Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

le_Fey

Rozwiązany: Brink - 3 problemy

Polecane posty

Ok menu opcji sterowania "wraca do normy" po ustawieniu w Steamie dla Brinka języka angielskiego

- to połowiczny sukces po po powrocie do języka polskiego znowu wszystko się "kaszani" :tongue:

*J23 nie próbowałeś odpalać bonusa? bo ciuchy to nie bardzo ale tego guna to bym wypróbował :smile:

tu niby jest podpowiedź http://www.cenega.pl/pomoc-techniczna/brink

ale coś nie działa :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem i pomogę ^^

1.Niestety nie ma opcji jako takiej. Jedyny sposób to albo poczekać aż medyk nas łaskawie zauważy albo pisać na czacie drużynowym, jednak to z reguły się nie sprawdza :/

2.Co do Psycho Packa - powinieneś otrzymać do niego klucz elektroniczny i po prostu wpisać go na Steamie w "Dodaj produkt". Klucz do BRINKa to NIE klucz do dodatku.

3.Na to pytanie już sobie odpowiedziałeś xD. Można mieć tylko nadzieję na łatkę, która to naprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Co do Psycho Packa - powinieneś otrzymać do niego klucz elektroniczny

na płycie go nie ma, na "książeczce" jest tylko steam key do instalacji Brinka i durny key do Cenegi po rejestracji którego ...tada! dostałem 240 pkt na zakup d..y Maryni (nie znam kobity :dry: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos mnie nie ciagnie do tych "bonusow". Nie chce mi sie z tym walczyc. Mam jakis kod dodatkowy ale nie bede go "uruchamial" . Wystarczy mi tylko czyste giercowanie :) Ale BRINK skutecznie mi przeszkadza w dobrej zabawie tymi swoimi babolami. Troche mnie to dobija. Kupujesz produkt i dostajesz lipe. Cala ta rejestracja i instalacja jest mowiac szczerze mocno niestrawna. Przy ET/ETQW bawilem sie chyba lepiej.

Trudno to czekam na kolejnego patcha. Te "opcje" i krzaczki w napisach nie sa moze az tak krytyczne bo mozna z tym jakos zyc ale lubie jak wszystko chodzi jak nalezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na płycie go nie ma, na "książeczce" jest tylko steam key do instalacji Brinka i durny key do Cenegi po rejestracji którego ...tada! dostałem 240 pkt na zakup d..y Maryni (nie znam kobity :dry: )

Keya powinieneś otrzymać na maila jeśli się nie mylę. Gdzie kupowałeś grę ? Osobiście kupiłem Pre-Ordera na Gram.pl i key jest w zakładce "Moje Zamówienia" na stronie sklepu.

J23 - Jeśli to klucz do paczki z dodatkowymi strojami itd. to nie widzę powodu aby go nie używać. Wystarczy go tylko aktywować i w menu postaci wszystko będzie dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...