Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolownikus

Jaki telefon wybrać ?

Polecane posty

Masakrą jest treść twojego posta. Właśnie telefony w tych czasach często służą do netu i gier. Myślisz że po co pakuje się coraz mocniejsze podzespoły do komórek? M.in po to by grać i używać wymagających programów.

Autorze weź galaxy ace bo to najlepszy telefon z tych wybranych przez ciebie. Jeśli mógłbym zaproponować coś innego to polece motorolę milestone. Posiada Qwerty i świetnie nadaje się do netu i gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordimer77 - dziękujemy za kompletnie nic nie wnoszący komentarz, przemyślimy swoje zachowanie i poprosimy producentów, żeby tworzyli tylko Nokie 3310 i to bez węża!

Skrzypku - Milestonka jest fajna, ale ma tylko 256MB ramu, a to już dość mała liczba i lepiej szukać czegoś bardziej przyszłościowego. Popatrz też na soft. Kamyczek nie ma opcji na 2.3 i wyżej, a modowanie jest utrudnione przez zablokowany bootloader i niestety tego się nie przeskoczy. Ja szukałbym czegoś z większą ilością pamięci i podatnego na mody.

Ile jest do wydania na sprzęt? To jakiś abonament?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKRZYP3X - koleś napisał że chce GŁÓWNIE korzystać z netu i gier. A komy są GŁÓWNIE przeznaczone do czego innego. Cała reszta przy okazji a nie GŁÓWNIE...Albo jak sam napisałeś między innymi. Owszem można kupić np pralkę i przy okazji na niej posiedzieć ale kupować ją po to żeby głównie na niej siedzieć to głupota... Do tego są inne rzeczy.

Gofer - możesz pomyśleć jedynie nad sobą jeśli nie załapałeś o co mi chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra.. ale telefon, a smartfon to też dwie różne rzeczy.

Wybierając smartfona można powiedzieć, że chce się go głównie użytkować do internetu - a android niejako jest systemem stworzonym wręcz do internetu (z tym, że do tego dochodzi także to czy taki fonik obsługuje flasha). W gierki też różne można pograć, a jak wiadomo jeden smartfon jest lepszy, drugi gorszy.. na jednym pójdą lepsze gierki a na drugim gorsze.

Jeśli się ktoś zatrzymał na tym, że "telefon" służy do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych to przepraszam, ale nic na siłę. Takim osobom się już chyba tego nie przetłumaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordi, możemy ciągnąć dalej tę jałową dyskusję, ale jak widzę, nic z tego nie będzie. Widzę, że trudno Ci przyjąć argument, że ja, czy ktokolwiek inny, mogę wykorzystywać coś w innym celu, niż zostało to pierwotnie stworzone. A muszę powiedzieć, że gry z takiego PSP już spokojnie zostały pokonane przez najlepsze tytuły z iP i Androida, a do tego mamy w takiej konsolce wbudowany modem, telefon, aparat... Konsola się nie umywa.

Jeśli nie masz prawdziwego argumentu, a takim na pewno nie są "Do internetu i gier to są komputery.", "ludzie co się dzieje - bateria mi starcza tylko na jeden dzień", "komy są GŁÓWNIE przeznaczone do czego innego" czy "Owszem można kupić np pralkę i przy okazji na niej posiedzieć ale kupować ją po to żeby głównie na niej siedzieć to głupota... Do tego są inne rzeczy.", to proponuję Ci, żebyś dał sobie spokój z dalszą dyskusją...

PS - a z pralki można zrobić świetne karnisze i żyrandole, miałem swego czasu takie w lokalu. Może nikt na tym nie siedział, ale mam dziwne wrażenie, że nie uwierzysz w świecące części pralki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...