Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lordgraver

Wiedźmin 2 długie wczytywanie save po śmierci

Polecane posty

Otoż kiedy zgine lub chce wczytać save w trakcie gry musze czekać do 5 min by pojawiło mi sie okno z save'ami. Wcześniej przed pachem 1.1 musiałem czekać tyle samo czasu by pokazło mi się menu podczas gry. Czym jest to spowodowane? Czy winowajca jest przeładowany dysk ? gdyż z 250 Gb mam wolne 8 Gb :P

konfiguracja komputera:

procesor Intel Core 2 duo E7200 2.53 GHz

Ram Kingstom 2 GB 800 MHz CL5

płyta główna asus P5K-E/WiFi

karta graficzna Gigabayte GeForce GT 9600 512 Ram

zasilanie Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W

dysk Seagate Baracuda 250 GB 16 mb cache

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinieneś usunąć zbędne programy i gry. Wykonaj defragmentację oraz oczyszczanie dysku chociażby za pomocą systemowych programów. Nie spowodują utraty danych a zwiększą wydajność twardziela. W2 jest bardzo wymagający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problem z czasem wczytywania się menu z save'ami - co prawda nie było to aż pięć minut, jednakże chwila oczekiwania znacznie się dłużyła. Postanowiłem że przeniosę zapisy z początkowej rozgrywki (z których nie zamierzałem w najbliższym czasie korzystać) do innego folderu. Zapisy zajmowały całe 2 GB w tym obrazki - nie dziwne więc, że czas oczekiwania na wczytanie się menu mógł być znaczny. Może to nie w tym leży problem, jednakże myślę że warto spróbować przenieść/usunąć stare zapisy z folderu wiedźmina (Moje dokumenty\Witcher 2\gamesaves) gdzieś indziej - może to pomoże.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... Powinieneś zwolnić gdzieś 10Gb na systemowej partycji. I wyczyść komputer jakimś programem, najlepiej CCleanerem, on usunie zbędne wpisy w rejestrze i inne takie. Mi to często przyspieszyło komputer. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...