Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maniek15

Need For Speed Most Wanted, granie bez płyty w napędzie

Polecane posty

Witam, kupiłem niedawno NFS Most Wanted. Chcę w niego grać, ale tak aby płyta nie niszczyła się w napędzie. Wiem, że można sobie zrobić kopię bezpieczeństwa na własny użytek. Jak zrobić to w pełni legalnie? Czy istnieje sposób, abym nie musiał wkładać oryginalnej płyty do napędu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.... Ze jak? To ile lat ma Twoj naped i jakiej jest marki, ze rysuje plyty?

Jesli jest uszkodzony, to moze najwyzsza pora go wymienic, tym bardziej ze taki sprzet obecnie drogi nie jest. Zrozumialbym, gdybys zalozyl ten watek powiedzmy 6-7 lat temu, kiedy czasami jeszcze sie zdazalo, ze napedy paskudnie rysowaly plyty, ale teraz w trakcie normalnego uzywania nie powinno sie to juz nikomu zdarzac. Nawet jesli w trakcie uzytkowania pojawiaja sie drobne, widziane pod katem ryski, sa one nieszkodliwe dla nosnika i nie doprowadza do sytuacji, w ktorej odczyt danych z plyty stanie sie niemozliwy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj cracka. Jeśli grę kupiłeś, to nie okradasz twórców. Owszem, jest to łamanie licencji, ale nie kradzież. Większość modów, również łamie licencje. Chyba nawet sam Smuggler wielokrotnie pisał, że on tak robi i nie czuje się winny, skoro za gre zapłacił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamnick: Radziłbym zapoznać się z regulaminem, bo przemyślenia redaktorów nie koniecznie muszą być zgodne z regulaminem forum. Otrzymujesz ostrzeżenie za poradę skorzystania z cracka.

Apostoł: Kolejny Twój post podchodzący pod syndrom moderatora zakończy się urlopem. Weź to sobie do serca.

Prywatnie dodam: Możesz zrobić jedną kopię zapasową każdej swojej gry i korzystać z niej, a oryginalny nośnik schować w pudełku. Ewentualnie jeśli nie masz problemu z pojemnością dysku, to polecam zrobić obraz płyty i korzystać z niego. Takie rozwiązanie są legalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...