Skocz do zawartości

Portal 2


laskoski6

Polecane posty

Jak to jest z tym drugim trybem coopa (wyzwania, bodaj)? Intryguje mnie szczególnie ostatni zestaw plansz, który widnieje w menu jako zablokowany. Przeczołgaliśmy standardową kooperację z gerbilosem i ciekawi mnie, czy tamte plansze sie odblokują, jeśli przejdzie się wszystko od początku w trybie wyzwania. Drugi raz się bawić w to samo i nie dostać na końcu ciasteczka, to by mi się nie uśmiechało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość piter57

Cześć ,również chętnie zagram w co-pa,najlepiej jakby osoba chętna do gry posiadała mikrofon ,mój nick steam "piotrzuk669" aha i od razu mówię ,że nie jestem dość dobry w te klocki więc do gry ze mną może być przydatna cierpliwość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Z wielką przyjemnością udostępniam moją pierwszą komorę testową - LINK.

Prosiłbym o komentarze co jest w porządku, a co przydałoby się poprawić.

Z góry dzięki. Pozdro

Edit. Myślę, że można założyć oddzielny temat w którym każdy będzie mógł pochwalić się swoją pracą.

Edytowano przez Firestone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby pograć w co-op'a głównie dla osiągnięć, ale jeśli ktoś chce, to mogę również poprzechodzić raz jeszcze komnaty kooperacji. W szczególności chciałbym zdobyć osiągnięcia "profesor portal" - przejść pierwszy test z drugą osobą, oraz "znajomi na wagę złota" - wykonać gest w grze z 3 znajomymi. Jak ktoś ma wolny czas to serdecznie zapraszam. Moja nazwa konta na steamie to: "spidymaster".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właśnie utworzyłem grupę, której na celu jest zebranie wszystkich chętnych na portalowego coopa :) Myślę, że łatwiej będzie znaleźć partnera do gry wchodząc na grupę, niż pisać na forum i czekać na odpowiedź. Jeśli macie jakieś uwagi co do grupy, jakieś porady co poprawić, co dodać by wszystko działało płynniej i przyjemniej - piszcie :)

url grupy: http://steamcommunity.com/groups/P2C-PL

Nazwa grupy: Portal 2 coop PL

Skrót: P2C-PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Potrzebuję na dosłownie 5 minut osoby, która ma Portala 2, ale nigdy nie tknęła gry-chciałbym dostać aczika Profesor Portal biggrin_prosty.gif. Oczywiście służę pomocą w przejściu całego trybu kooperacji, jako stary wyjadacz smile_prosty.gif.

Mój profil na Steam-KLYK

Nie grajta z tym Szadołem niżej, bo to lamer i tylko sobie siarę na dzielni zrobicie. :trollface:

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 6 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...