Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

E3 trailery

Polecane posty

A na mnie wielkie wrażenie zrobił trailer Call of Duty 3. Kurde to już naprawdę będzie mozna się poczuć jak na prawdziwej wojnie :].

Crysis owszem ciekawie się zapowiada, ale jakoś nie wywarł na mnie tak sporego wrażenia.

Brother in Arms HH ten to także ogromne wrażenie zrobił :o. Po prostu ekstra w tą grę będe musiał zagrać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nie było takiego - no moż nie do końca bo Crisis'a widziałem już wcześneij a jego bym właśnie wskazał.

Fajnie zrobiony jest LEGO SW II jeszcze, no i Prey wzbudza nadzieje :). Szkoda, że w C&C TW nie znalazła się nawet chwilka z gampleya, a z drugiej strony z W40k chętniej popatrzałbym na intro które pewnie będzie jak zwykle powalające.

Rozczarowuje CoD 3 - za dużo reminescencji, za mało nowwego.

Zobacz sobie też trailera z Warhammer: Mark of Chaos - troszkę do W 40k brakuje ale i tak jest całkiem, całkiem.

W krzesło wbiły mnie dopiero jednak trailer Warhammer - Mark of Chaos (ten z walką w lesie - to chyba intro) i Supreme Commander.

Właśnie o tego chodzi;).

Prey mnie nie zachwycił, za długo już czekam na tą grę żeby oglądanie po raz wtóry tego samego mnie sponiewierało.

Za to co pokazało Strategy First i ich Disciples III - to będzie hicior - jeżeli klimat zostanie stary, nowa oprawa graficzna i odrobinkę zmieniona mechanika wciągną ten tytuł na szczyt, na który seria Heroes nigdy się nie wdrapie.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mnie wielkie wrażenie zrobił trailer Call of Duty 3. Kurde to już naprawdę będzie mozna się poczuć jak na prawdziwej wojnie :].

(...)

Brother in Arms HH ten to także ogromne wrażenie zrobił :o. Po prostu ekstra w tą grę będe musiał zagrać!

Zgadam sie z Osłem. jednak era II wojenny FPS-ów się nie kończy. :) Coraz większy realizm, oddanie atmosfery pola walki. Do tego jakiś zestwa 7.1 z głośnikiem niskotonowym. ;]

A czy moglibyście dawać linki do trailerów, które obejrzeliście, np z Gamershell. Takie małe udogodnienie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie zaskoczył mnie Crysis. Myślałem, że to będzie brzydsze :) Jednak - grafa jest po prostu niesamowita, naprawdę robie piorunujące wrażenie. BTW chyba już naprawdę czas na mój upgrade kompa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobał mi się trailer Crisis'a, za akcję, grafikę, i za tego świtnego bardzo futrystecznego robota, najbardziej mnie ciekawi czy będzie scena jak statek po inwazji tych robotów tonie :twisted:

Świetny był też trailer Dark Messiah, świetnie wykonana animacja (chociaż nie ma w nim nic z samej gry)

I jeszcze całkiem, całkiem LEGO Star Wars II(grałem w poprzednią cześć, chcociaż nie jest to rewelacja, i trochę dziecinne to jednak mi się podobała)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mie isę wykroić chwilę czasu na zajawki z nowego Coverka (8/06). Hellgate London wgniata w fotel - ciekawe czy gra będzie trzymałą ten kolimat, bo jeśli się uda będzie powalająca. Wogóle zajawki lepsze niż miesiąc temu. Wspomnieć wymaga MoH Airborn, czy NN2 (ten jest super też) Zawiesić oko można na Bad Day LA, - sprawne zrobione, choć sama gra jakoś do mnie nie przemawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej powalił HellGate:London. Prawdę mówiąc ani temat numeru sprzed kilku miesięcy, ani żadne screeny tak do mnie nie przemówiły, jak ten krótki filmik. Ten klimat zniszczonego Londynu, te powalające demony(których mógli by zazdrościć twórcy Diablo), niebywały dźwięk, duszna atmosfera i unikatowi bohaterowie ( a było ich na filmiku zaledwie dwoje!), tworzą z tego trailera arcydzieło! Mam nadzieje, że cała gra też taka będzie, bo - zaiste - nie mogę się jej już doczekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Widzieliście może najnowszy trailer Tekkena 6, który jest zrobiony w stylu "pseudo-in-game". Muszę Wam powiedzieć, że jestem trochę zawiedziony. Po trailerze, który został zaprezentowany w 2005 roku - ten wypada nadzwyczaj słabo. Ot lekka bijatyczka Jina z ... już nawet nie pamiętam, po czym do pomieszczenia wpada Hwoorang na motorze... i tyle. Nic więcej. Gdyby jeszcze to było w dobrej grafice... a gdzie tam :? Wygląda to jak na Ps2 robione. Twórcy Tekkena oczywiście szybko powiedzieli że nie jest to przedstawienie gry, tylko pewna ich koncepcja, a także to, iż Tekken6 ma wyglądać zupełnie inaczej. Moim zdaniem są to chyba pośpieszne wyjaśnienia, stworzone specjalnie po to, aby uchronić się przed fanami, którzy wyjątkowo nie byli zachwyceni pokazem.

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... Teraz na Hy**rze (bez kryptoreklamy) obejrzalem trailer Dark Messiach Of Might & Magic. I wiecie co? Bylem zaszokowany! Trailer ma cos kolo 5 minut, a pokazuje cala gre. Polecam! Obejrzyjcie :) Aha, zeby nie bylo, ze nabijam posty. Tamten post byl sprzed kilku dni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od następnego roku, Games Convention zajmuje miejsce E3 jeśli, chodzi o największe targi na świecie. E3 będzie tylko kameralnym spotkaniem dla redaktorów pism komputerowych. Pisali o tym w CDA. Jako, że producenci zapewne będą chcieli pokazać swe gry wszystkim, to będzie więcej gier na GC niż E3, czyli materiał będzie większy (nie tylko na stronie, ale pewnie też w piśmie). :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...