Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

winroblade

Mass Effect - gra się tnie

Polecane posty

Witam mam problem z tą grą chodzi fatalnie nawet nie ma 10fps.. nie wiem dlaczego.. najlepsze jest to że na maksymalnych i najniższych tnie tak samo..

oto parametry kompa (wiem jest słaby.. jeszcze ta żałosna karta grafy co więcej przeszkadza niż pomaga..) ale mimo to powinno to jako tako chodzić..

Intel Pentium Dual core CPU 2.80 (podkręcony do 3.1)

Ram 2.5gb (kingstone)

Geforce 9500gt 1gb Gigabyte

Windows 7 Ultimate 32-bit

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Cragir

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o pierwszej części gry, tak? Z takim sprzętem nawet druga część powinna Ci płynnie chodzić. Z tego co pamiętam pierwsza część miała problemy jakieś z procesorami dwurdzeniowymi, sprawdź czy masz najnowszego patcha do gry.

Ja u siebie grałem w obie cześci na Athlonie 64 3000+, 2 Gb ramu, GeForce 8600 GT 512gb GIGABYTE.

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=147690&st=0

tu masz podobny wątek z forum cda. Moze jeszcze tam znajdziesz cos co Ci pomoze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ten problem powinien poprawiać patch, który zawiera się w dodatku Bring down the Sky, ale wiemy jak to jest z naszym poczciwym sprzętem komputerowym.... ;)

Ja bym jeszcze poszukał na forum Bioware w problemach technicznych związanych z Mass Effectem i 2rdzeniowymi procesorami, może tam ktoś wrzucił jakieś rozwiązanie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie no własnie zapomniałem napisać że mam tą grę z cda razem z tym dodatkiem więc wychodzi że już jest najnowsza :icon_redface:.

A co do game boosta to używam go od dłuższego czasu i teraz też ustawiałem przyspieszenie i nic to nie dało :( .Tamten sposób z tamtego wątku o PowerDVD nic nie wniósł bo nie mam takiego programu, ale nic to wgram jeszcze raz i zobaczę czy coś się zmieni i poszukam o tych procesorach jak wspomnieliście :D

EDIT

Rozwiązałem poniekąd ten problem .. uruchomiłem grę jako administrator i pobawiłem się dźwiękiem.Ale niewiele to dało.. wcześniej było może ze 5 klatek co czyniło grę nie grywalną a teraz jest najwyżej 15.. cały czas skacze i widać zacięcia bez znaczenia czy to na wysokich czy na niskich ustawieniach grafiki.Macie jakieś pomysły dlaczego to tak chodzi? A może to już szczyt możliwości tego kompa (i pożałowania godnej karty..) i szybciej nie będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...