Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EverybodyLies

Batman: Arkham Asylum - problem ze znalezieniem wyjścia

Polecane posty

Witam! Doszedłem do tego momentu, co trzeba wyłączyć te pompy - są dwie: wschodnia i zachodnia. Wschodnią już wyłączyłem, przechodzę do zachodniej, pokonuję grupę przeciwników, włamuję się do tych dwóch komputerów i wyłączam pompę, niestety potem nie mogę wyjść z tego pomieszczenia:| Nie mogę się złapać liną tej platformy z wyjściem, ponieważ pokazuje się przekreślone "F". Miał ktoś podobny problem? Szkoda by było skończyć grę w tym momencie;/

Mogę załączyć kilka screenów, jakby ktoś nie wiedział o który poziom chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc screeny - gre przeszedlem bez problemu, ale nie pamietam tego konkretnego fragmentu. Mozesz tez sprobowac poszukac go na YT. Jestem pewien, ze znajdziesz tam filmiki z walkthrough w Arkham Asylum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie ten poziom. Chodzi mi o ten:

, a konkretnie to od 6 minuty.

Zamieszczam kolejny screen. Jak widać wskaźnik liny wskazuje podłogę, więc to pewnie jakiś błąd;/ Miał ktoś podobny problem? Jak wciskam F na ten wskaźnik, co widzicie na screenie, lina zabiera mnie gdzieś poza mapę. Jak myślicie, jakiś patch mógłby pomóc? Aktualnie mam wersję 1.0

post-120935-1311181159_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGHhhh, chyba niestety będę musiał sobie odpuścić Batmana:| Próbowałem zainstalować patcha, lecz niestety wyskakuje, że gra nie jest zainstalowana, że nie można jej znaleźć, coś w tym stylu:| A ten błąd jak był, tak jest;/... Mówi się trudno, szkoda, bo to już prawie sama końcówka. Temat do zamknięcia, chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś pomysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...