Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lori

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Polecane posty

Witam,

Noszę się z zamiarem zakupu słuchawek bezprzewodowych. Nie muszą być to jakieś mega ekstra exclusive słuchawki, ale zależy mi na:

- długim czasie działania baterii

- akumulatorach wbudowanych (nie wchodzą w grę wymienialne zwykłe baterie)

- możliwości podłączenia ich kablem po rozładowaniu, tak żeby można nadal korzystać

- mikrofonie

- ludzkiej cenie...:D

Możecie coś polecić? Bądź napisać, jak się sprawują Wasze tego rodzaju słuchawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie cos by sie nawet znalazlo, ale jeden z Twoich warunkow sprawia, ze znalezienie bezprzewodowych sluchawek bedzie niemozliwe:

- ludzkiej cenie...biggrin_prosty.gif

Musze z przykroscia stwierdzic, ze w ludzkiej cenie nie ma zadnych bezprzewodowych sluchawek wartych polecenia. Do tego przyzwoitych bezprzewodowych sluchawek z mikrofonem nie ma prawdopodobnie w ogole.:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, ze jednak ten warunek będzie trudniej spełnić.

- mikrofonie

Logitech Clear Chat PC Wireless (niestety dźwiękowo będą pewnie gorsze od CAL! czy UR40, które są o wiele tańsze)

Pierwsze, które mi przyszły na myśl jednak nie wiem czy mieszczą się w twojej ludzkiej cenie(lepiej by było gdybyś podał dokładny budżet bo dla każdego ludzka cena to co innego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dźwiękowo będą pewnie gorsze od CAL! czy UR40

M.in. o to mi chodzilo. Nie da sie znalesc bezprzewodowych sluchawek z mikrofonme, ktore beda mialy dobrej jakosci dzwiek. Juz za zwykle bezprzewodowki, ktore brzmia lepiej niz pierwsze z brzegu sluchawki przewodowe trzeba wyciagnac ok. 1000zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zł to już naprawdę absolutny maks

To nawet nie patrz na sluchawki bezprzewodowe.:/

W tej cenie poszukaj Koss UR40 lub, jesli chcesz troche zaoszczedzic kosztem jakosci dzwieku, HD201. Oba modele maja kabel, ale tez jakos brzmia, czego nie mozna powiedziec o tanich sluchawkach bezprzewodowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś melomanem, muzyki słucham głównie na głośnikach zresztą, a słuchawek używam do gier, czy filmów. Teraz mam Media-Techy za kilkadziesiąt złotych i jestem w miarę zadowolony, ale zależy mi właśnie na pozbyciu się kabla...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o bycie melomanem, a o czysta oplacalnosc zakupu. Bezprzewodowe sluchawki za kilkadziesiat zl? One beda produkowac papke, a nie dzwiek. Jak chcesz mozesz sobie jakies kupic, ale ostrzegam, ze najprawdpodobniej beda brzmiec gorze od Twoich Media-Techow. Nie wiem, ktory z tych modeli jest nawet lepszy od drugiego, bo takim sprzetem z reguly nikt nie powinien zawracac sobie glowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, o których piszę - za kilkadziesiąt złotych - są przewodowe. Dlatego chciałem kupić nowe - bezprzewodowe i liczyłem się z nieco większym wydatkiem (do tych 150 zł). Ale widzę, że bezprzewodówki nie są dla ludzi ;) Dzięki za opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...