Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ellusion

Rozwiązany: Batman Arkham Asylum - Problem z uruchomieniem gry...

Polecane posty

Wczoraj stałem się posiadaczem Batmana z PKK. Dzisiaj sobie zainstalowałem grę, wszystko ładnie i gładko poszło, próbuję odpalić grę, a tu problem z aplikacją ShippingPC-BMGame.exe. Przeklikuję okienko i pojawia mi się coś takiego:

bladkw.th.jpg

I tu kończy się moja przygoda z grą. Zainstalowałem patch 1.1, ale to nic nie dało. Teraz przeszukuję forum Eidosa, ale nic konkretnego nie znalazłem. Jakieś pomysły co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz Batmana z PKK ten problem występuje w związku z animowanymi przerywnikami. Jedyny sposób jaki na to znalazłem jest zmiana języka gry, mnie to przynajmniej pomogło.

W katalogu Moje dokumenty\Square Enix\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config szukasz pliku UserEngine.ini i zmieniasz linię Language=pol na Language=int. Zmieni to wersję polską na angielską co pozwoli przejść przez animacje.

Jest jakiś problem ze spolszczeniem Cenegi, czasem pozwala przejść bez problemów czasem wywala runtime error z BMgame. W ogóle zmiana jeżyka na angielski pomaga z błędami BMgame przynajmniej u mnie.

Aha i trzeba sprawdzić czy w katalogu instalacyjnym gry batman arkham asylum\Engine\Config w pliku BaseEngine.ini znajduje się linia Language=int. Bo ustawienia lokalizacyjne gra umieszcza w katalogu Moje dokumenty ale konfiguracja środowiska jest w katalogu instalacyjnym gry na dysku na którym gra jest zainstalowana.

Na forum Eidosa został ten problem poruszony, a według ich opisu doszedłem, że u nas problem leży w lokalizacji. Niestety jedyny sposób, który znalazłem to ten ze zmianą języka gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak mówisz i dalej ten sam problem. Najlepsze w tym wszystkim, że jest trochę graczy, którzy mają z tym problem, a Eidos z tego co mi wiadomo nic z tym nie zrobił. Jakieś dalsze propozycje, bo jak widzę bluzgi na forum Eidosa to odechciewa mi się czytać...

EDIT: A czy ktoś może mi powiedzieć od czego jest ten plik i co on może crashować? Bo teraz tak wykancyplowałem, że może chodzi o GfWL...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firestone, jak będzie kiedyś w moich okolicach to zgłoś się po kratę browarów. Odinstalowałem GfWL i zainstalowałem te z płyty. I BANGLA! Dzięki wielkie. POraz kolejny FA mnie nie zawiodło. Temat do zamknięcia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...