Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiziorr

Rozwiązany: Brak dźwięku w jednej słuchawce

Polecane posty

Witam. Grając sobie dzisiaj namiętnie w BFBC2 od godziny 11 wszystko było cacy. Wyszedłem do wc, wróciłem, zakładam słuchawki i zauważyłem, iż dźwięk przesyłany jest tylko do jednej z nich. Od razu mówię wszystko było ok. Więc zacząłem bawić się kablem i o dziwo pod odpowiednim kątem słuchawka załapuje. Lecz gdy puszczam dźwięk zanika. Czego to może być wina i jak to naprawić? Pomocy :).

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kabel się przerwał i dlatego nie "załapuje". Prowizorka: zacisnac kabel na stale w pozycji, w ktorej dziala (np plastikowym zaciskiem). UWAGA: z czasem taka prowizorka może przestać spełniać swoje zadanie a zamiast tego (w najgorszym wypadku) spowodować dalsze uszkodzenie kabla. Troche lepsze rozwiązanie: Zdjąć izolację w miejscu, gdzie kabel przerywa, zalutować przerwe w kablu i zakleic izolacją. Jedno i drugie brzydko bedzie wyglądać, a w przypadku drugiego jest ryzyko że popsujesz też kabelek od drugiej sluchawki, wiec jesli sie na tym nie znasz i/lub nie masz pewnej ręki, lepiej nie ruszać. Ew. zanieść słuchawki do serwisu (komputerowego lub ogolnie elektryka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...