Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

many1988

Rozwiązany: Batman Arkham Asylum - zacinki i zwiechy

Polecane posty

Witam problem ten w przyblizeniu wyglada tak :

uruchamiam gre i juz podczas intra z logami sponsorow itp. wystepuje lekkie ciecie lub zawiecha na ok. 1minute ( najczeciej obydwa objawy), poczym gra loguje sie do konta offline i zaczynam gre, ogladam filmiki i eskortuje Jockera do celi ale nawet tego samouczka nie ukanczam poniewaz gdy dojde do pomieszczenia z tym policjantem(gordon chyba) i 2 straznikami mówiącymi ze nie moge tam wejsc nastepuje zawiecha i nic juz nie moge zrobic. Podczas rozgrywki kiedy sterujac batmanem odnosze wrazenie ze on porusza sie w slow motion. W kazdej rozdzielczosci jest tak samo poczawszy od 640x... poprzez 800x600 skonczywszy na 1024x... Nawet w tej najnizszej rozdzialce jakby bardziej niz w pozostalych. Na minimalne podane na pudelku lapie sie wiec o co biega ?

Sory za brak polskich znakow ale za miast nich wyskakiwaly dziwne znaczki

Dodam jeszcze dla porownania Bionic comando z cda oraz RE 5 DZIALAJA BEZ ZAZUTU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z gamepleyem zlikwidowany ale nadal zacinają filmiki.

Wystapiły nowe problemy tj: brak dzwięku w menu i gamepleyu (w filmikach jest ale tnie), oraz chyba bug mianowicie, eskortuje jockera i nie moge przejsc przez te drzwi do skanera w ogole nie otwieraja sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem, że jesteś głupi, po prostu czasem coś jest włączone w tle, o czym nie wiemy :)

Kolejne pytania: gra oczywiście oryginalna? Batman ma mnóstwo bugów w pirackich wersjach. Płyta nie jest porysowana? Próbowałeś skopiować zawartość płyty na dysk i wtedy uruchamiać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, jednak skończyliśmy wcześniej(zalety soboty) :)

Zainstalowałem patcha i odpaliłem gre. Jest troche lepiej, ale gdzieś wyczytałem że te spadki płynności spowodowane są doczytywaniem danych. Daję zdjecie z benchmarka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniewomir - nie aparatem tylko telefonem a co ?

A tak mam ustawione:

P ekran -tak

Rozdz -800x600

Synchronizacja -nie

Antyaliasing -użyj panelu nvidia(chyba nie pamiętam)

P szczegółów -niski

i do końca wszystko na nie oraz physx wyłączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mam pojęcia, co jest nie tak.

Zmniejsz rozdzielczość na 640x480 i napisz jak wtedy jest.

I na przyszłość, skoro grasz na komputerze, to zrzut ekranu robisz naciskając Print Screen / PrtSc. Potem otwierasz edytor graficzny (np. Paint, IrfanView), [ctrl] + [v], zapisujesz i już :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...