Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weesteer

Rozwiązany: Batman Arkham Asylum-problem z ShippingPC-BmGame

Polecane posty

Witam,

gra się nie włącza, wyskakuje tylko okienko(załącznik). Próbowałem już wielu sposobów-zainstalowałem DirectX z płyty. odinstalowałem i zainstalowałem (też z płyty)GFWL.

Mam:

Windows XP Home Edition 32-bit

Athlon X2 255

GeForce 8400GS

Płytę główną MSI 870-C45

Proszę o szybką pomoc.

post-113109-1311267967_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok bez komentarza. Taka jest właśnie nasza pomoc techniczna...

Wyczytałem w necie, że wielu ludziom pomogło zainstalowanie GfWL z płyty z Batmanem tyle, że ja pożyczyłem grę koledze a teraz mam nowszą wersję. Czy ktoś mógłby napisać jaka wersja GfWL znajduje się na płycie z grą?

Byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisali dosłownie,że nie mogą mi pomóc. Napisali:

Opisywany przez Pana problem z grą może być związany z indywidualną, programowo-sprzętową konfiguracją Pana komputera. W tym przypadku nie jesteśmy w stanie Panu pomóc drogą elektroniczną lub telefoniczną. Ostatecznym rozwiązaniem jest reinstalacja systemu operacyjnego i instalacja najnowszych sterowników do urządzeń (karta graficzna, karta dźwiękowa, sterowniki do płyty głównej) na zupełnie świeżą instalację Windows. Rozumiemy jednak, że tego typu operacja może być uciążliwa lub też nawet niemożliwa. Nie zalecamy jej także mało zaawansowanym użytkownikom komputera i nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne szkody mogące powstać w wyniku jej niewłaściwego przeprowadzenia.

edit:

Teraz z kolei po kolejnym przeinstalowaniu gry i zainstalowaniu patcha pojawia się błąd:

bez__tytu__u123.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...