Skocz do zawartości

Metal gear solid - filmiki nie odtwarza


Polecane posty

Witam. Ostatnio przechodzę MGS i natrafiłem na pewien mały problem. Otóż gra mi nie odtwarza filmów. Jest dźwięk, a zamiast obrazu czerwone paski. Filmy renderowane na silniku gry, działają bez zarzutu. Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem, czy to wina braku kodeków, czy coś gorszego.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Treść problemu piszemy w tytule - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast K-Lite spróbuj zainstalować CCCP Codeck Pack. W przeciwieństwie do tego pierwszego zawiera on sporo kodeków jeszcze z czasów DirectX 5, i nie ma żadnych problemów z odtwarzaniem filmików ze starych gier. Mi to pomogło przy filmikach z Final Fantasy VII i Resident Evil 2 (a też był czarny ekran i sam dźwięk), może tobie też pomoże. Tylko pamiętaj żeby wcześniej kompletnie usunąć stare kodeki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kodeki nic nie pomogły :icon_frown: Usunąłem wcześniej stare (K-lite Codec Pack) i zainstalowałem te co podałeś. Dziwne to trochę. Jakiś czas temu przechodziłem pierwsze cz. C&C i wszystko pięknie odtwarzało. Niektóre gry potrzebują Indeo Video (System shock 2), ale co do tego jestem całkowicie zielony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...