Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haxigi

Rozwiązany: ASUS 6850 nie wykrywa Windows7

Polecane posty

Witam. Kupiłem na allegro niedawno uzywkę Asus6850. Koleś wydawał się pewien do tego juz z nim rozmawiałem i odda mi kasę, jeżeli karta jest rozwalona, ale on twierdzi że u niego działała. Zapakowana była w oryginalne pudełko więc nie mogłą się uszkodzić podczas transportu.

Kupiłem tez nowy zasilacz 620W Meodecom Carbon bo na początku myślałem, że to wina zasilacza. Karta jest podłączona dobrze, CPU-Z ją wykrywa, ale windows 7 nie i daje komunikat że Standardowa karta VGA. Wgrałem sterowniki ze strony ATI, ale nie dostałem żadnego komunikatu że uruchomić komputer, albo że wgrały się sterowniki. Wcześniej miałem GS7600 od nvidii. Usunąłem sterowniki przez Dodaj/usuń a potem dla pewności DriverCleaner'em. Właśnie piszę z tej karty, więc nie wiem co jest nie tak. Niestety sprawdzenia na innym kompie nie mam możliwości ;/

Może to być wina Biosu że nie wykrywa ? Czy może strzelić formata ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh
Kupiłem tez nowy zasilacz 620W Meodecom Carbon
Kupiłeś fatalny zasilacz, co prawda to nie Feel ale i tak słaby.

Sprawdź podpięcie karty, reinstal systemu może pomóc, niemniej pierwszym winowajcą dla mnie jest zasilacz. Podaj resztę konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz przedtem miałem 450W i było tak samo, dlatego zmieniłem go na inny.

P4 3ghz, 2gb Ram, 1hdd, 2xDVD. Zasilacz nie może być winny bo wczoraj polecali mi użytkownicy kupić XFX450W i byłby spory zapas mocy, a tutaj jest 620W więc nawet gdyby to był bubel to i tak mocy daje wiecej.

Spróbuję reinstall okna.

P.S. reszta jest do wymiany bo wiem że słaby konfig, ale teraz powinna ta karta tak czy siak ruszyc bo nie mam nic pradozernego ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Nie chodzi tylko o moc (która zresztą tutaj jest mocno naciągana), ale także o stabilność napięć. Rozumowanie więcej watów=lepiej jest błędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh
Wgrałem sterowniki ze strony ATI, ale nie dostałem żadnego komunikatu że uruchomić komputer, albo że wgrały się sterowniki.
Swoją drogą, u mnie tylko nVidia żądała restartu kompa po instalacji sterowników, u nowych AMD to normalne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...