Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afaf

Rozwiązany: LG GT-540 czy LG P350

Polecane posty

Tak jak w temacie. Chciałbym niedługo kupić sobie nowy telefon (czas pokażę czy kupię), bo mój Delphi (to był zły wybór, bardzo zły) mnie rozczarowuje, a w podobnej cenie mam super tel. No więc pomóżcie, który lepszy.

PS. Po ile chodzi używany Delphi z kilkoma ryskami na boku obudowy, jedna taka porządna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na aukcje, ile taki Delphi może kosztować. Taka całkiem znośna używka - między 99-150zł, jeśli komuś się nie chce licytować.

Sam musisz ocenić, czy telefon ma jeszcze gwarancję, no i w jakim jest stanie.. ;]

Z tych dóch chyba jednak wybrałbym GT540, niby starszy, ale mam wrażenie, że lepszy.

O LG P350, ktoś pisał w internecie do LG, bo ciężko znaleźć wiarygodną specyfikację modelu, a odpisali tak:

Informjemy, że ekran ma rozdzielczość 280 x 320 2,8 QVGA.

Nie wiem czy w tym przypadku też nie ma przypadkiem pomyłki, bo qvga to chyba raczej 240x320?

A w GT540 masz, 3 cale i lepszą rozdzielczość, chociaż ekran oporowy..

Ale i tak wolałbym chyba GT540.

P.S Dopisz jeszcze czemu Delphi Cię rozczarowuje i czego oczekujesz od tego nowego telefonu? :D nie wiadomo czym się w sumie sugerować. Może takim LG też się rozczarujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy na telefon dużo nie chcę wydawać. Szczególnie że bawiłem się LG GT540 i mi w zupełności wystarcza. Nie była to długa zabawa (chwile gry w AB:Rio, jednemu lylawemu koledze konto zrobiłem na Android Markecie no i potem mu zżarło 30 zł trochę z mojej winy ale to długa historia), ale będzie to mój pierwszy smartfon (o ile go kupię bo podkreślam że to stoi pod znakiem zapytania i raczej narazie jest teorią) więc dużo mi nie trzeba. Poza tym nie chcę kupować jakichś drogich telefonów jak te mi odpowiadają a ponoć są najlepsze w swojej cenie. P500 który tak polecasz wszędzie nie kupię bo droższy. Ale proszę o poradę i tyle. Dlaczego też P350 jest gorszy? Ma multitoucha i mi się troszkę bardziej podoba niż zwykły Swift...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego Ci piszemy, może ma i "multitacza", ale ekran jest tak mały + mała rozdzielczość, przez co jest mało czytelny i niewygodny w porównaniu z gt540. "Namultitaczujesz" się aż się zmęczysz :D

Gdyby miał jeszcze do tego fizyczną klawiaturę qwerty, to by można było wytrzymać tą wielkość wyświetlacza, ale tak to po prostu nie będzie Ci wygodnie. 3,2 cala czasami się wydaje niewygodne, a co dopiero na 2,8 :P

GT540 za większy wyświetlacz z większą rozdzielczością no i tyle. Chodzi o wygodę użytkowania. Może i oporowy, ale i tak wydaje mi się, że będzie wygodniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, mam jeszcze jedno pytanko związane z tymi telefonami. Niby GT540 ma większy ekran więc powinno się lepiej pisać na nim smsy, ale P350 ma multitouch czy jak się to piszę i miałem okazję się nim pobawić no i pisało mi się wygodniej niż na GT540, co o tym myślicie? I jeszcze pytanko, po ile może chodzić LG GT540 lub P350 w komisie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam GT540 i powiem Ci szczerze że jestem bardzo zadowolony. Nie wiem czy zamierzasz bawić się w modyfikacje itp które mnie bardzo się przydają np mój procesor w Lg ma taktowanie 880 MHz z 600 MHz i skok wydajności jest bardzo duży dodatkowo np na Gt540 masz modyfikowane romy takie jak CM 7 czyli Android 2.3.3 o którym wiele nowych smartphonów może tylko pomarzyć.

Osobiście bardzo polecam GT540 :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam LG GT540 z Cyanogenmod 7 czyli androidem 2.3.4 telefon chodzi świetnie podkręciłem sobie go na 825mhz i wszystko hula. Gra sie przyjemnie nawet bez mt. Większość gier jest na akcelerometr, lub nie potrzebuje mt. jedynie przy fpsach daje się to we znaki, ale po odpowiednim treningu da radę nawet w to!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, od kilku godzin jestem posiadaczem LG GT540 temat do zamknięcia, ale jedno pytanie. Czy żeby podkręcić procek trzeba mieć Customowego Androida? Bo chciałbym mieć takiego ale raczej nie zrobię tego bo nie chce stracić gwarancji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety potrzebny jest root/zmiana systemu, a to z kolei jest związane z utratą gwarancji. Oczywiście wszystko można przywrócić do stanu fabrycznego, więc jeśli coś się spierdzieli na modyfikowanym systemie, to można go przygotować do gwarancji. Ale ja do niczego nie namawiam, decyzja należy do Ciebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...