Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajzach

Głośniki do gier

Polecane posty

Witam!

Przy okazji kupna nowego komputera, postanowiłem dokupić również głośniki.

Najlepiej 5.1, do gier (do shooterów mam słuchawki) pokroju RPG, i muzyki (słucham róznorakiej od metalu poprzez hip-hop do jazzu).

Chciałbym wydać jak najmniej, maks. to 350zł, i czy te głośniki dają radę->http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-logitech-z506-326680/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim - jak duzy masz pokoj? Zeby 5.1 jakos w ogole gralo trzeba im dac sporo miejsca, a wiele osob nie zdaje sobie z tego sprawy.

Druga sprawa - do muzyki 5.1 raczej sie nie nadaja szczegolnie, jesli sluchac zamierzasz tak roznych gatunkow muzycznych.

Trzecie sprawa - za 350zl kupuj uzywane glosniki. 5.1 w tym budzecie to raczej niezbyt udany zakup nawet zakladajac, ze posiadasz odpowiednie warunki i bedziesz ich uzywal tylko i wylacznie w filmach i grach. Jesli jednak bedziesz kupowal uzywane glosniki, to moze cos z tego bedzie. W przeciwnym wypadku zaplacisz 350zl za 5 przetwornikow slabej jakosci, bo producent musial sporo na nich zaoszczedzic, zeby je upchnac do tak taniego zestawu. Inny argument przemawiajacy za uzywkami to fakt, ze beda mialy bardziej poluzowane membrany. Dlatego im starsze glosniki, tym lepsze (zakladajac, ze nie kupujesz jakichs zepsutych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu moge polecić Genius SW-HF5.1 6000 przyzwoite głośniiki 5.1.

Allegro 1 ,

Allegro 2

Opinie z ceneo.

Głośniki b.fajne. Sprawdzają się u mnie przy słuchaniu muzyki, ogladaniu filmow i graniu. Nic złego o nich nie powiem raczej. Szukałem w styczniu odpowiednich głośników i wybór padł na genius sw-hf5.1 6000, jak dla mnie strzał w 10-tke. To tylko moja propozycja. Poczytaj sobie recenzje o tym zestawie jeszcze :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...