Skocz do zawartości

Filmy w CDA. Dobrze czy źle? [archiwum]


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dla wrazliwych- w niektorych kwestiach bede sie powtarzac...

Filmy jak najbardziej powinny byc, ale nie za czesto. Niekoniecznie zwiazane z grami, jest wiele swietnych filmow, ktore podobaja sie greczom, a nie maja nic z grami wspolnego.

Nie wiem jak gusta innych, ale fajnie byloby zobaczyc "Enemy of the State".

Nastepna sprawa (teraz beda juz same propozycje):

Fajniej byloby gdybyscie dawali napisy. IMO lepiej jest slyszec orginalne glosy.

To raczej nie przejdzie, ale moglibyscie zrezygnowac z jednej (lub nawet dwoch) pelnych wersji na rzecz lepszego filmu.

Jesli mialby byc dodawany film zwiazany z gra, moznaby wydac jakis numer specjalny- plakaty z filmu i z gry, opisy i recenzje gry i filmu, itp.

To na tyle, jak na razie filmy w CDA byly srednio dobre, takie mocne 6+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braindead

Ehh filmy w cda. Nie rozumiem dlaczego były i zapewne będą. Zgadzam się z tym, że o gustach się nie rozmawia, ale powiedzmy sobie szczerze, że MK : Conqest jest najwyżej filmem między literkami b i c. Chociaż już pal licho klasę, ale o wiele lepiej by było gdyby było bez lektora (ale to brzmi). Lektor sprawia wrażenie anemika, cierpiącego na anoreksje. Ehh marudny jestem wiem, ale jak już dawać film i się nim chwalić to dawać z klasą. A i proponuje dać następnym razem kilka odcinków jackassu, przynajmniej ludzie się uśmieją, (zresztą ja przy mk lałem jak nigdy - zresztą właczcie mk w trybie chip & dale). OK ZMYKAM. PAPAPA DOWIDZEŃ 102...holy shit...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tu rozpisywać, bo przyznaję, że żadnego z filmów nie oglądałem. Szczerze mówiąc uznałem, że na oba szkoda czasu. Wiem, że nie ocenia się książki po okładce, ale kto ma dziś czas na czytanie. Jestem za jednym filmem na pół roku. To rozsądna częstotliwość, a przez to może uda się dać jakieś lepsze jakościowo obrazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

Tak jak poprzednik, nie oglądałem ani "gadziny-Godzilli" ani Mortal-mordal Combat, ale... Ja nie lubię takich filmów. Kiedyś na wakacjach widziałem jakiś japoński film z gadziną w roli głównej... Bosh, co to było za przeżycie... Nigdy tego nie zapomnę... Takiego "badziewia" nigdy jeszcze nie oglądałem. A te bijatyki to nie dla mnie - wolę RTSy, strategie, shooter'y... Filmy - tak, ale jakieś dobre. I niekoniecznie z grami - bo co następne? Znowu Godzilla albo Mortal? A może Pokemony :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by zareagowali czytelnicy, gdyby w CDA pojawił się np. taki "stary" film jak Tron (przecież niedługo już premiera gry stworzonej na podstawie tego dzieła - świetna promocja;)) albo jeszcze lepiej - Thing...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Smugg szepnie paru ludziom coś do ucha i za jakiś czas zobaczymy "Brasil?" :) Wiem, że nadzieja matką głupich, ale...

Wydaje mi się jednak, że te polemiki nt. następnego filmu są niewarte czasu, który poświęcamy na ich napisanie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie oglądam tych filmów, ale jak komuś się spodobają to świetnie, a jak nie to ma problem i na następną grę bedzie musiał poczekać jeszcze miesiąc. zresztą co za różnica jedna gra w tą czy w tamtą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
Ciekawe jak by zareagowali czytelnicy, gdyby w CDA pojawił się np. taki "stary" film jak Tron (przecież niedługo już premiera gry stworzonej na podstawie tego dzieła - świetna promocja;)) albo jeszcze lepiej - Thing...

Świetny pomysł ! Oprócz Thing i Tron'a w CDA mógłby ukazać się jeszcze np. "Gry Wojenne" :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hellboy

Mortal kombat: conquest to kicz 8) Nie ma co się oszukiwać...

Natomiast pomysł filmów całkiem nie zły. Tylko gdyby te filmy były chociaż ciekawe. Ale godzilla była spox :).

Aha.. i jeszcze jedno.. Na dwóch płytach mogliście dać w formacie *.avi !!

Odtworzył bym sobie jak człowiek w BESTplayerze, a tak to... do kitu :P

Po(zdrówka) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [MiKu[
Na dwóch płytach mogliście dać w formacie *.avi !!

Odtworzył bym sobie jak człowiek w BESTplayerze, a tak to... do kitu :P

Mozesz spokojnie wlaczyc. Tylko zamiast pliku w formacie *.avi musisz znalezc plik z filmem w *dat. Windows Media Player go otwiera (czyli BESTPlayer na pewno tez):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tym numerem specjalny możę tam film to mogłoby być

Ooo, dajcie mu cygaro © Smugg) To naprawdę świetny pomysł. Biorąc wszystkie za i przeciw to rozwiązanie wydaje się być optymalne. Że też nikt nie wpadł. Podpisuję się obiema rękami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tym numerem specjalny możę tam film to mogłoby być

Ooo, dajcie mu cygaro © Smugg) To naprawdę świetny pomysł. Biorąc wszystkie za i przeciw to rozwiązanie wydaje się być optymalne. Że też nikt nie wpadł. Podpisuję się obiema rękami.

CDA, CDA Special, CDA Fantasy, CDA Film?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Impostor

Ja jestem ZA ale rzadko. A jak juz dajecie film to dobry... Nie chodzi mi tu o najnowsze filmy. Napewno film z lat 80 lub 90 nie bedzie drogi. A przydaloby sie przypomniec kultowe filmy. I tylko prosze - zadnych sequeli!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braindead

eh siedzę se tak i myśle, że mogliby dać następnym razem kilka odcinków Latającego Cyrku MP, pamiętam że oglądałem za młodu (jak miałem 4-5 lat) na tvp, teraz się to na mnie odbiło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek P.
ale z tym numerem specjalny możę tam film to mogłoby być

Ooo, dajcie mu cygaro © Smugg) To naprawdę świetny pomysł. Biorąc wszystkie za i przeciw to rozwiązanie wydaje się być optymalne. Że też nikt nie wpadł. Podpisuję się obiema rękami.

CDA, CDA Special, CDA Fantasy, CDA Film?;)

A ja się podpisuję obytrzema :) Tylko żeby CDA film nie wychodził częściej niż co pół roku... No i żeby miał jakąś fajną cenę n.p. 13 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość childK
ale z tym numerem specjalny możę tam film to mogłoby być

Ooo, dajcie mu cygaro © Smugg) To naprawdę świetny pomysł. Biorąc wszystkie za i przeciw to rozwiązanie wydaje się być optymalne. Że też nikt nie wpadł. Podpisuję się obiema rękami.

CDA, CDA Special, CDA Fantasy, CDA Film?;)

A ja się podpisuję obytrzema :) Tylko żeby CDA film nie wychodził częściej niż co pół roku... No i żeby miał jakąś fajną cenę n.p. 13 zł

Jestem całkiem przeciw a może nawet obok :)

Ile razy było mówione (np. SMG) że CDA to CDA i W CDA nie będzie kącików o filmach itp.

Wydawanie czegoś takiego nawet poza właściwym CDA jest zdradą i KOMERCHĄ. To normalne, że chcą zarobić al wykorzystywanie na prawo i lewo loga CDA jest dla mnie okropne. Numer z THPS2 to najgorsza rzecz jaką w CDA wymyślili. Odgrzany i ob(wymiotowany) stary strawiony kotlet!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...