Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Gothic 3 - róźne pytania

Polecane posty

@Up- 1 Chyba nie.

2 Ja osobiście wolę być u Buntowników (w końcu to ludzie ;) ), ale u Orków są dość dobre pancerze i wiadomo że Orków jest więcej i w prawie każdym mieście... Więc sam wybierz :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cape Dun jest możliwość wyzwolenia miasta z pomocą paladyna. Czy z jego pomocą będzie trudno odbić miasto? Pytam bo raz mnie orki zaatakowały i nie miałem szans, może trzeba mieć jakieś lepsze wyposażenie, mam zbroję najemnika za 5k gold i szeroki miecz sam wykuwałem. Jestem dopiero w drugim mieście, warto w ogóle to odbijać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie trudno, zależy od tego jak rozwinięta jest Twoja postać. :) Na pewno będzie łatwiej, niż kiedy wyzwalałbyś samotnie.

Warto zorganizować pomoc niewolników, wykonując misje dla Phila czy jak mu tam

. Czy opłaca się wyzwalać? To już Twoja decyzja, na pewno można się wzbogacić, zbierając i sprzedając łupy. No i warto wziąć też pod uwagę to

po której stronie masz zamiar grać

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też podpowiem jedną ważną rzecz. Jeśli zamierzasz grać po stronie Buntowników to wstrzymaj się z odbijaniem miast. Po tym jak odbijesz ich trzy

gdzie byś nie poszedł to Orkowie i najemnicy zaatakują Cię bez ostrzeżenia. Po prostu wyczują w Tobie wroga i ruszą na Ciebie. Wiem, że odzyskiwanie miast to pokusa bo kupa sprzętu i doświadczenia, ale odpuszczając na razie te akcje wyjdziesz na tym zdecydowanie lepiej. Zawsze będziesz mógł pójść np. do Faring i wykonać kilka zadań (nawet typu "przynieś, podaj, pozamiataj") a Orkom nastukasz dopiero potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest spowodowane dłuższym przytrzymaniem, tylko kombinacją klawiszy. Takie coś wyskakuje gdy wciśniemy ctrl + s/strzałka w dół. Nie znam na to rady, ale wiem, że jak wciśniesz jeszcze raz taką samą kombinacje to "konsola" zniknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...