Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vertigo

Chaos Legion

Polecane posty

procesor athlon jakistam(niepamietam dokladnie Smile)

1.4 Ghz

512 mb ramu

radeon 9250 256 ramu

windows xp

direct 9.1c

w miare nowy komp czyli sterowniki nowe i wogole takie tam pierdolki

hmm jeszcze naped dvd rw 8x chyba a cd 52 ofc

dodam ze Heroes V mi chodzi w miare plynnie a na plycie jakas taka smieszna plamka nie do wyczyszczenia ale raczej nei robi problemu (na plycie do commandosa 3 mialem DZIURE a dzialalo nie wime jakim cudem :P)

z gory dziex bo gra zapowiada sie fajnie i bym sobie chetnie pogral a narazie siegam po starego dobrego soul reavera (szkoda ze on nie mangowy chlip chlip)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niedokladnie, hmmm opisze moj problem najdokladniej jak potrafie:

instaluje gre, obydiwe plyty doszlo do 100% :D no i uruchamiam ze skrotu an pulpicie. biale okno takie male w lewym gornym rogu ekranu. Po chwili to takie szare windowsowskie okienko ze aplikacja chaoslegion.exe wykonala nieprawidlowa operacje i zostanie zamknieta. i tak kilka razy to przeinstalowalem. myslalem ze pomoglo bo jak otworzylem po reinstalu to pojawilo sie to okno ale szybko znalazlo sie an srodku ekranu, zrobilo czarne pojawil sie ten kursor w ksztalcie mieczza zmaksymalizowalo i... czarno glucho i ciemno. :/ czekalem czekalem czekalem i nic czano ajk bylo tak i jest nie pomaga escapowanie (myslalem ze mi nie odtwarza filmow to bym jem pominal) ale nie dziala. ponownie przeinstalowalem ale znowu to co za drugim razem i tak w kolko, probowalem usuwac filmy jak tam mi ktos radzil, instalowac patcha oficjalnego, ustawiac tryb zgodnosci ale nie pomaga. Bardzo prosze o pomoc bo mi sie gra juz po screenach podoba :-) z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mój problem był już wymieniany w poprzednich postach, ale nie znalazłem na niego żadnej sensownej odpowiedzi, a te które były podane, nie rozwiązały go. Chodzi mi o to, że zaraz po włączeniu gry słyszę dźwięki, muzykę, widzę opcje menu, ale nie widzę obrazu. Nie widzę filmików tylko same napisy i czarny ekran. W filmikach słyszę dźwięki i widzę napisy, ale nie obraz - ekran jest cały czarny.

Próbowałem włączać różne zgodności systemu, ale również nic nie pomogło. Patcha nie instalowałem, bo z wyżej wymienionych opinii o owej łatce, pogarsza to tylko sytuację.

Problem ten mam tylko przy głownym menu i filmikach. Podczas gry już normalnie widzę co się dzieje na monitorze - filmiki oparte na silniku gry działają.

W czym tkwi przyczyna? Proszę wszystkich o pomoc!

Konfiguracja mojego komputera:

Windows XP Prof.

Procesor: AMD Sempron Processor 3 GHz

Ram: 512 MB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600 LE - 256 MB

DirectX 9.1c

Komputer jest nowy, a sterowniki mam aktualne.

Grę mam z najnowszego (128) numeru CD-ACTION - wersja DVD.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

***

Załączam screeny z moim problemem:

Screeny z menu głownego - początkowego - w grze:

chaoslegion2006080511250735qf0.th.jpg

chaoslegion2006080511251407ro6.th.jpg

Screeny z pierwszego filmiku, jaki się włącza po wybraniu opcji "New Game":

chaoslegion2006080511253196kt9.th.jpg

chaoslegion2006080511253384lk4.th.jpg

EDIT 1:

Lombas3 :arrow: Dobrze Ci... Ale czy jendak, nie znasz jakiegoś rozwiązania na ten problem? Czy ktoś zna? Heh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli widze ze wszyscy nawet admini/redaktorzy olali nasz problem. OK, nie ma jak tak.

:( Nic nie poradzimy. Może opiszą rozwiązanie problemu w najnowszym numerze, tak jak to czasem robią z innymi grami z poprzednich numerów, jeżeli były jakieś kłopoty. Tak było niedawno np. z grą THIEF. W kolejnym numerze, redaktorzy podali rozwiązanie jakiegoś problemu z grą. Mam nadzieję, że tak samo będzie z Chaos Legion. W końcu bardzo dużo osób ma problem z tymi "niewidzialnymi, czarnymi" filmikami i menu. Tak się nie da grać, bo nie bardzo wiadomo o co chodzi....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludu ludu... czy wy się nauczycie grac bez kodow. Trudna gierka ktora uda sie nam przejsc bez kodow to naprawde fajne rzecz :P

Grajacym chcialem doradzic zebranie thanatosa i "upgrejdowanie" go do stadium perfect. Wyjątkowo wymiata, dzieki niemu przeszedłem finalny poziom za 1 razem w jakies 10 min . Ani razu mnie nie rozwalili.

Co do problemow technicznych, to chcialem powiedziec że jeśli byłaby oficjalna porada co do gry to pojawiła by się chyba na stronie głównej czasopisma (tak było np. z shelshock bodajże...) no ale poczytamy jutrzejszy numer to zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZn. nie będę tutaj pisał poradnika, jesli potrzebujesz poszukaj sobie np. na www.gamefaqs.com.

Co do mojej gry to mogę powiedzieć, że chociaż na początku różne legiony wydają się przydatne, to w ostatecznym rozrachunku przydaje się przede wszystkim Thanatos (bo najpotężniejszy) i blasphemy. Tak było u mnie, może jak ktos jest masochistą pogra inaczej, ale na ostatnie levele, czyli 10+ na większe grupy wrogów używałem non stop asista blasphemy czyli crimson carnage (bohater kopie bombą we wrogow, wciskajcie d kiedy legion nei jest przyzwany) dzięki temu atakowi rozwalilem 90% koncowych przeciwnikow. a od momentu zdobycia thanatosa najlepiej sie z nim nie rozstawać i cały czas wszystko 'walic' w niego. U mnie byl thanatos na poziomie perfect, atak i obrona 7 i prawie sam rozwalil wszystkie 3 finalne bosy. Wiadomo ze musialem troche poskakac i pouderzac, ale praktycznie w starciu z finalnymi bossami zaden inny legion nie przeżyłby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 6 poziomie i mam z 9 milionów doświadczenia (cały czas powtarzam tę samą misję i zbieram doświadczenie), z czego zdecydowana większość wpakowana w szermierzy i kuszników. Rzadko je używam, ale dają mi różne bonusy, np. więcej ciosów w serii, naprawdę potężne ruchy (metalowe stwory, te co plują kulami ognia zabijam dwoma ciosami). Ale spoko, jak przypakuję je na maksa, to zacznę pakować resztę legionów :D.

P.S. Na poczatku gry Thanatos jast na ktorym levelu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, Thabatosa rozwijamy w taki sposób jak inne legiony, zwiększając "Force" tyle że zwiększając force innym legionom zwieksza się ich ilość, to zwiększając ją thanatosowi, on dorasta. na początku jest na 1 lvlu (takie male jajko - bardzo slabe) i mozemy go rozwinac do 3-go, a do 4 dopiero po użyciu Soul gema.

Dimitrii skoro inwestujesz wszystko w mieczi kusze polecam zaczac rozwijac tez blaphemy (bomby) bo sie przydaja. w 6 levelu tez znajdziesz przydatny legion, a później zaczniesz znajdować soul gemy i zobaczysz jakie są przydatne ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicu, nie zrozumiałeś mnie. Pytam się o Thanatosa w czesie pierwszej planszy (Prolog, zanim nam go zniszczą), na jakim jest levelu 2-im czy 3-im. Z innej beczki. Jak jest przydzielane doświadczenie między legiony które miałeś w czasie misji ze sobą? Zawsze po połowie, czy to zależy, ile walczyły?

P.S. Jak skończę z mieczami i kuszami wezmę się m.in. za bomby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się tą grać Arcią(z stage 9)? Ona jest lepsza od Siega!

chyba trzeba przejsc gre na normal...

btw najlepszą wg mie taktyka to uzywanie alternatywnego ataku bombami plus legion który nam daje podwójne odbicie. Najlepsza plansza do zbierania ex gemów jest 8 plansza (podziemia).

Udało mi sie przejsc tą gre na normal ale hard sobie odpuszcze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, że po otrzymaniu doskonałego Thanatosa miałem zawszę jego i na dokładkę trzymałem nienawiść z jego umiejętnością przechwytywania cudzych ataków. Na te biegające jaszczurki (boss) wystarczyła jedna kontra i zdychał, a wielki, łażący po ścianach pajęczak odrazu kulał po takim zabiegu 8). Z Arcią było tak, że musiałem się trochę natrudzić, ale po przejściu wszystkich poziomów i pokonaniu ich w another world miałem taką moc, że bossowie ostatniego poziomu przeklinali dzień w którym ta dziewczyna wzięła do ręki spluwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeach, mam spirytual gem. Do czego on służy tak właściwie?

P.S.1 Biorę się za level 8.

P.S.2 Kicu, dzięki za radę, bomby na prawdę się przydają, chociaż najlepiej w alternatymnym. Normalnie są trochę nieporęczne.

P.S.3 Suchar w 7 levelu, jak wziołem bomby, to uzbierałem różne max up'y, a jakże, ale bez dresów nie zdobyłem części Thanatosa. A bez pazurów tam nie wskoczę, czyli trzeba wybrać. Suchar!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeach, mam spirytual gem. Do czego on służy tak właściwie?

odblokowuje ukryte zdolności legionów. Normalnie każdy ma po 3 lv ale po użyciu tego itemu dostajesz dodatkowy lv (pozwala na zdobycie Perfect Thanatosa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zaimplantowaniu SG legionowi masz możliwość rozwinięcia jego umiejętności do czwartego poziomu. Po wyćwiczeniu np. arogancji: będziesz dysponował 6 wojownikami, gość, który nadzieje się na wbity sztylet oberwie naprawdę mocno, a rozwijając trzeci sektor paska umiejętności będziesz mógł podwójnie skakać nawet bez tego legionu przy sobie.

A swoją drogą. Jak pierwszy raz zobaczyłem screen z doskonałym thanatosem, to pomyślałem:

- Raaany!! Wygląda jak jakiś anioł. Pewnie będzie walczył mieczem, albo jakąś kosą.

A zamiast tego zobaczyłem gostka który musi mieć mózg w okolicach mostka, że jeszcze nie dostał wstrząsu po takiej ilości kolizji z przeciwnikiem. Przynajmniej zrewanżował się, jeśli idzie już o siłę zniszczeń podczas specjalnego ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...