Skocz do zawartości

CDA 07/2011 zawartość


Smuggler

Polecane posty

Kurczę... Nawet nie macie pojęcia, jaką radość sprawiła mi wiadomość o Gothicu na płycie (dwie pierwsze części wspominam nader ciepło, a i trzecią przez chwilę miałem pożyczoną)... A właściwie sprawiłaby, gdybym miał pewność, że kiedyś znajdę na niego czas :dry:. Reszta pełniaków również zwyczajowo miażdży, choć to niekoniecznie moje klimaty. Za to sam numer zapowiada się doprawdy smakowicie i nie mogę się doczekać relacji z E3, chociaż znając życie będzie ona porozbijana na pełno krótkich tekstów i z 40 stron można by właściwie zmontować 20 :wink:. Ale tak jest zawsze i wszędzie (myślę także o innych magazynach), więc nie mam tego za złe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Z pełniaków raczej w nic nie zagram. Gothic mi nie zadziała, a poza tym nie trawię całej serii tych gier. King?s Bounty.... też nie zadziała, ale może pograłbym przy odpowiednim sprzęcie. A Vampyre Story powinno teoretycznie pociągnąć więc może uruchomię. Ale i tak liczę na pełno zinów, które zawsze przeglądam. No i zawartość pisma, głównie testy przeglądarek i HOSTESSY!!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła du..szyczka na okładce :) Megainfo z E3, recki Duke'a, Alicji, DS III itd., ciekawie zapowiadająca się - z resztą jak zwykle - publicystyka, świetne gry na coverze: zainstalowałem wczoraj na wieczór znowu KB: Legendę i jeszcze nie spałem, więc to samo będzie z WK -> mój dziwny wstręt do tej serii znikł :)

Do wtorku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na okres czasu w branży komputerowej, w którym zwykle nie dzieje się nic ciekawego jest świetnie. Z wstępnych oględzin wnioskuję że będzie mnóstwo interesujących artykułów do przeczytania, Odkładki z numeru na numer są coraz lepsze. Na prawdę nie ma co narzekać, a tak dobrego zestawu pełniaków dawno już nie było - każdy tytuł jest interesujący.

Co do tych którzy tak jadą po Vampyre Story - wolelibyście jakiegoś taniego kioskowego shootera którymi zapycha swoje Coverki konkurencja? Wielu z was nigdy nie próbowało odpalić żadnej przygodówki a już z góry zakładacie że jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że numer kupię tak czy siak, właśnie z racji obszernej relacji z E3 - choć nie pamiętam tych z poprzednich lat więc nie wiem czy jest największa :P - licząc przy okazji na to, że wyrwaliście szczegóły niedostępne dla zwykłych śmiertelników. Recenzji nie za dużo, ale jest parę fajnych tytułów, świetna okładka, o pełniakach pisałem gdzie indziej, ale są świetne... nic tylko brać i kupować ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer nawet niezły (pomijając pełniaki): sporo recenzji, z czego najbardziej mnie interesują Dungeon Siege III, Red Faction Armageddon i Duke Nukemn Forever. Opcjonalnie inFamous 2. Publicystyka też ciekawa. Ogólnie jest nie najgorzej. No, i oczywiście E3 i jego hostessy gry :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zdominowany przez E3, co chyba nikogo nie dziwi. Naczytałem się sporo na Waszej stronie, ale nie zaszkodzi przejrzeć jeszcze raz to i owo. Pierwsze spojrzenie na 'Heart of the Swarm' uważam za najciekawszy tekst numeru. Sezon ogórkowy powoli nabiera tempa, co widać w recenzjach, chociaż tytuły z najwyższej gamingowej półki. DNF jako headliner... i dobrze. Gra na to zasługuje, przynajmniej moim zdaniem, bo zagrywam się w nią z przyjemnością i nie mogę się nadziwić tylu krytycznym opiniom. Pokolenie post2007 daje o sobie znać.

Dodatkowo jeden z najbogatszych zestawów pełniaków w historii CDA. G3 + WK to najskrytsze marzenie każdego fana fantasy, rpg i serii Heroes. Okładka może się podobać, ale mimo wszystko oczekiwałem radioaktywnego znaku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość tekstowa na tym samym poziomie co pełniaki. Czyli wysokim jak sekwoje :wink: . Będzie co poczytać. Recenzja Duke Nukem Forever, a i Dungeon Siege 3 zapowiada się nieźle. No i przede wszystkim obszerna relacja z E3. Miodzio, nic dodać nic ująć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ogórkowy sezon jest dobrze, zwłaszcza gdy przypomnę sobie ubiegłoroczny numer. Ale w związku z kiepskim stanem konta raczej nie kupię tego wydania, chociaż myślę, że jest tego warte. Denerwować mogą tylko stałe zmiany ceny pisma. Tak, wiem, że dodatkowa płyta kosztuje, ale kiedyś z rzadka jeno musiałem szukać drobnych, gdy pani w kiosku zaskakiwała mnie tekstem: ''Jeszcze dwa złote.''

Teraz niestety jest to częste i przykre, bo jakoś przyzwyczaiłem się do tych 15 zł. Ale co poradzić - postęp :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny. Wszystkie pełniaki dla mnie do zagrania, zresztą ja nie mam tego problemu, że zawartość covera determinuje czy kupuje dany numer czy nie :)

Ciekawi mnie najbardziej ocena Dungeon Siege 3, w newsie napisaliście, że jest przyjemniej niż w "dwójce" więc może to nie taka słaba gra jak wszędzie na serwisach czytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, 2 pełniaki w które mam wielką ochote zagrać, a nigdy nie mogłem się zebrać na kupno. W dodatku zawartość całkiem niezła, szczególnie chętnie poczytam relacje z E3. Będe musiał skądś wytrzasnąć te 16 zł. Naprawde dobry numer, pierwszy od pół roku który kupi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało recenzji gier na PC (choć to przez sezon ogórkowy), spóźniona relacja z E3 (choć to sprawa cyklu wydawniczego CDA) i pełne wersje, które mi kompletnie nie pasują. W tym miesiącu nie kupuję.

I jeszcze coś - czy tylko mnie denerwuje fragment na początku zapowiedzi?! "Warto? Trzeba!" konkretnie. Nie ma to jak agresywny marketing... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w publicystyce IMO nic ciekawego, pełne wersje bardzo dobre ale... mnie nie interesują :laugh: Z recenzji: warto by kupić ze względu na recenzję Księcia, w końcu tyle czasu... ale, jak czytam, przyjęty został raczej chłodno(zresztą przez portale też). E3: tutaj można już było dowiedzieć się wiele z sieci, w tym z waszej strony co nieco. No trudno, w tym miesiącu też odpuszczam :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem tylko nt. okładki, bo to temat, który mnie ostatnio najbardziej interesuje. W porównaniu do nr. poprzedniego jest lepiej, bo mniej napisów, ale być może to wina braku ciekawej zawartości nadającej się na tężę okładkę. Jednak wciąż daleko jest do światowego poziomu, ot choćby patrząc na okładkę nowego Edge'a >>> http://img23.imageshack.us/img23/6876/aeujy.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie numer bardzo dobry :] Będzie o czym poczytać, będzie w co pograć.. CDA ewidentnie nadal jest w formie :smile: Ze swej strony dziękuję redakcji za ten numer, który (mam nadzieję) kupię :wink: Żeby tylko nie zabrakło go w kiosku dla mnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny numer, redakcja chyba chce abyśmy spędzili całe wakacje przed kompami (G3ZE + KB:WK). Relacja z E3 w sam raz na dłuższą "posiadówkę" w WC :D ,ale wisienką na torcie (wprawdzie zgniłą, ale cóż można poradzić, gdy ta czekała 10 lat na tort) będzie recenzja Duke Nukem Forever, bo książę chyba nie wrócił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś - czy tylko mnie denerwuje fragment na początku zapowiedzi?! "Warto? Trzeba!" konkretnie. Nie ma to jak agresywny marketing... :rolleyes:

Nie widziałeś co to agresywny marketing w takim razie. ;p

Numeru nie kupię chyba. Legenda mi się nawet podobała, ale nie jestem w stanie posiedzieć dłużej przy tego typu grach i nawet jej nie skończyłem. "Armored Princess'' choć wydaje się być grą porządną to pewnie mnie nie przyciągnie. Gothic 3 jest słabiutki, a Vampyre Story miałem okazję już ograć. Jedyna rzecz, która mnie ewentualnie przyciągnie do poczytania pisma w Empiku to recenzja inFamous 2.

Marzy mi się jakiś dobry citybuilder w jednym z kolejnych numerów

. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...