Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

predatorekk

Rozwiązany: Nózki do obudowy

Polecane posty

Samych nie kupisz, bynajmniej ja się nie spotkałem z tym . Są obudowy które maja akurat takie i są które nie . Jedynym wyjściem to sobie zrobić samemu ale to się wiąże z ingerencją w konstrukcje obudowy bo musisz zdemontować oryginalne i w ich miejsce zamontować swoje które zrobiłeś .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie praktyczne . Półka jest 1,5 metra nad ziemia, obudowa swoją wysokość też ma a napedy są zazwyczaj u góry . Dodaj sobie wysokości to ci wyjdzie jakieś 1,8 - 2,0 m nad ziemia . Sięgniesz ręka na taką wysokość nie odrywając się od fotela ? Druga sprawa co jeżeli półka się zerwie ? Sprzęt nie wytrzyma takiego upadku . Oczywiście jeżeli półka będzie solidna i dobrze przymocowana do ściany i np jeszcze zakotwiczona w sufit to nie ma takiej opcji no chyba że ktoś specjalnie by go strącił . Według mnie jest to zły pomysł ale nie znaczy że tobie się nie sprawdzi, jeżeli przekładasz estetykę nad praktyczność i półka będzie odpowiednio zabezpieczona to może być .

Żle przeczytałem chodziło że komp byłby 1,5 metra nad ziemią . Już niby lepiej ale według mnie i tak nie wygodnie by się zmieniało płyty . Najlepiej sobie sam sprawdź jak wysoko sięgniesz z fotela żeby spokojnie zmieniać płyty i zobaczysz jak to wyjdzie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...