Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raganius

Ghost Recon: Advanced Warfighter

Polecane posty

Ghost Recon Advanced Warfighter PL PATCH:

A wiec posiadam org Ghost Recon Advanced Warfighter PL wypuszczona przez cenega. Problem w tym ze sciagnelem juz 2 raz patcha 1.30 z ich stronki do niby wersji PL GRAW no i tyle co mi pisze to: "Na twoim komputerze nie wykryto zainstalowanej gry Ghost Recon Advanced Warfighter". Reinstalka nie przyniosla nic nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje zdanie wyrażone w skrócie. GRAW miał byc hitem, a nie był. Zawiódł wielu. Ale nadchodzi GRAW 2. I to dopiero ma być hicior. Jesli gra będzie wyglądać tak jak piszą to w temacie numeru w cda to zapowiada sie na przełom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem ze trzeba miec poprzednie wersje patchy........ nie mozna z np 1.1 przejsc odrazu na 1.3......wiec moze w tym tkwi problem...... zaisntaluj wczesniejsza wersje patcha a pozniej ta.. powinno pomoc...:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam inny problem i troche dziwny dzis kupilem GRAW wchodze na kompa szczesliwy instaluje ladnie zaisntalowalem odpala i error :

a required security module cannot be activated.

This program cannot be executed (7000).

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=700 for further, more detailed information

Mó Komp :

Pentium 4 3 ghz

Ram: 512

Grafika: Radeon 9550 128/128

Problemem moze byc ze mam radka 9550 w info o stanie kartt nie pisalo ze 9550 nie obsluguje czekam na szybką odpowiedz sciaglem najnowsze sterowniki tez nic nie dalo.Jaki moze byc jeszcze inny problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem (a jakże).

Mam GRAW v1.35 i nie mogę grać po necie. Jak próbuję się połączyć to otrzymuję komunikat, że "pliki nie zgadzają się z plikami serwera", w każdym razie coś w tym guście.

O co chodzi? Czyżby Cenega tak pięknie zlokalizowała tą grę, że nie da się zagrać na zagranicznym serwerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na patch to ja bym nie liczył bo mam przecież wszystkie zainstalowane.

Cenega już drugi raz spieprzyła grę motając coś w plikach. Trzeciej okazji im nie dam. Jak coś będę chciał kupić a wyda to Cenega to zamówię wersję zagraniczną.

Czy ci, co mają wersję PL też mają problemy z dźwiękiem? Grałem w demo i wiem jak drużyna powinna reagować na rozkazy. Tymczasem w wersji PL coś się blokuje i bardzo rzadko można usłyszeć potwierdzenie rozkazu czy komunikat o zdjęciu przeciwnika.

Od tej pory chyba zacznę bojkotować Cengę.

Edit:

Problem z różnicą plików rozwiązany.

Od jakiegoś czasu na stronie Cenegi jest dostępny patch 1.35 do polskiej wersji GRAW. Łata jest samodzielna i nie wymaga instalowania poprzednich łat.

Dane o pliku :

rozmiar: 242 937 989 bajtów

suma kontrolna md5 : 6749593a1138d6d6f20102fdd295779

Jak do tej pory zauawżyłem, że jest problem gdy ja hostuję grę - gracze z Holandii są wyrzucani ze wzglęu na błędny CD-key

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego demo Ghost Recona nie chce mi wyświetlić żadnego wygładzania krawędzi? Mam wszystkie opcje włączone na maks, ale grafika zbyt rewelacyjnie to nie wygląda.

Mój sprzęt:

Procek - C2D E4300 1,8 MHz

Karta - Radeon X1950 PRO

Pamięć - 1GB DDR2 800 MHz Apacer

Zastanawiam się nad kupnem tej gry, ale teraz po zagraniu w demo mam dylemat co jest nie tak :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...