Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kpiwo

Commandos 2

Polecane posty

Tam, gdzie masz ikonkę aktualnego uzbrojenia postaci(prawy dolny róg ekranu) kliknij prawym przyciskiem myszy na jjednej z kratek i wyszukaj tam gran. Wybierz go, a potem rzucaj lewym przyciskiem myszy. Jednakże z tego co pamiętam nie wszystkie postacie mogą rzucac granaty. Na bank moż to robic Green Beret i Saper.

Oja... A jak sie przkazuje przedmioty z jednej postaci na drugą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem chciałbym se zagrać z kodami żeby robic rzeź niemcom.

No to wpisuje GONZOANDJON naciskam enter, potem mam wciskać kombinacje klawiszy, znam tylko na ukończenie misi i niewidzialność. Ale te kody mnie nie interesują. Jakby ktoś mógł podać na nietykalność podziękowałbym.

http://www.grynapc.com/gry/kody/Commandos%202.html tu masz wszystkie kody

i jeszcze jedno, w 2 misji trenigngowej dostalem sie do chatki, uzylem tego radia i co dalej??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oja... A jak sie przkazuje przedmioty z jednej postaci na drugą?

Naciskasz "w" i klikasz na postac z która chcesz się wymienic przedmiotami.

i jeszcze jedno, w 2 misji trenigngowej dostalem sie do chatki, uzylem tego radia i co dalej??

Saperem zabierz z chatki ze skrzynki bombę i miny(skrzynia leży na prawo, przy drzwiach).

Rozstaw sojuszników tak by mieli oni dobry widok na to wejście od mapy znajdujące się dalej od chatki(to ten koniec mapy powyżej tego, w którym zaczynałeś misję). Wszyscy żołnierze muszą być rozstawieni tak, by sami nie byli narażeni na ostrzał wroga(jak któryś zginie to koniec misji). Na drodze ustaw saperem bombę, schowaj swoich komandosów i kliknij przycisk z takimi biegnącym żołnierzami(prawy dolny róg ekranu). Teraz tylko rozwalaj nadbiegających przeciwników, a przed pojawieniem się czołgu ukryj żołnierzy przed ostrzałem owego, i wysadź bombę saperem, gdy tylko tank będzie blisko niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno' date=' w 2 misji trenigngowej dostalem sie do chatki, uzylem tego radia i co dalej??[/quote']

Ja dokładnie nie pamiętam bo już dawno w tą gierke grałem, ale z tego co pamiętam to musisz ustawić obrone bo zaraz przyjdzie niemiecka odsiecz z czołgiem. Musisz porozstawiać ludzi i np. podłożyć miny przeciw-czołgowe. Jak już to zrobisz to z tego co pamiętam trzeba wcisnąć jakiś klawisz i wtedy sie zaczyna. Aż chyba sobie zainstaluje i przejde jeszcze raz :)

Ok... zainstalowałem Commandosów. No więc jeżeli juz dałeś znać przez to radio w budynku (dla tych co nie wiedzą jak wejść- trzeba wcisnąć Alt, przytrzymać i wcisnąć którąś ze strzałek, aby kamera pokazała nam wejście do domku, potem wciskamy Shift i klikamy na dzwi) to musisz ustawić obrone. Gdy to zrobisz musisz wcisnąć taki kwadracik w prawym dolnym ekranie ze sylwetkami biegnących żołnierzy. No a potem jesteś zdany na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozstawiłem tak aliantów, że nie musiałem wcale rzucać granatmi i koktajlami mołotowa. Po prostu ich pole zasięgu strzału pokrywało cały teren, po któym wbiegają żołnierze Niemieccy. Na wszelki wypadek miałem jeszcze zielonego bereta w poblizu ze strzelbą (tutaj nie jestem pewien czy to strzelba, ale było długie i daleko strzelało ;)). Jak wjechał czołg to tylko poczekałem aż dojedzie pod bombe i bum - po misji :). W końcówce tej misji wszystko zależy od dobrego ustawienia aliantów. Reszta to już formalność :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodziej nie może wiązac(Natasha równierz - to tak na przyszłośc), więc wybierz w tej misji Sapera. Naciskasz shift i klikasz na nieprzytomnego wroga. Po związaniu klikasz kolejny raz i czekasz aż żołnierz go podniesie i możesz go przenieśc gdzie chcesz. Prawym przyciskiem myszy kladziesz związanego przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozstawiłem tak aliantów, że nie musiałem wcale rzucać granatmi i koktajlami mołotowa. Po prostu ich pole zasięgu strzału pokrywało cały teren, po któym wbiegają żołnierze Niemieccy. Na wszelki wypadek miałem jeszcze zielonego bereta w poblizu ze strzelbą (tutaj nie jestem pewien czy to strzelba, ale było długie i daleko strzelało ;)). Jak wjechał czołg to tylko poczekałem aż dojedzie pod bombe i bum - po misji :). W końcówce tej misji wszystko zależy od dobrego ustawienia aliantów. Reszta to już formalność :).

Ja ustawiłem minę przeciwczołgową <a nawet obie> przy samym wjeździe na mapę - czołg nawet nie zapiszczy;), nie wiem wogóle po co z tą bombą się mordować;) A aliantów ustawiłem równiutko wzdłuż ściany, tak aby patrzyli na wylot drogi z której wychodzą niemcy, wydałem im polecenie ostrzału na stojąco i żaden niemiaszek nawet nie strzelił. Jeden próbował cisnąć granat ale mu nie wyszło i wysadził się sam.;) Po salwie wszystkich na glebę za murkiem. W sumie prosty trening, jednak brakuje mi w nim czegoś takiego jak objaśnienie dokładnie co i jakimi klawiszami się robi, pokazanie tego na żywo tak jak było w pierwszej odsłonie komandosków. Przyzwyczajony do C:BtEL nie mogłem się połapać w skrótach klawiszowych na początku.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i druga misja nadal mi nie działa... :/ próbowałem wszystkiego,od ręcznego instalowania tej misji po reinstalkę gry i nic...no,ale gram dalej i pojawiły się dwa problemy juz w samej rozgrywce.po pierwsze: jak ukończyć 3 misję bonusową,bo siedzę już w tym trucku całą ekipą i gdzie nie pojadę to nic się nie dzieje??po drugie misja w Birmie...jest tam taka opcja,że trzeba dostarczyć partyzantom broń,mam tą broń ale nie mam zielonego pojęcia jak ją im przekazać...jakieś pomysły??z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celso--> ja to robiłem w następujący sposób. Podchodziłem do skrzynek złodziejem, bo miał najmniej w plecaku, brałem broń i podchodziłem złodziejem do sprzymierzeńca naciskałem "W" i kursorem nachodziłem lupką aż bedę mógł wymienić się zawartością plecaka. I tutaj mała rada. Nie ma chyba sensu dawac im koktajli mołotowa tylko ja dawałem im karabiny z bornią. Oczywiście znaim nadałem wiadomośc w aradiu ustawiłem ich przy końcu tego mostka, po którym wbiegna i sieka była niezła trzeba przyznać. Mi na dodatek nieźle przydał się kierowca z koktajlami oraz snajper ze swoim niezawodnym okiem :). A karabiny to ja dawałem sprzymierzonym od zabitych żołnierzy wroga. Zrób tak jak napisałem i wszystko powinno byc dobrze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniaq--> Pierwsza misja to rozumiem misja nocna złodziejem. Moim zdaniem ta misja nie była zbyt trudna. Nie opiszę Ci dokładnie jak ją przeszedłem, bo każde zadanie w Commandos2 to przecież jest sporo zachodu. Plusem tego zadania jest to, że dzieje się w nocy więc można lepiej się ukryć. Nasz złodziej zarówno szybko biega jak i bardzo szybko się czołga. Dzieki temu łatwiej jest nam uciec sprzed pola widzenia Niemców. Staraj się ogłuszać wrogów tylko wtedy kiedy jest to potrzebne. Korzystaj z danego Ci przez działacza ruchu oporu psa, bo jest on dobrym przyciągaczem uwagi. Najwazniejsza w tej misji jest szybkośc i sprawnośc poruszania się. Mi ona nioe zajęła bardzo dużo czasu, ale swoje na niej przsiedziałem :). Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Mam tylko jeszcze jeden problem :(. Nie jestem pewien, ale chyba w tej stołówce trzeba wymienić browar na wino. No i nie wiem jak to zrobić. Nie moze włozyć tego wina do tej skrzynki. A może trzeba coś do tego wina dodać?

musisz dosypać bezpośrednio do skrzynki z winem tabletki usypiające

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniaq--> Wybierz Natashę i przejdź się nia do budynku gdzie Niemcy mają ucztę. Tam za pomocną tabletek zatruj skrzynke z winem(wcześniej jak porozmawiałeś złodzijem z Natashą weź z szafek w domku( tym w którym była Natasha)wszelkie rzeczy w tym też tabletki usypaijące). Kiedy wszyscy się smacznie pośpią. Kiedy to już nastapi zabuerz klucze gościowi w białej koszuli oraz opróznij wszelkie szafki. Pamietaj, ze jak się obudzą uspieni żołnierze wybiegną z budynku i bedą szukać przyczyny swego uśnięcia. Zatem schowaj dobrze Natashę i złodzieja. Złodizejowi przekaż potem klucze, które bedzie miała Natasha. A i pamiętaj, że Natasha zostanie rozpoznana przez generałów kiedy bedzie obok nich przechodzić. Dalej mam nadzieję, że sobie poradzisz :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z drugą misją. Wykonałem już wszystkie zadania, jakie były wymagane do ukończenia tej misji, zresztą zadania dodatkowe tez wykonalem. Zgodnie z poleceniami z dziennika udalem sie do lodzi podwodnej, zeby nia uciec. No i jestem na tej lodzi wszystkim Commandosami jakich miałem w drużynie (łącznie ze złodziejem i psem) no i nie wiedzieć dlaczego ta misja się nie kończy. Co trzeba zrobic, zeby ta lodz podwodna ruszyła?

EDIT: Na pokład statku zabrałem także kapitana i załoge, którą wcześniej trzeba było uratować. Niestety nadal nie widać końca tej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojman--> Żeby łódź podwodna ruszyła musisz mieć wykonane wszystkie zadania podstawowe (czyli między innymi otwarcie bramy hangaru, w którym znajduje się łódź). Jak masz je zaliczone musisz załadować do łodzi wszystkich swoich komandosów i do tego wszystkich przetrzymywanych dotychczas aliantów. Chodzi mi tutaj o załogę tej łodzi podwodnej. Jak masz wszystko wykonane i cała drużyna znajdzie się na pokładzie statku automatycznie pojawi się animacja na koniec misji. Zabierz na pokład aliantów z załogi statku. Myslę, że to co pogrubiłem jest powodem tego, że statek nie rusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...