Skocz do zawartości

2 Paski po 1mm na LCD


wiechum

Polecane posty

Witam mam problem bo na monitorze 23cal LG wyskoczyly mi 2 paski jeden niebieski drugi rozowy po 1mm pionowo przez cala matryce ;/ po odlaczeniu monitora od komputera paski pozostaja ,a takze po przelaczeniu na telewizje ;/ Chce sie upenic ze to problem matrycy czy musze ja wymienic ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To problem matrycy. Ile lat ma ten monitor? Pytam z ciekawosci, bo znajomy ma 7-letniego laptopa, na ktorym ma identyczny problem, tyle tylko, ze pionowych lini ma ponad 20 i wystepuja w roznych kolorach teczy. Laptopa nie oplaca sie naprawiac, trzyma go z sentymentu i przez te paski nazywa go pieszczotliwie adidasem... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczescie, ze monitor jest jeszcze na gwarancji. Nie zwlekaj i oddaj go do serwisu.

A mojemu znajomemu w sumie nie masz co wspolczuc. Ma high-endowy komp stacjonarny ze sporym monitorem i tabletem do tworzenia i obrobki grafiki 3D i czasami do grania na nim. Laptopa trzyma glownie z sentymentu - to byl jego pierwszy komputer w zyciu i poza szwankujaca matryca wszystko inne do tej pory dziala mu bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...