Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Totems

Rozwiązany: Smartfon do 500zł

Polecane posty

Witam,

chciałbym kupić jakiegoś smartfona do 500zł, +/- 10zł.

Mam problem, ponieważ nie wiem jakiego wybrać. Czytałem trochę i wybrałem kilka modeli:

-LG P500

-Samsung I5800

-LG GT540

-ZTE Blade (San Francisco)

Jaki mi polecacie telefon nie tylko z wyżej wymienionych i na piszczcie dlaczego akurat ten konkretny model.

Pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie kupiłem telefonu bo chcę się zapytać czy Samsung Galaxy Gio nie byłby lepszy? Czytałem, że P500 ma gorszy ekran i wolniejszy procesor. Niezbyt mi się również podoba. W Gio jedyne co mnie odstrasza to jakość nagrywania filmików.

Nie mogę się zdecydować z wyborem :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Gio i P500 są dosyć równe, tyle że P500 ma więcej RAMU :P

Obydwa jakieś swoje wady mają, wystarczy poczytać na necie. Na Twoim miejscu wybrałbym po prostu ten, który Ci się bardziej podoba. W tej cenie nie ma smartfona bez wad :D

Jeden ma to, drugi ma tamto, ale nie ma tego co ten pierwszy i tak mógłbyś szukać bez końca w tej cenie. Zdecyduj się i tyle, te dwa smartfony są całkiem znośne, którego nie wybierzesz to i tak raczej będziesz zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanieje na pewno choć do takiej ceny to nie jestem pewien. Ale jeśli poczekasz to moze tobie przypłynie trochę gotówki i będziesz miał kasę na Ace. Radziłbym pokrecić się też po komisach bo tam można kupić telefony taniej niż na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tak z drugiej strony, żebyś się nie zapędził w pętlę :D W sensie, będziesz się czaił aż coś stanieje, coś dozbierasz.. aa w tym samym czasie wyjdą jakieś inne smartfony, albo zacznie Cię stać też na inne i znowu dylemat :D

Wiem, że taka decyzja jest trudna, ale tak można w sumie bez końca :] Z doświadczenia wiem, bo sam wybierałem z 2-3 miesiące, a codziennie byłem zdecydowany na coś innego.

Więcej zdecydowania życzę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...