Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

EverybodyLies

Batman: Arkham Asylum - problem ze znalezieniem wyjścia

Recommended Posts

Witam! Doszedłem do tego momentu, co trzeba wyłączyć te pompy - są dwie: wschodnia i zachodnia. Wschodnią już wyłączyłem, przechodzę do zachodniej, pokonuję grupę przeciwników, włamuję się do tych dwóch komputerów i wyłączam pompę, niestety potem nie mogę wyjść z tego pomieszczenia:| Nie mogę się złapać liną tej platformy z wyjściem, ponieważ pokazuje się przekreślone "F". Miał ktoś podobny problem? Szkoda by było skończyć grę w tym momencie;/

Mogę załączyć kilka screenów, jakby ktoś nie wiedział o który poziom chodzi.

Wrzuc screeny - gre przeszedlem bez problemu, ale nie pamietam tego konkretnego fragmentu. Mozesz tez sprobowac poszukac go na YT. Jestem pewien, ze znajdziesz tam filmiki z walkthrough w Arkham Asylum.

Rozumiem, że to pomieszczenie było wypełnione gazem? Jeśli tak to jest tam jeden przeciwnik wiszący na kablu, gdy go zrzucisz batrangiem to powinien wpaść i zniszczyć sufit w jednym z pomieszczeń. Tam znajduje się kolejny panel

Nie, to nie ten poziom. Chodzi mi o ten:

, a konkretnie to od 6 minuty.

Zamieszczam kolejny screen. Jak widać wskaźnik liny wskazuje podłogę, więc to pewnie jakiś błąd;/ Miał ktoś podobny problem? Jak wciskam F na ten wskaźnik, co widzicie na screenie, lina zabiera mnie gdzieś poza mapę. Jak myślicie, jakiś patch mógłby pomóc? Aktualnie mam wersję 1.0

post-120935-1311181159_thumb.jpg

ARGHhhh, chyba niestety będę musiał sobie odpuścić Batmana:| Próbowałem zainstalować patcha, lecz niestety wyskakuje, że gra nie jest zainstalowana, że nie można jej znaleźć, coś w tym stylu:| A ten błąd jak był, tak jest;/... Mówi się trudno, szkoda, bo to już prawie sama końcówka. Temat do zamknięcia, chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś pomysły.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...