Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

Witam zamieżam kupić PS3 i powiem wam ze na konsolach się nie znam po za tym że posiadam PSP. Więc pokieruja do was parę pytań prosze o wyrozumiałość:

1.Czy kupując PS3 w Eng będę mógł grać z polakami?

2.Czy granie w sieci na ps3 jest płatne tak jak na xbox?

3.Ile padów można podłączyć do niej?

4.Jeśli kupie przenośny HDD ja go podłaczyć do ps3?

5.Czy wersja 320gb ma jakieś problemy techniczne?

To chyba wszystko być może inne pytania wyjdą przez inne posty. Jeszcze raz proszę o wyrozumiałść i o odpowiedzenie na moje pytania DZIĘKUJĘ.

1.Oczywiście.

2.Granie na ps3 w sieci nie jest płatne.

3.Zdaje mi się,że siedem.

4.Pewnie przez USB,ale nie jestem pewien.

5.Wersja 320gb jest najnowsza i nie powinna mieć żadnych problemów.Ogólnie wszystkie "Slimki" są bezawaryjne.Warto jednak zapewnić im wystarczająco miejsca,z powodu chłodzenia.

Nie ma sprawy ;]

1.Nie wiem jak jest w psp ale internet jest na ps3 podobny jak do komputera,ale nie zawsze da się włączyć każdą stronę.Kursorem jeździsz po ekranie za pomocą gałki.

2.Jest youtube specjalnie pod ps3,ale filmiki wyglądają gorzej.Nie jest źle,ale wolę przeglądać YT na kompie :] .

Skoro lubisz FPS'y i gry akcji, to prawie wszystkie exy PS3 powinny Ci podpasować. Killzone 2/3, Heavy Rain, God of War 3, wszelkiej maści gry multiplatformowe. Do wyboru, do koloru.

Tak, jak najbardziej. Trzeba wtedy tylko wejść w opcję i kliknąć "wyświetl wszystko" czy coś takiego. I odpalić film z odpowiedniego foldera.

Ważne jest tylko, aby rozszerzenie filmu było obsługiwane przez konsolę, rmvb czy mkv nie odpala.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...