Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KeMoT

F.E.A.R. Combat

Polecane posty

Rozszerzenie do gry F.E.A.R. o nazwie COMBAT które pozwala na grę w trybie multiplayer można za darmo pobrać z sieci.

http://www.joinfear.com

Wchodzimy na stronę, generujemy sobie CD-KEY i pobieramy grę, uwaga - plik ma zaledwie 1.8 GB :o według mnie jednak warto.

Graliście już w to, jakie wrażenia :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy można to nazwac rozszerzeniem. Ot po prostu wyciągneli z FEAR'a cały tryb multi i udostępnili za darmo :)

Miła dla oka (kreeew ;p) nawalanka , z mroczną grafą i całkiem fajnymi zabawkami do uśmiercania wrogów :twisted:

Sporo trybów gry, kilkanaście mapek (nie pamiętam dokładnie ile). Idealne, aby od czasu do czasu się odstresowac.

Takie coś w 100% za darmo ? Jak dla mnie - świetny pomysł. Może i popularnością nie przebije ET, ale co tam ;p

Jeśli będziesz miał jakiś ulubiony serwer KeMoT, to pochwal się ^^ Może wpadnę czasem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to wymagania sie zmieniły w stosunku do Fear? Bo jak nie to może i nawet na tym kompie dam adę pograć chociaz w minimalnych. Błbym tym wysoce usatysfakcjonowany.

Kod źródłowy FEAR'a z wersji 1.0 a 1.7 (Combat) został naprawdę poprawiony - początkowo grałem na najniższych detalach to teraz przeszedłem już na średnie.

Radeon 9600 (128mb)

Cel 2,66

RAM 1gb

win XP (no SP)

Jakbyście chcieli pograć z większą ilościa osób i ze starymy wyjadaczami to linkuje was na fear.gram.pl - tam się zbiera cała polska scena FEARa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście chcieli pograć z większą ilościa osób i ze starymy wyjadaczami to linkuje was na fear.gram.pl - tam się zbiera cała polska scena FEARa. :)

Nieee, żadna scena mnie nie obchodzi ^^ Liczą się jedynie litry krwi i kawałki ludzkiego ciała w powietrzu ( Tak, poza tym jestem normalny ;p ).

Jeśli chodzi o tryby gry, to bez finezji...lubię po prostu czysty hardcore, czyli DM bez "bullet-time'u". Nothing else really matters...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie! Jeżeli ma ktoś już na twardzielu FEAR Combat i chciałby pograć ze mną i z Paviarotti małego deadmatcha to zapraszam w tą sobote na 22:00. Stworzę grę i przez moje gg dowiecie się jakie hasło i jaka nazwa gry jest. Mam nadzieje, że ktoś się pisze na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralismy i bylo calkiem fajnie.

Mozna pograc z wieksza grupka to bedzie wieksza jatka ;)

Bo 1 vs 1 to troche malo jak na niektore mapki no i kod zdecydowanie poprawiony - 1024x768 medium/max i czuje jakbym mial ze 150 fps :o wrzucam nastepnym razem 1280x1024 i max bedzie grafa wypas :>

PS. Osiol pamietasz trzecia plansze i zabawe rakietkami w moim wykonaniu? :> pewnie bolało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie! Jeżeli ma ktoś już na twardzielu FEAR Combat i chciałby pograć ze mną i z Paviarotti małego deadmatcha to zapraszam w tą sobote na 22:00. Stworzę grę i przez moje gg dowiecie się jakie hasło i jaka nazwa gry jest. Mam nadzieje, że ktoś się pisze na to.

No mogę ja, tylko ja stry wyjadacz jestem i mam nadzieję, że nie wyrzucicie mnie po chwili. :) Ale z drugiej strony cieszę się, że znów będę miał okazje pograć z Osłem tak jak za dobrych czasów SWAT 4. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha to dzisiaj gramy.

Tylko mam jedną uwage - zacznijmy tak kolo 21 to pogramy z dwie godzinki bo o 24 to sie starsi beda darli ze tak "trutututu" na maxa robie :) [musze miec glosno dzwiek :P]

>>Słuchawki proponuję założyć, najlepiej nauszne zamknięte z dobrym wytłumieniem. Idealne od nocnego grania. /k0n

A myslisz ze tak nie robie? Ale aktualnie w mych słuchawkach padł jeden kanał i nie bede w takich grał. Musze sobie sprawić nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, jaką prędkośc ma net Osła. Czy zdoła sprawnie uciągnac serwer z ilością graczy większą niż 2 ? Chodzi mi naturalnie głównie o upload.

Co do dzisiejszej gry - wchodzę w to na sto procent :) Nieważne, czy o 21 , czy o 23, whatever...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, jaką prędkośc ma net Osła.

Neostrada 2.5mb to mało?

Więc dziś o 21 mają się zjawić takie osoby:

Paweł_J

s2nto

Mayron

Sephirath

Plus naturalnie serverowy czyli ja x].

Prosił aby wszyscy zagadali mnie na gadulcu (i od razu się przedstawili) o 20:50 lub ewentualnie trochę wcześniej. Ponieważ FEAR nie ma takiej opcji jak szukania nazwy servera to będziecie musieli wpisać moje IP to ulubionych serverów (bo jest tam taka opcja). I w ogóle.

Nie stawienie sie na grę grozi wysoką karą ;[.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s2nto i Sephirath ta...fajnie się z Wami grało naprawdę :/. Może następnym razem zastanowicie się czy na pewno checie grać. 21 nie ma Was, pisze do Was, nic...no to zostawiam namiary na server abyście się wbili nie weszliście. Po prostu super :/. Czy zawsze musi się pozgłaszać ileś osób, a potem połowa (lub nawet większość) nie ma?

A co do dzisiejszej partyjki Udało mi się zwerbować całe szczęście jeszcze jedną osobę więc było nas po równo 2 vs 2. Niestety ja z Pawłem mocno dostaliśmy od Mayrona hoh.... Mayron ile Ty dziennie grasz w FEAR? :P Jakby co były cztery rundy, tylko jedną wygrałem z Pawłem ;<. Ogółem to w ogóle czasem coś nie tak było. Pruje, pruje we wroga, a ten stoi i na dodatek jedną kulką mnie sprząta :o. Chyba słaby jestem i to za bardzo.

Kiedy następna partia? Niech ktoś strzeli propozycje, a ja sprawdzę w terminarzu czy będę mógł :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary...to był mój drugi raz po wyjściu FEAR Combat... Wcześniej grałem na oryginale, jeszcze w grudniu 2005. Od tamtego czasu w ogóle nie bawiłem się online.

Co do "dziwnych" rzeczy, no cóż...Neostrada nie jest wielkim mocarzem jeśli chodzi o stawianie serwerów. Bywały chwilę, kiedy ping skakał nawet do 500 (raz tak miałem), stąd mogły wynikac różne "czary". Czasem animacja postaci mi chrupała lekko.

Następną partię możemy rozegrac nawet jutro. Godzinę już sami ustalcie.

P.S. Osioł ma rację...jeżeli się zgłaszacie, wyrażacie chęc do gry - dotrzymujcie słowa, a przynajmniej napiszcie tutaj lub na gg, że nie możecie zagrac w umówionym terminie (powód nieistotny...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, Że Udostępnili Grafe i Fizyke F.E.A.R.A za Darmo Tylko Do Opcji w Necie :)... Ogulnie Zassałem Na Kompa Pograłem Kilka Godzin... Nieraz Bywałem Drugi :P... Ale Ogulnie Skończyło Sie Na Tym, Że Wróciłem Do DAWN OF WAR... A Mój Qmpel Teraz Tylko Gra w F.E.A.R.A u Mnie Bo On Nie Ma I Za Dobrego Kompa i Dostępu Do Sieci :P

PS. Wydaje Mi Sie, Żę Wypuszczenie F.E.A.R.A Za Darmo Do Sieci To Jakiś Zabieg Marketingowy... A Twórcy Mają Nadzieje, Że Gra Zyska Taką Samą Popularnośc jak ET(Chociaż i Tak Już w Sumie Robiła Szum Od Kilku Lat na E3)... Ogulnie Szykujcie Sie Na Dodatek i Kontynuacje... :)

PS. 2 Czy Jak Ktoś Ma Orginalnego Zwykłego F.E.A.R.A ze Sklepu To Może Grac Przez Net z Tymi Co Mają Combata...

PS. 3 W Combacie Jest Niby 12 Rodzajów Broni... Ja Naliczyłem Tylko 9 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...