Skocz do zawartości
laskoski6

Portal 2

Polecane posty

Jak to jest z tym drugim trybem coopa (wyzwania, bodaj)? Intryguje mnie szczególnie ostatni zestaw plansz, który widnieje w menu jako zablokowany. Przeczołgaliśmy standardową kooperację z gerbilosem i ciekawi mnie, czy tamte plansze sie odblokują, jeśli przejdzie się wszystko od początku w trybie wyzwania. Drugi raz się bawić w to samo i nie dostać na końcu ciasteczka, to by mi się nie uśmiechało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter57

Cześć ,również chętnie zagram w co-pa,najlepiej jakby osoba chętna do gry posiadała mikrofon ,mój nick steam "piotrzuk669" aha i od razu mówię ,że nie jestem dość dobry w te klocki więc do gry ze mną może być przydatna cierpliwość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Z wielką przyjemnością udostępniam moją pierwszą komorę testową - LINK.

Prosiłbym o komentarze co jest w porządku, a co przydałoby się poprawić.

Z góry dzięki. Pozdro

Edit. Myślę, że można założyć oddzielny temat w którym każdy będzie mógł pochwalić się swoją pracą.

Edytowano przez Firestone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby pograć w co-op'a głównie dla osiągnięć, ale jeśli ktoś chce, to mogę również poprzechodzić raz jeszcze komnaty kooperacji. W szczególności chciałbym zdobyć osiągnięcia "profesor portal" - przejść pierwszy test z drugą osobą, oraz "znajomi na wagę złota" - wykonać gest w grze z 3 znajomymi. Jak ktoś ma wolny czas to serdecznie zapraszam. Moja nazwa konta na steamie to: "spidymaster".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie utworzyłem grupę, której na celu jest zebranie wszystkich chętnych na portalowego coopa :) Myślę, że łatwiej będzie znaleźć partnera do gry wchodząc na grupę, niż pisać na forum i czekać na odpowiedź. Jeśli macie jakieś uwagi co do grupy, jakieś porady co poprawić, co dodać by wszystko działało płynniej i przyjemniej - piszcie :)

url grupy: http://steamcommunity.com/groups/P2C-PL

Nazwa grupy: Portal 2 coop PL

Skrót: P2C-PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na dosłownie 5 minut osoby, która ma Portala 2, ale nigdy nie tknęła gry-chciałbym dostać aczika Profesor Portal biggrin_prosty.gif. Oczywiście służę pomocą w przejściu całego trybu kooperacji, jako stary wyjadacz smile_prosty.gif.

Mój profil na Steam-KLYK

Nie grajta z tym Szadołem niżej, bo to lamer i tylko sobie siarę na dzielni zrobicie. :trollface:

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...