Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GTAIVKiller

Realtek hd Gigabyte ep35-ds4

Polecane posty

Gość GTAIVKiller

Witam mam problem z panelem przednim. Przed formatem działał ok a po nie widzi sluchawek i mikrofonu w panelu przednim. Jak przełączę w sterowniku realtek (wejscia/wyjscia biorę kluczyk ZAZNACZAM nie sprawdzaj panelu przedniego czy cos to 1 z góry) to słuchawki działają. Po restarcie kompa znowu nie działają i co najlepsze wchodzę w ten sterownik i teraz ODZNACZAM ten 1 punkt i dzwięk już jest o co chodzi się pytam bo nie ogarniam ;/

Płyta gigabyte EP35-ds4 sterownik najnowszy realtek hd audio dla XPka

Czytając w necie mnóstwo osób ma problem z Gigabytami i realtekiem ale nikt sesownej odpowiedzi nie udzielił;/ Mi już ręce opadają.

Ktoś wspominał o BIOSie ale nie wytłumaczył co dokładnie tam zrobić. Przed formatem działało wzorowo!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Zrobię co napisałeś.

Dira zainstalowalem i nic

stery mam najnowsze i nic

Jak sciagne i doinstaluje tam net frama i sp3 to dam znać co i jak. Rozumiem, że ten obraz muszę wypalić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Jak już mówiłem robię u kogoś tego kompa a ten ktoś nie ma neta więc aktualizacja automatyczna odpada;) dziś wieczorem bd tam i zainstaluje SP3

EDIT:

Dzwięk jest nawet po uruchomieniu kompa ale w sterowniku realtem mam zaznaczony dziodek zeby nie wlaczal przedniego panelu (jak odznacze to nie działa). Teraz dzwiek gra i z tylu i z przodu naraz ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...