Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]

Polecane posty

Taki pcworld computer dodaje filmy co miesiąc, a przy tym masę programów.

P.S. Sądzę, że nikomu by się nie stała krzywda gdyby powiedzmy raz w roku znalazł na płycie 2 gry i jeden film. Myślę, że tak powinno być. To by chyba wychodziło tak jakby kupować licencje na 3 gry. (chyba- niewiem, nie orientuję się w cenach licencji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale mi chodzi własnie o ten bez cenzury, bo jak ogladałem wersję z lektorem to mnie po prostu "pikało pod ciemienim". Najlepsze zwroty i gadki brzmiały jak zwykła rozmowa w typowej polskiej podstawówce. np "Matka Kyl`a jest głupią rurą" itp. A wersja z dubbingiem jest po prostu the best. Moze redakcja rozważy ten pomysł, bo ten film, chociaż głupkowaty, i prymitywny, to jednak niesie ,kurdę, prawde. Osmiesza naszą rzeczywistość, i pokazuje nistety goła prawdę, to nie jest uwulgarnione na siłe, nikt tu nie starał sie zabłysnac, autorzy trafili po prostu w swój czas i pokazali społeczeństwu jakie naprawdę jest, co robia dzieci w szkole, co robią rodzice i jakie mją poglady. Uważam, ż eten film jest najlepszym, jaki powstał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem South Park najlepszy był z napisami.

Raczej logicznie myśląć nie ma szans na jego zamieszczenie w CDA. Byłoby to:

- nieopłacalne (Ileż prawa do zamieszczenia South Park'u mogą kosztować?),

- musiałby być od 18 lat,

- a potem jak zwykle by było: "CO WY W TYM PIŚMIE DAJECIE?!", "...nie wszyscy trawią taki humor...", itp.

Czyż nie mam racji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...skoro się już wypowiadam, to napiszę, że najlepiej by było, gdyby film w jakimś stopniu nawiązywał do jakiejś gry...wiem, że BloodRayne i reszta antydzieł "miszcza" Bolla to szmiry, ale większość raczej nigdy legalnie ich nie zobaczy...no i z chęcią pooglądam wydarzenia z monitora na moim telewizorze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem czy ogladanie takiego czegos jak filmy oparte na grach moze zastapic chociaz jednego sredniego (na standardy cda) pełniaka . Jedyny jako taki film oparty na grze ktory nawet mi sie podobał to Resident Evil - njawieksze nawiazanie do klimatu gry w grze nuda + siekanina zobich w fimie też :P No ale niejestem całkowicie przeciw filmom w CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to :?: Ja jestem za Godzillą :!: :D Nie wiem jaki jest sens wypisywania tytółów, które CD-A mogło by zamieścić, ale przypomniałem sobie taki film, z 2000 roku... był "nisko kasowy", więc większych problemów z licencją nie powinno być. Największą przeszkodą jest to, że trwa chyba ze 3-4 godziny - można by go rozłożyć na raty... co to za film :?: Odpowiedź bardzo krótka:

DUNE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jednego WIELKIEGO kandydata Monolit :D czyli Odyseja Kosmiczna. Jeden z najlepszych filmów z lat 60-70 . A jakie efekty specjalne potrafili wtedy robić.

I to jest bodajże jedyny film, w którym na zdjęciach w próżni nie słychać żadnych odgłosów, np. przelatujących statków. Niedawno wyszedł w Gazecie Wyborczej bodajże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...