Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geeman

Żonglowanie płytami?

Polecane posty

Pojawiają się kolejne gry w których trzeba co jakiś czas zmieniać płytki. Czy w przypadku takiego Mass Effeta 2 na Xboxa 360 można zainstalować płytę numer 2 na dysk i grać ciągle na pierwszej podobnie jak w Castlevani instalujemy 1 i gramy ciągle na 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xboxa co prawda nie mam, ale znajomy tez na to narzekal i mowil, ze sie nie da. Nie wiem na ile mial racje, moze nie sprawdzil do konca. Podobnie masz np. w L.A. Noire, ktory w wersji na xklocka jest na 3 plytach. I to jest jeden z powodow, dla ktorego zainstalowalem w PS3. Jeden Blueray i nie ma problemu (przynajmniej na razie ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ME2 instalacja obu płyt pomaga w tym sensie, że konsola nie miele bez przerwy płyty w napędzie, tylko czyta dane z dysku.

ME2 mi zajął ok. 25h. W tym czasie trzeba było raz zmienić płytę z pierwszej na drugą, i drugi raz z płyty numer 2. na 1. Wymiana płytki raz na 8h to chyba nie jest taki duży problem :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xboxa kupiłem, ponieważ o wiele bardziej podoba mi się niż Playstation 3 i (według mnie) ma ciekawsze gry oraz jest wygodniejszy. To że ma kilka nie a czytnika Blueraya z którego i tak bym nie korzystał mi nie przeszkadza. Zmiana płyt nie sprawia mi żadnego problemu. Sam mam Mass Effecta 2. Chciałem tylko się dowiedzieć czy skoro w Castlevani się da to czy w innych grach też.

Bleub - mam rozumieć, że w Mass Effect 2 nie da się grać na jednej płycie z zainstalowaną drugą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można - zainstalować możesz obie płyty. Z tym żonglowaniem chodzi o weryfikację autentyczności płyty i to, by 2 osoby nie grały na dwóch osobnych konsolach w jedną kopię gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...