Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

FCBarca nie wie co pisze, to widocznie fanboj PC, którego zżera zazdrość że PS 3 może spokojnie Crysisa pociągnąć. Przecież ten silnik, na którym powstaje Crysis od dawna jest obsługiwany przez X360 i PS 3 :) Potrzebnej pamięci PS 3 ma też sporo, a wymaganiami się nie przejmujcie, bo konsola działa nieco inaczej niż PC.

Co do tych, którzy lubią narzekać na pady, powstaje coś co pobije i myszkę+klawiatury i pady. Ten produkt powstaje jak najbardziej serio :)

http://gear.ign.com/articles/769/769529p1.html

Pado-myszka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli konsole chcą się zmieniać w komputery tylko do gier :). Co do problemu ze sterowaniem w FPSach na konsolach, to bardziej niż ta myszka podobało mi się "to coś" (zapomniałem nazwy) z Wii. Nie grałem osobiście, ale widziałem na filmikach i wydaje mi się, że takie coś może być dosyć praktyczne :). Jest to coś w stylu tego pistoletu co był na NESie, a od celowania nic nie będzie lepsze jak własna ręka :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanaiwam co by się stało gdyby gra została wydana za 4 lata??

Może byłyby komputery które to udźwigną...ale to już nie ważne...

Gra wyjdzie w przeciąu (prawdopodobnie) 2 lat i gra będzie miała oceny w cdaction 10/10 a i tak ludzie kupą 10% wszyskich egzemplarzy...

Bo 1/10 osób ma kompa aby CrisiS poszedł na nim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Crysis stale krąży wokół PlayStation 3 i Xboxa 360. Crytek za każdym razem zaprzecza wszelkim plotkom. Podczas prezentacji Cry Engine 2 na Game Developers Conference 2007 Development Director w Crytek - Harald Seeley oświadzczył, iż studio pracuje nad przeniesieniem silnika na konsole Sony i Microsoftu, ale nie oznacza to, że Crysis ukaże się na te platformy. PlayStation Universe donosi natomiast o tym, iż Crytek być może pracuje nad tytułem dla PS3. Gdy zapytano o to jednego z pracowników firmy ten uśmiechną się - naprawdę chciałbym powiedzieć wam więcej na ten temat. Jego kolega dodał, zawsze pracujemy nad różnymi rzeczami.

Oj, panowie z Crytek mają gorące języki, chyba ktoś wyląduje u MS na dywaniku za to, brakuje im tej japońskiej "całkowitej ciszy" (vide Kojima, który wręcz "więził" developerów gry, czy Team Ninja od którego to dziennikarze już nawet nie próbują się czegokolwiek dowiedzieć :) ) . Anyway, sądzę że "umowy o milczenie" świecą co rano producentom z Crytek po oczach, przez co starają się jak mogą nie wypalić wreszcie: "No tak, tworzymy tą grę na Playstation 3" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDC 2007. Wiadomo już jaki sprzęt będzie potrzebny by pociągnąć Crysisa na full detalach:

"I've seen Crysis a number of times, as well as played it at CES earlier this year, but nothing prepared me for just how amazing the latest footage is. After talking with the Crytek team, it definitely sounds like the game will scale so it'll run on a wide range of hardware, but if you want maximum graphics, you'll need a new dual core CPU, 2GB of RAM, and a state-of-the-art DirectX 10 card."

GameSpot

Tylko ile w tym prawdy :wink::>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik JEST GENIALNY :D Ja chcę mieć tą grę!Najważniejsze jest to że gra na ich hiper kompie chodzi płynnie!A te możliwości modelowania terenu-jestem pod ogromnym wrażeniem!Wygląda to tak prosto-klikasz i już masz rośliny,wyższe góry,jaskinie-to wszystko w czasie rzeczywistym bez choćby odrobiny zacięcia i ładowania. :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku widać, że świat w crysisie będzie bardzo elastyczny, wystarczy dodać do gry odpowiedni edytor i już po kilku dniach pojawi się masa nowych map stworzonych przez fanów gry. Kolejny plus dla crysisa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw nie tylko wymagan, ale tez tego kto to w Polsce wyda. I ile to bedzie kosztowac.

Ja podejrzewam cene około 150 zł .

Wymagania będą na pewno wysokie tak że połowa polakow będzie musziała poczekać ze poł roku na pieniążki :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet nie mam co myśleć o VISCIE czy o CRYSISIE!!!

1,8GHZ, 256MB RAM-u, ATI RAEDEON 9000PRO 64MB 128 bit-ów...

A chce zmienić wyznanie (niestety :cry: :?: ) na konsolowe... Mam zamiar zaopatrzyć się w XBOX-a 369 i RS: VEGAS...

PRZEPRASZAM

Ale nadal będę kupował cda!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś już relacje z gry w CDA? Ja tak i powiem jedno-jeszcze bardzeij napaliłem sie na tą grę. Tym bardziej, że uciągnę ją na średnich detalikach :D:)8) Wymagania z CDA:

"Core 2 Duo, GF8800, 2 GB RAM-u w zupełności wystarczyły do grania w wysokich detalach."

To chyba nawet pocieszająca wiadomość(nie wierzę, że to powiedziałem, uszczypnijcie mnie).Myślałem, że wymagania będą większe.

A i jeszcze jedno-gra starczy TYLKO na 8 GODZIN(chodzi o singla) :!: :?

Ale demolowanie otoczenia powinno nam to wynagrodzić-juz widzę te kilkugodzinne sesje-NOWA MISJA DO WYPEŁNIENIA-WYTNĄĆ WSZYSTKIE DRZEWKA NA CAŁEJ WYSPIE/nagroda-samozadowolenie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Wymagania z CDA:

"Core 2 Duo, GF8800, 2 GB RAM-u w zupełności wystarczyły do grania w wysokich detalach."

To chyba nawet pocieszająca wiadomość(nie wierzę, że to powiedziałem, uszczypnijcie mnie).Myślałem, że wymagania będą większe (...)

}

Większe... taak... przecież powinno być 4xGF8800 zasilacz 2000W i 4GB ram.. do tego jakiś 4rdzeniowy procesor. Bez jaj :/

ja się tylko zastanawiam, czy czar nie pryśnie jak bajerki graficzne pójdą w odstawkę na medium-low detalach :P

No i jeszcze pfff 8h na skończenie singla? Omg... WCALE mi się nie podoba ta tendencja w grach. Kiedyś to grało się całymi dniami i końca nie było widać, a teraz. Ledwo się zacznie, a tu już koniec.. Bleh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to chyba najlepszy filmik przedstawiający mozliwości silnika Crysis, jaki do tej pory widziałem: http://download.gametrailers.com/gt_vault/...editdemo_gt.wmv

Prezentacja świetna. Wprawdzie palma po oderwaniu przypomina klocek lego odczepiony od podłoża - żadnych korzeni ani nic ;p - ale bez przesady, i tak dbałość o szczegóły grafiki jest bardzo wysoka, szczególnie te ślady opon :D Tworzenie jaskiń w górach też zapowiada się na superowe - na 99% powstanie fanowska (a może nawet i oficjalna) plansza do multi "mrowisko" :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdeKK :arrow: sprzęt podany w CDA to nie jest wcale jakiś HIPERKOMP...

Owszem-jak na dzień dzisiejszy to pewnie maksymalny(dla wielu nieosiągalny) próg dla polskiego gracza. Ale Crysis wyjdzie dopiero za pół roku(a znając zagrywki marketnigowe to przyniesie nam go Święty Mikołaj :P )...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie jest, ale jakby nie patrzeć, to żeby mieć full detale to trzeba sporo kaski wydać. Jak zmienić procek to trzeba i płytę główną. Do tego geforce kosztujący w granicach 2000zł (nie wiem czy dobrze piszę bo przestałem się interesować cenami na tym rynku na chwilą obecną :P). Tylko wg mnie bez sensu zmieniać całego kompa tylko dla Crysisa, który jak piszesz ma trwać 8h w singlu.

No ale cóż. Zobaczymy czy Crysis będzie wart tego wszystkiego za pół roku. Może ceny sprzętu spadną o 1/2 i wszyscy będą zadowoleni hehe... A i może zdecydują się demko nam wydać w tzw. międzyczasie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko wydadzą-i to przed premierą gry. Będę też betatesty gry-pewnie w okolicach czerwca-klucz dostanie 20 tysięcy pierwszych uzytkowników.

Już widzę te przepchane serwery...(w końcu cały świat czeka na tą grę)

ŹRÓDŁO NEWSÓW-PATRZ GŁÓWNA STRONA CDA. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to chyba najlepszy filmik przedstawiający mozliwości silnika Crysis, jaki do tej pory widziałem: http://download.gametrailers.com/gt_vault/...editdemo_gt.wmv

Ho, ho! Edytorek się należy jak psu buda. Jak to będzie naprawdę taki proste to chyba się pokuszę i jakąś mapkę własnej produkcji złożę.

No i jeszcze pfff 8h na skończenie singla? Omg... WCALE mi się nie podoba ta tendencja w grach. Kiedyś to grało się całymi dniami i końca nie było widać, a teraz. Ledwo się zacznie, a tu już koniec.. Bleh

Z tego co mi wiadomo ( a wiadomo mi całkiem sporo ), to Crytek skupia się głównie na Fabule do singla i Multi. Fabuła ma być bardzo nieliniowa, a multi bardzo rozbudowane. Więc się nie martw, pograsz 8 - lub więcej - godzin w singla, przerzucisz się na multi i grą będziesz się cieszył jezcze przez parę ładnych lat. Do tego edytorek...zapewni nam pewnie setki modów, mappacków fanowskich itp. To mi mówii, że Crysis sobie kilka ładnych lat pożyje, przynajmniej u mnie.

Demko wydadzą-i to przed premierą gry. Będę też betatesty gry-pewnie w okolicach czerwca-klucz dostanie 20 tysięcy pierwszych uzytkowników.

Już widzę te przepchane serwery...(w końcu cały świat czeka na tą grę)

A ja już widze te pingi - bo jeśli się nie mylę, to beta będzie na wersji multi - , mmmm, miód poprostu xD . A nie wydanie demka, to byłby duuuuuzi błąd. Wielu graczy woli najpierw sprawdzić, czy sobie komfortowo pogra na HIGH, bo przeca nie po to Crysis wychodzi by grać w niego na medium/low.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BALLACK-->Wydanie dema gry to duży błąd?-nieeee.... Przecież Crysis oferuje nie tylko super grafikę, ale także super grę w multi i ciekawą , nieliniową fabułę!Gra na LOW i tak może się okazać niesamowitym doświadczeniem-nie tylko grafa się liczy!A po za tym kto kupuje kota w worku?-mało osób. Lepiej jak ludzie zostaną zachęceni demkiem(lub zniechęceni - grywalnością / wydajnością, ale myślę, że będzie ok :wink: ) to rzucą się biegiem do sklepów(choć to jest optymistyczna wersja-nie każdy ma 160 zł w kieszeni na wydanie ot tak w tej chwili)...Twórcy okazali by strach nie publikując dema przed wydaniem full wersji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...