Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zendrake

Battlefield bad company 2

Polecane posty

Witam

Mam problem otoz kupilem nowa plyte glowna, procek i ram. Zrobilem formata dysku i chcialem zainstalowac BF BC2. Zainstalowalem i gdy wlaczam gre i chce ja zaktualizowac to wyskakuje mi taki blad:

Runtime error

Program: D:\BF BC2\BFBC2Updater.exe

R6002

-floating point support not loaded

to jest blad microsoft visual c++ runtime library.

Nie mam pojecia o co chodzi. Formata robilem 3x i nic nie pomogl. Mam najnowsze stery, gra jest orginalna. Aha zapomnialem dodac, w gre gralem na singlu kiedy nie trzeba jej bylo aktualizowac, ten blad wystepuje gdy chce ja wlasnie zaktualizowac. Przeszukalem juz dziesiatki forum i nic nie znalazlem.

Moze ktos z was mial taki blad i go rozwiazal. Dzieki z gory za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemu ale przychodzi mi na myśl rozwiązanie a mianowicie:

Z tego co piszesz brakuje bibliotek C++ co jest dziwne ponieważ powinny być instalowane wraz z Windowsem.

W każdym razie to jest twój problem że tego brakuje, zazwyczaj Windows pyta nas czy nie chcemy ich zainstalować ( w niektórych przypadkach gier choć nie w wszystkich) podczas kończenia instalacji danej gry.

Proponuję Ci poszperać w necie na ten temat Bibliotek 2005 C++ Windows. Ściągnij jeśli uda Ci się znaleźć. Jednakże tak jak mówię bardzo często są wraz z grami. CD-A w niejednej grze dawała takie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...