Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Ja tam wole star wars :D Mimo, że słychać dźwieki lecz ta technika i wogóle... miodzio ;)

Przy okazji: ostatnio oglądam sobie PO RAZ PIERWSZY :!: PO KOLEJI :!: na DVD Gwiezdne Wojny... dziś będę oglądał Ep.V :D Dziwne, nie :?: Że mając 20 lat w życiu nie oglądałem SW - znaczy kiedyś tam oglądałem, ale fragmenty... R2D2 i Yoda rządzą :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja oglądałem nie raz, posiadam wydanie kolekcjonerski części IV,V,VI oraz pojedyncze części I,II,II. Teraz mam zamiar zakupić kolekcjonerskie wydanie Władcy Pierścieni za niebagatela 500 zł jednakże nie ma w nim 8 DVD jak to w wydaniu podstawowym a 24 DVD ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem przeciw. Ale to zapewne dlatego, że dołączane filmy są zazwyczaj kiepskie. Nie obraziłbym się, gdyby pojawiły się po kolei wszystkie Matrixy, Alieny, czy LOTRy;) w wersji DVD ze wszystkimi możliwymi dodatkami, a nie VCD z przymusowym lektorem. Jest to raczej niemożliwe, więc faktycznie wolałbym dodatkowy soft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem przeciw. Ale to zapewne dlatego, że dołączane filmy są zazwyczaj kiepskie.

Zgadzam się, "zazwyczaj". Tyle że CDA żadko stosuje ten patent, pewnie boimy się o nieudany eksperyment :wink: . Chciałbym jednak przypomnieć o dodanym filmie "Blair witch project" (eee dobrze tytuł napisałem?), podobał mi się i nie narzekałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...to zależy od filmu. Gdybyście pokusili sie o najnowszą, wielopłytową edycję King Konga Petera Jacksona, do tego sygnowaną podpisami wszystkich aktorów pierwszoplanowych, to prawdopodobnie niemiałbym nic przeciwko ;)

Z drugiej strony, po co wycierać sobie tyłek dziełami pokroju filmów Uwe Bola (piszemy z jednym czy dwoma 'l' w nazwisku?...)??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu uważam, że bardzo dobrze, iż w Cd Action nie ma filmów. Jest to pismo dla graczy i o grach. Wiadomym jest, że branże filmu i gier bardzo się ostatnio ze sobą związały, ale nie jest to powodem aby zamiast świetnej gierki dostać jakiś film, który i tak pewnie połowa z Nas już widziała...

Hmm... tylko o grach :?: To co w takim razie robi w CD-Action "na luzie"? He? :) Zobaczcie... jest duuużo działów w CDA bezpośrednio nie związanych z grami. Szukajcie a znajdziecie, dlatego FILMY - zawsze dla mnie będzi na TAK :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez filmy czytelnicy mieliby otrzymywać gry tańsze, często gorszej jakości, to serdecznie dziękuję. Nie mam jednak nic przeciwko obecnej sytuacji: film jako interesujący dodatek, rozszerzenie CDA na telewizjor (:D) lub rekompensata za zniżenie ceny pisma. Brawo, świetne rozwiązanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez filmy czytelnicy mieliby otrzymywać gry tańsze, często gorszej jakości, to serdecznie dziękuję.

Dobrym pomysłem byłoby, gdyby zamiast słabszej gierki wrzucić jakiś film. Za przykład niech posłuży chocby Eurocops albo Mars: Bunt Robotów, których zastąpienie raczej by czytelników nie zmartwiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sądzę, że filmy powinny się ukazywać, gdy tylko cda redaction będzie miała prawa na publikacje. I aby to byly rozne filmy. nie byloby sytuacji mamo kup mi cda! jest nowa napier******a fps!( kocham strzelanki :P )

- nie synku!

-sytuacja nr 2

-mamo w cda jest film na dvd... bardzo fajny-

-ok mozemy kupic

sytuacja nr 3

- heniu? psy 2? moemy obejrzec! kupuj ta gazetke!

- a po co tyle pieniedzy wydawac?

- 12 zl? co to jest? i jeszcze dziecko se poczyta!

A wiec rozumiecie? Filmy to dwa razy wieksza sprzedaż!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...