO Last,fm słuchać więc raczej i internet mobilny zechcesz mieć. Więc nie ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//EDIT

Aj, sorki, ty chcesz TYLKO Last,fm słuchać więc raczej i internet mobilny zechcesz mieć. Więc nie ważne.

Nie chodzi o słuchanie "radia" z last.fm, tylko o scrobbling właśnie przede wszystkim, przynajmniej ja tak to zrozumiałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla audiofila nie ma na razie telefonu z androidem na pokładzie sytuację mogą zmienić nadzchodzące urządzenia od HTC które mają własnie być niejako muzyczne ale na dzień dzisiejszy dobrym telefonem muzycznym jest starusieńki W995 niestety jak wiadomo bezsystemowy(chociarz to nawet lepiej bo wpakowanie np win mobile byłoby strzałem w stopę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...