Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaxyLith

Rozwiązany: LG GT540 - tryb samolotowy nie chce się wyłączyć

Polecane posty

Witam.

Od dziś jestem posiadaczem nowego telefonu LG GT540, no i pojawił się pewien problem. ;| Chodzi o to, że gdy chcę wykonać połączenie pojawia mi się komunikat, że najpierw powinienem wyłączyć tryb samolotowy. Wchodzę więc w ustawienia -> opcje bezprzewodowe i odznaczam ten tryb samolotowy, jednak gdy wychodzę z opcji tryb włącza się ponownie. ;| Mam kartę SIM w sieci 36.6, próbowałem też z kartą Heyah, ale to samo (nie ma sim locka). Hard reset też nie pomógł. ;| Dodam jeszcze, że na górze ekranu pojawia mi się ikonka "brak sygnału", a powinna być chyba "tryb lotu".

Mieliście może podobny problem? Co powinienem zrobić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiłem na Allegro, a wcześniej był kupiony w sklepie T-Mobile (14 lipca b.r.), nie był używany, ani sprawdzany. Wersja Androida to 1.6, na innym forum poradzili mi, aby zaktualizować go do 2.1. Zrobiłbym to, ale sprzedający powiedział, że mogę go odesłać i że zwróci pieniądze, więc nie chcę ryzykować, a gwarancji na to, że aktualizacja pomoże nie ma (zresztą są problemy z podłączeniem się do sieci wi-fi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po hard resecie ustawia się na nowo ustawienia fabryczne, więc niestety nie pomoże.

Postanowiliśmy z ojcem, że go jednak odeślemy. ;| Trzeba będzie kupić nowy.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...