Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChowChowMurphy

Rozwiązany: Team Fortress 2 - Pobieranie powtórki nie powiodło sie

Polecane posty

Cześć, to znowu ja i znowu mam problem z tymi kretyńskimi powtórkami :trollface:

Tym razem polega on na tym, że chciałem nagrać powtórke na serwerze Valve i dwa razy pod rząd wyskoczył mi w lewym górnym rogu ekranu błąd o treści "Pobieranie nie powiodło się". Kocham problemy :laugh: . To czysty przypadek, że dwa razy pod rząd nie nagrało mi powtórki, czy mam zacząć sie martwić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, przy dużym obciążeniu serwery Vavle, delikatnie mówiąc wariują, możesz jeszcze popatrzyć w ustawieniach steama czy nic się nie pozmieniało, mi ze 2 tygodnie temu zmienił się rodzaj połączenia internetowego X_X oraz najbliższy serwer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki robią coraz więcej figli i według mnie jest to raczej powszechny problem. Dla świętego spokoju możesz jeszcze sprawdzić na serwerach "powtórkowych" innych, niż te udostępniane przez samo Valve, ale sam mam problemy z replayami - a to się nie pobierze (rzadziej), a to ten błąd getdynamicbaseline (coraz częściej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Sprawdziłem przy okazji, czy nie zmienił sie ten region pobierania, jak poradził tauri i okazało się, że przestawił sie na Frankfurt w Niemczech :D Być może przez to, że wziąłem udział w beta testach, albo od tak sobie. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...