Skocz do zawartości

Kupno karty graficznej do 400 zł


leopodius

Polecane posty

Witam, odważę się podczepić do tematu, bo też szukam grafy pod taką rozdzielczość:)

Narazie jechałem na starej karcie gf7900gs bo mi zabrakło funduszy kiedy składałem zestaw, ale teraz czas na zmianę.

Zastanawiam się nad Geforce gtx 460 i Radeon 5770, chociaż są one trochę dla mnie za drogie. GTX jest chyba sporo wydajniejszy. Czy te karty nie są za dobre pod mój procek (nie wiem czy to coś mówi konkretnego, ale zawsze lekko powyżej 4000pkt na 3dmark06)? Da się wgl jakoś teoretycznie, na podstawie specyfikacji czy testów w necie sprawdzić czy cpu i grafa do siebie pasują?

Jak możecie dać jakieś wskazówki albo propozycje co do wyboru karty to byłbym bardzo wdzięczny:)

Wolałbym jak najtaniej kupić, najlepiej poniżej 400zł.

Aha, zastosowanie tego zestawu to gry.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)

procesor: athlon x3 450 (kręcony pracuje stabilnie do ok 3,5 GHz)

zasilacz: radix IV 450W

płyta główna: msi 880gm-e41

ram: 4 GB

os:windows 7 64bit ultimate

Pod cudze tematy się nie podczepiamy. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządnego GTX 460 dostaniesz w okolicach 600 zł, zatem raczej możesz go pominąć (tym bardziej, że zasilacz ma trochę za ubogie okablowanie do niego - karta wymaga 2 wtyczek PCI-E). 5770 to już co innego - spokojnie można go dostać poniżej 400 zł. Co prawda z nim też będą kłopoty z okablowaniem (trzeba będzie użyć przejściówki 2xmolex->6-pin PCI-E).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...