Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

InDespair

Polecane posty

Hm, po wielotygodniowym tłuczeniu różnych indie-pop-rockowych rzeczy chwilowy powrót do odrobinę ostrzejszej muzyki metalu okazało się całkiem przyjemnym doznaniem ^_^ Nie mówię, że jakimś jedynym w swoim rodzaju głównie z tego względu, że Time to Wake Up brzmi nieźle, solidnie jak dobry, rzemieślniczy wyrób, ale z drugiej strony nie zostawił mnie z opadem szczęki albo szałem w gaciach ;p W sumie jedyne co czasami mi zgrzytało to wokal i nie chodzi o angielski (tutaj jednak decyzja jest zrozumiała co by sobie możliwości na publikę nie zamykać), po prostu nie jestem na razie w stanie do niego się przekonać, kwestia gustu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham Break His Spell. Mam wrażenie, że wokal najlepszy w historii InDespair, wreszcie się do niego przekonałem, zwłaszcza dzięki wyważeniu ilości śpiewu i screamu. Riffy za to słabsze (choć nadal fajne) niż w innych kawałkach, które słuchałem. Cóż, coś za coś :) Jak będę miał czas, posłucham wszytkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Dostaliśmy płyty z tłoczni. :)

156150_427907193887023_403076466370096_1

Album jest już do kupienia na Allegro. Bezpośredniego linka nie podaję, ale zainteresowani znajdą bez problemu. Sprzedaż mp3 zaczniemy w ciągu najbliższych kilku dni.

Jest też w sieci pierwsza recenzja płyty: http://www.metalmundus.pl/articles.php?article_id=3575

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można dodać, porządny ostry metal i tyle. Naprawdę warto, ale to warto posłuchać, to nie żadna amatorszczyzna tylko porządna, profesjonalnie na miarę możliwości zrobiona muzyka. Dalej odczuwam że jest niedoceniania, ale to się z upływem czasu zmieni, tak myślę :). Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujecie wydać płytę na iTunes?

Planować to sobie możemy, ale żeby sprzedawać muzykę przez iTunesy, trzeba spełnić szereg warunków, których nie spełniamy. CrApple nie bawi się we współpracę z kapelkami, które same wydają swoje płyty. Musielibyśmy mieć wydawcę (i to raczej nie firemkę, która wydaje po 2 płyty rocznie), który wprowadziłby nas do sklepu CrApple'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, panowie, mówiąc krótko - zakupu płyty nie żałuję.

Zaczynając od początku - okładka, która w sieci zrobiła na mnie wątpliwe wrażenie, na żywo wygląda naprawdę świetnie. Po drugie, naprawdę wspaniale się poczułem, trzymając w końcu w rękach Wasz album z prawdziwego zdarzenia: zafoliowany, z książeczką, profesjonalną oprawą graficzną, pachnący jeszcze farbą drukarską... Domyślam się, że Wy musicie czuć się z tym faktem jeszcze lepiej. ;)

Jeśli zaś chodzi o samą muzykę, to pierwotnie naprawdę podobały mi się jedynie bardziej melodyjne utwory. Dałem jednak albumowi czas, by we mnie 'dojrzał' i obecnie lubię go w całości. Takie wyważenie melodyjności i thrashowego... uderzenia to coś nieczęsto spotykanego i wymagającego niemałej sprawności muzycznej. Sprawność ta jest zresztą większa u wszystkich muzyków w porównaniu z EP-ką, wokal również stoi na o wiele wyższym poziomie, szczególnie scream.

Podsumowując, gratuluję Wam świetnego debiutu i życzę przebojowej kariery oraz wielu genialnych albumów w przyszłości. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAMY WOKALISTY!

Wrocławski zespół InDespair (heavy/thrash z deathmetalowymi naleciałościami) poszukuje wokalisty.

Gramy razem od lat, zaliczyliśmy dziesiątki koncertów w różnych miastach (m.in. z Sabatonem, Blaze'em Bayleyem i Turbo), wydaliśmy profesjonalnie nagrany (i wysoko oceniany) album, mamy własną salę prób i dysponujemy sprzętem wysokiej klasy. Obecnie pracujemy nad nowym materiałem.

Oczekujemy:

  • odpowiednich możliwości wokalnych (z całą naszą płytą można zapoznać się TUTAJ)
  • umiejętności śpiewania po angielsku
  • poważnego podejścia i zaangażowania (w tym czasu na próby)
  • charyzmy

Jeżeli podoba Ci się nasza muzyka i uważasz, że sprawdziłbyś się w niej, skontaktuj się ze mną przez prywatną wiadomość na forum.

PS Z góry dziękujemy paniom, a także ludziom, którzy mogą jeszcze dostać szlaban za kiepskie oceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się tym, jak brzmimy z nowym wokalistą. Poniżej dobrej jakości nagranie z niedawnego koncertu we Wrocławiu. A w maju wybieramy się do studia, żeby nagrać 3 nowe numery z wokalami skrojonymi już pod obecnego krzykacza. Zainteresowanych tym, co z tego wyniknie, zapraszamy do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/InDespairPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem sobie wasz zespół (Dzięki reklamie u Bananowego Janka), i jestem zaskoczony, jak bardzo [beeep]iści jesteście. Serio, takie połączenie Lamb Of God i Amon Amarth. Genialne riffy, swietny wokal. Kurde, jak byscie mieli umowe z jakimś większym wydawcą, to byście byli hitem, jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony. Pozdro, i może jakiś koncercik w Łodzi kiedyś? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...