Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buranchi

Monitor do 650zł

Polecane posty

Zdaje sobie sprawę że gdzieś widziałem podobny temat, ale nie chcąc się podczepiać, założyłem swój.

W każdym razie mam maxymalnie 650zł do wydania, zdaje sobie sprawy że nie jest to fortuna, napewno nie kupie za to monitora z matrycą IPS. Ale nie zależy mi na tym, monitor ma służyć głównie do grania i do prac w programach graficznych.

Miałem na oku Iiyama e2271, ale wybór jest dosyć spory więc mam duży mętlik w głowie.

A im więcej czytam tym większy, ale nadal niestety nie wiem na czym stoję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, wczoraj przyszedł do mnie ten 23 calowy LG, który podaliście u góry, wszystko pięknie z tym że mam problem z grami. Mianowicie monitor jakby resetował się podczas gry. Zwiesza mi grę, ekran robi się czarny i za chwile mogę grać dalej. Oczywiście do następnego zwieszenia, nie wiem czy to kwestia sterowników czy ustawień monitora, ale to jest pewien problem ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem ten monitor w tym samym sklepie, pomimo wyjątkowo (podejrzanie) niskiej ceny i kosztów przesyłki. Na jutro powinni go dostarczyć, więc będę mógł sprawdzić czy u mnie jest podobnie (najwcześniej wieczorem).

Mam jeszcze jednak kilka pytań:

Czy monitor resetuje ci się w każdej grze czy tylko w jednej ?

Czy te resety są przypadkowe czy w stałych momentach gry (np. jak wchodzisz do menu albo podczas włączania się cut-scenek) ?

Czy bardzo smuży w grach ?;)

Jakie masz sterowniki, nowe czy stare ? Jeśli masz nowe odinstaluj je i zainstaluj trochę starsze, a jeśli stare to zmień na nowe.

Aha, czy podobnie ci się dzieje z monitorem podczas oglądania filmów (sprawdź różne formaty plików np. avi, mp4, mpg bądź mkv) ?

Mnie dzieje się podobnie gdy gram w Thiefa 2, ale gram na AOC 17'' CRT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wygląda na to że z tym przegrzewaniem to racja, chłodzenie na karcie nie wydala. Podłączyłem domowy wentylator i studzi karte podczas gry, no cóż widac poprawę z mafii czy z Call of Juarez Więzi krwi już mnie nie wyrzuca, ale BC2 nadal stwarza problemy. Nie chce mi się wierzyć aby to zasilacz tak spiskował przeciwko mnie.

No cóż podam cały config

Phenom X4 810 2,6GHz

2gb RAM

Radeon 4870 Powercolor(wiem wiem)

Zasilacz OCZ 500W

western digital 500gb

Jak widać chłodzenie Power Color na tej karcie plus to że ta karta ciężko sobie radzi z obsługą dużych rozdzielczości może powodować to co się właśnie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...