Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BROWAR

Space Cowboy - darmowe MMO twórców FlyFFa

Polecane posty

Jaki program otwiera pliki jc? Bo ja sobie ściągnąłem grę FlyFf (sorry za offtop) i mam taki plik: FlyfF.exe.jc wie ktoś jak go otworzyć?

Hmm, przecież w temacie o FlyFF już się o to pytałeś. k0nrad dopisał się do mojego ostatniego posta tam, wyjaśniając co i jak. Luknij tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z założeniem konta. Rejestruje się dostaje e-maila z linkiem. Klikam na niego i pojawia się wiadomość:

Error!

The system CANNOT complete your request now. Please try again later.

Klikam jakiś czas później i tym razem pojawia się:

Error!

Account has been activated

The system CANNOT complete your request now. Please try again later.

Próbuje się zalogować ale nic. Pisze że wpisuje złe id i hasło. Help plx. Albo niech ktoś mi stworzy konto i na privie wyśle dane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedWolf - apropos ruszania czterech liter, to jak mniemam nie zassałes nowej instalki? :wink: Patchy już kilka plików było.

Coś mi się zdaje, ze po odpaleniu serwów do SC zablokowano mozliwość tworzenia kont na gpotato - podejrzewam, że jak odpalą kolejne klastery, czy jak się je tam pisze, to pozwolą ponownie zakładać konta - bo póki co itak jest przeładowanie.

Popatrzcie kto grał we FlyFfa w stosownym topicu i zapytajcie, czy używa jeszcze tego konta - bo na tym samym koncie gra się w obie gierki.

Mam bodaj 24 lvl. Jest ktoś chętny pobawić się w małe PvP? Gram na Hovernmusie, frakcja B.C.U. A gear.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedWolf - apropos ruszania czterech liter, to jak mniemam nie zassałes nowej instalki? Wink Patchy już kilka plików było.

Oka to gdzie te patche można znaleź . Jestem na głównej stronie w downloadzie jest tylko klijent , w uptades& news są jakieś bzdurki .

Ja tego po prostu nie widzę :( dajcie bezpośredniego linka ok [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patche ściągają sie automatycznie kiedy uruchamiasz grę :) Jak to zwykle bywa w MMO. Nie wiem nic o mozliwości zassania ich osobno. Wejdź na stronę gry i stamtąd pobierz klienta. Ten którego masz jest najwidoczniej wadliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu się wciąż męczycie próbując odpalić tą grę, a ja już w nią nie gram :). Po prostu, po niezłym początku, spodziewałem się czegoś więcej, a widzę, że to jednak kolejny nudny darmowy MMO, w którym można jedynie grindować i ew. bawić się w jakąś namiastkę PvP (w porównaniu do tego co oferuje chociażby GW). Sukces zależy tutaj w głównej mierze nie od umiejętności, czy taktyki gracza, ale od tego ile czasu spędza na strzelaniu do mobów (które zbytnio ekscytujące nie jest). Ja odłożę jednak trochę kasy, kupię Guild Wars i dam sobie spokój z szukaniem darmowych MMO które są czymś więcej niż tylko jednym wielkim grindfestem, bo doszedłem do wniosku, że takie po prostu nie istnieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PvP tutaj nie jest złe, nie marudź :P A od umiejętności i odpowiedniego rozplanowania użycia punktów skilli przed walką sporo zależy.

Co do metali to sam się zastanawiam co by tu z nimi zrobić:P Pewnie coś w factory, ewentualnei w labie da się kombinowac z upgreadowaniem przedmiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm back.

Z metalami to jest tak ze mozna je uzywac w fabryce. Wszystkie przepisy mozna znalezc na stronie www.sco-fans.com. Osobiscie ulepszylem sobie moja zbroje na level 25. Z tego co wiem to z metali mozna albo korzystac tylko w ulepszaniu zbroi albo jeszcze w tworzeniu jakis specjalnych minerałów.

Moj aktualny lvl to 27 i rośnie :D. A co do pvp to musze powiedziec ze nie widziałem jeszcze podobnego - w dobry znaczeniu tego określenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja mam problemik.......jak wlaczam flyff'a laduje mi sie...wlaczam start i tam komunikat "GameGuard update was not done.Scan the virus or make some changes in your pc management program." plz help co robic?? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Najprawdopodobniej jakiś wirus blokuje wszelkie programy, próbujące dokonać update. Mi pomógł niezawodny format ;), ale możesz spróbować przeskanować dysk różnymi antivirami, ja nie miałem do tego cierpliwości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za post pod postem ale dopiero teraz przyszlo mi to na mysl czy moze byc tak ze nie wirus mi blokuje update a antywirus?? :?: :?: :?:

Spróbuj wyłączyć firewalla. Jeżeli jesteś w sieci LAN, skontaktuj się w tej sprawie z adminem. BTW chodziło mi o skan dysku, bo taki wirus przychodzi raczej z neta niż z płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...