Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Lineage

Polecane posty

Calling All Clan Leaders

If you are a clan leader of a level 4 or 5 clan, you will be able to enlist new clan members by offering your friends a 7-day free trial of the full version of Lineage II!

Clan leaders with active game accounts will be sent several buddy codes on September 13, 2006. Please make sure that the e-mail address on your PlayNC master account is updated so you don’t miss this offer. If your clan is level 3 or below, gather your clan members, start working, and get clan level 4 by September 12 to take advantage of this promotion.

Recruit your friends to get firsthand experience of all of the exciting new features of Chronicle 5, including the new Academy system! Take a look at the Chronicle 5 preview site now to learn more about all the new clan features and enhancements coming next week.

Ten kto ma znajomego CL'a na officjalu migusiem sie z nim kontaktuje i 12 wrzesnia bedzie mogl za darmo pograc na officjalu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem necro i sprawa wyglada tak

NIE OPLACA SIE BRAC ZBROI B-GRADE... dlaczego?

bo demon set(+4 do int naprawde starczado a-grade i w moim mniemaniu jest o wiele lepszy niz avadon czy zubi)

do 50 lvl bobrze jest miec symbole +4int/-4men i +4wit/-4men

walka wyglada tak jak przedstawil kolega wczesniej

jesli chcesz miec zawsze duzo MP proponuje chodzic z kotkiem lub korzystac z BTM(body to mind) i drainow.

wszyskie taktyki i odpowiedzie na wiele pytan znajdziesz na roznych forach (tych "legalnych" i tych "mniej legalnych")

pozdro dla ekipy

(nie odpowiadam za to co kto mysli)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 9:30 jeszcze nie w szkole? w każdym razie mi sie necro jakoś nie bardzo podoba - tzn nie poznałem go jeszccze tak dobrze ale i tak mi nie leży. IMO o wiele lepszy (ciekawszy) jest HE. Narazie mam 77 lvl i 55% expa (x45 serv) i nie moge się doczekać 78 lvl - podobno HE dostaje wtedy nowego ciekawego skilla - evade shot (działa tak jak stun shot ale po trafieniu dodatkowo zwieksza twoje evasion). Aha. Jeszcze jedna rzecz mnie wnerwia - cb na +16 jest słabszy -ZNACZNIE!!!- od shining +11. Jeśli mnie pamięć nie myli jest to okolo 100 atk broni. Noż kur...cze mać ide się pochwalić klanowi że zrobiłem cb +16 i ze łuk ma 667 atk bodajże i tu mi kolega wyjeżdża, że on ma shining +11 i okolo 770 atk wiec moj łuk to pikuś. Grrr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sork ze nie na temat pisze, ale TEZ MUSZZE TO NAPISAC :D

zapewne wiesz, ze w l2 graja rozwniez ludzie o wiele, WIELE starsi.

A jesli chodzi o "zbawienny" wplyw gier na umysl to powiem tak.....

jesli ktos ma nasr....ne we lbie to zadna gra mu nie pomoze :D

PS. czasem dochodze do wniosku, ze internet powinien byc dla ludzi powyzej 18 roku zycia i z odpowiednim IQ (ale ile uroku by stracil AR:D)

pozdro dla redakcji:D

OD AUTORA

powyzsza wypowiedz nie miala na celu obrazic lub wysmiac kogo kolwiek wliczajac w to przedmowcow:D

A i mam mala prosbe..... mozecie dac linka z opisem nowych wlasciwosci klanowych w c5(lub jak mozecie sami opiscie:D) oraz nowych zbroi i broni

z gory wielkie dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam mala prosbe..... mozecie dac linka z opisem nowych wlasciwosci klanowych w c5(lub jak mozecie sami opiscie:D) oraz nowych zbroi i broni

z gory wielkie dzieki

www.lineage2.com - najciemniej pod latarnia ? ;) Wszystko jest jak na dloni, po co komplikowac sprawe ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pograłem w to.. i moge z całą pewnością stwierdzić że ta gra jest wyznacznikiem nudy. duuużo ciekawsze i bardziej dynamiczne jest patrzenie na ściane. pustą. bez obrazów bez innych takich. L2 to taka Tibia 3d. to nie jest plus. słowem. Gra jest tak nudna że nie polecam jej nikomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMO zaliczałem w kolejności Tibia, Kal, Ryl2, Lineage2... Jakościowo co do pierwszego nie ma wątpliwości, że nie jest warta choćby wspominania. Kal był średni, szybko o nim zapomniałem. Obecnie się wacham nad przyjemniejszym Rylem i bardziej rozbudowanym Lineagiem. Ten ostatni bynajmniej nie jest Tibią 3D, jak stwierdził przedmówca. Ma w sobie wszysktko, co porządny konkurent WoWa mieć w sobie powinien, questy, masę itemów, mobów, olbrzymia mapa, i najważniejsze (4 me): fabuła i klimat... Minusem, jaki zauważyłem, jest sterowanie myszą, które na C4 nie sprawiało problemów, ale na C5 nie występowało w ogóle. Nie wiem czy była to wina orginalnego klienta, czy patcha serverowego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiia...

W L2 robi sie kolejno:

naciska któryś F pod którym jest przypisany czar. I czasem sie gdzieś tam przejdzie. zasypiałem gdy grałem w L2. długo też nie wytrzymałem. KIlka dni i po wszystkim..

BTW. kto w MMORPG przechodzi gre żeby zobaczyć fabułe? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, którego ona interesuje ;p Wgłębiłem się w nią, w szczególności w mitologiczny proces powstawania świata... Takie polowanie na Genesisy moją pasją ostatnio :)

Z czarami trochę racji masz. W Rylu 1 click równy był jednemu uderzeniu, ale jest mało rozległy, po osiągnięciu wyższych poziomów nie chce się zaczynać inną rasą od początku, gdyż w zasadzie niczego nowego nie zobaczysz, w przeciwieńswie do Lineage... 5 różnych miejsc startowych... mmm... dlatego wciąż mam wachania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie podstawowe sprawy ktore trzeba poruszyc, po pierwsze- L2 to nie jest rasowy MMORPG (nazywa sie go tak z rozpędu), a raczej grinder, swoisty rise a hero, gdzie questy są jedynie dodatkiem do zycia spolecznego wsrod graczy. MMORPGiem to jest Guild Wars. Druga sprawa- czy my gadamy o tej samej grze ? Moze i na piratach sobie mogles drzemac przy graniu magiem, ale na oficjalu z kazdym mobem musisz sie porzadnie napracowac. Bo prawdziwą esencją L2 jest dzialanie w teamie i polowanie na bossów. Poczynajac od Cruma Tower zaczyna sie tak naprawde prawdziwa gra- bo na oficjalu po prostu nie da sie grac solo w takich miejscach, tak jak na piratach. Oryginalne ustawienia sprawiaja ze Kratora w CT grajac solo bijesz majac 45lv postac ok 2 minut, zuzywajac ze dwa HP poty, a nie tak jak na piratach- pare łupnięć i leży. Wielkim problemem jest ocena gry po piratach, ktore sa po prostu podciągnietymi recznie C1. Ostatnio wszystkie serwy sie puszą, ze mają C4 tak jak na oficjalu- bzdura. Jak wyczytalem wykradziony został owszem serwer C4, ale testowy, w ktorym brakuje polowy mobów. Krainy świecą pustkami, przewrocony jest rynek bo brakuje dropów we wszystkich miejscach- na tych podstawach po prostu ocenic L2 nie sposob. To tak jakby oceniac gierke po demku bądź wersji alpha. Zachęcam do gry na oficialu- zmiana o 180 stopni, calkowicie inna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee. A słyszałeś o Allseronie? on podobno stoi na plikach z offa i jest taki jak prawdziwy oficjalny serwer.

I kolejna bezndziejność L2:

Miałem 12 level i biłem stone soldier. on nie robił mi nic a ja tak naciskałem f2 i f3 przez jakieś dwie minuty... super takie granie....

A czym sie różni L2 od Guild wars pod względem gatunku. skoro L2 to nie jet MMORPG?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee. A słyszałeś o Allseronie? on podobno stoi na plikach z offa i jest taki jak prawdziwy oficjalny serwer.

Toż o nim i innych mowilem (np Paradise tez sie tym szczyci, ze jadą na oficjanych plikach wykradzionych z oficjala)- z wypowiedzi jakich sie doczytalem w sieci posrod osob ktore graja na oficjalu i mieli stycznosc z owymi piratami (niestety sam juz nie gram w L2 od dluzszego czasu- brak kasy na abonament, stad przerzucilem sie na GW) jasno wynika iz to zwykly pic na wode. Ponoc brakuje wieeelu mobów, krainy stoja odlogiem, brakuje dropow z konkretnych potworow w danych miejscach. Owszem- wykradli pliki oficjalne, ale byl to ponoc tylko serwer testowy.

Miałem 12 level i biłem stone soldier. on nie robił mi nic a ja tak naciskałem f2 i f3 przez jakieś dwie minuty... super takie granie....

No to bug i tyle, na offie takie rzeczy z racji poprawnych statów nie maja miejsca- widocznie zle zaimplementowany mob :) A jezeli cus takiego by mialo miejsce to wiecej niz pare godzin nie postoi ze wzgledu na podlizuchów którzy zaraz raportują GMom xD

A czym sie różni L2 od Guild wars pod względem gatunku. skoro L2 to nie jet MMORPG?

Guild Wars to questy, nie grind mobów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w L2 też można wykonywać questy.. Nawet trzeba. dzięki questom przecież zdobywa sie profesje jakby.

Ten przypadek z 12 level to nie przypadek... kilku moich kumpli z klasy gra w l2 i też tak robili. podobnie było gdy atakowałem jakiegoś zombie. tylko przeciwnicy którzy są szybcy mogli praktycznie mi coś zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w L2 też można wykonywać questy.. Nawet trzeba. dzięki questom przecież zdobywa sie profesje jakby.

No wlasnie- można, a w GW trzeba :) W L2 poza questami na transfer praktycznie nie musisz robic questów by ciągnąć całość dalej. W GW nie chodzi sie poklepać mobki by podbic lv a poluje sie na konkretne mobki dla itemu. Jednak esencją GW są questy, zadania które trza wykonać by dostać exp i skille. Grindowania, czyli klepania mobków dla samego expa w GW nie uswiadczysz w ogole.

Ten przypadek z 12 level to nie przypadek... kilku moich kumpli z klasy gra w l2 i też tak robili. podobnie było gdy atakowałem jakiegoś zombie. tylko przeciwnicy którzy są szybcy mogli praktycznie mi coś zrobić.

No coz, tylko polecic serw oficjalny na ktorym takie rzeczy sie nie zdazaja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

widze że coś się ruszyło w temacie. Ja trochę odejde od wyznaczonego toru dyskusji. Gram na serwie x45. Mam saggitariusa na 80 lvl, ale za cholere nie moge sie dorobic draconica z focusem. MIłosierny kupel, który ma OGROMNĄ ilość kasy obiecał mi, że zrobi mi draca z focusem w 3 podejściach i mi da jak mu wyjdzie. Za 3 podejściem zrobil draca na +15. Wali ostatniego scrolla. JEST - "you have succesfully enchanted draconic bow +15.". I w tym momoencie disconnect - kolega robi reloga ale drac zamiast +16 jest +15. Wali na +16 i pali broń. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz macior wspolczuje

ale powracajac do watku poprzedniego....

Rezneck nic dziwnego ze gra ci sie nie podoba skoro serv na ktorym grasz jest, jak to ujac.... niedorobiony:D

sleeskee ma racje ze w zasadzie tylko na oficjalnych serverach tak naprawde poznasz wszystkie wady zalety l2

jesli natomiast nie stac kogos na placenie 50 polskiej adeny za abonament zostaja servery prywatne

i tutaj musisz szykac takich na ktorych bledow jest najmniej (choc po niedawnym c5 malo nie ma takiego ktory nie mialby w ogole zadnych bledow)

sleeskee co do wykradzinego kody MOGE sie zgodzic choc nie polegalbym na wypowiedziach kogos nie sprawdzajac tego uprzednio(nawet jakby powiedzial to sam szef ncsoftu), a dodanie moobkow czy tez dropu to kwestia czasu (dluzszego lub krotszego zalezyod gm-ow) i takie problemy byly zawsze przy przechodzenieu na nowe kroniki

ogolna sentencja jest taka

stac cie na obonament wal na oficjalny

nie stac cie wal na priv gdzie jest najmniej bledow

ps sleeskee nic do ciebie nie mam, ale wiem z doswiadczenia ze informacja powtarzana wielokrotnie po pewnym czasie zostaje nieco ubarwiana

pozdro dla ekipy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sleeskee co do wykradzinego kody MOGE sie zgodzic choc nie polegalbym na wypowiedziach kogos nie sprawdzajac tego uprzednio(nawet jakby powiedzial to sam szef ncsoftu),

No ja nie zamierzam sie wbijac na serwery pirackie tylko po to by psuc sobie wspomnienia z tej wspanialej gry, raczac sie marna podrobka. Po prostu pogadalem i poczytalem rozne, rozniste fora oficjalnego serwa (dzialaja przy stronkach fanowskich)- jezeli znajduja sie tam podobne glosy na temat uchybienien poszczegolnych piratow oraz dane serwa wykradzionego to ja nie mam podstaw zeby podwazac ich spostrzezenia. A z ciekawosci przerzucilem forka polskie, angielskie, niemieckie i francuskie. Na kazdym z nich mozna bez problemu wyczytac o brakach, a i nie ma zadnych symptomow, ze informacje te pochodzily z jednego zrodla i po prostu zostaly skopiowane/przekazane dalej.

a dodanie moobkow czy tez dropu to kwestia czasu (dluzszego lub krotszego zalezyod gm-ow) i takie problemy byly zawsze przy przechodzenieu na nowe kroniki

Jak widac nie jest to kwestia czasu, skoro problem z alokacja mobow jest najwazniejszym problemem piratow. Nie jest latwo jak widac dodawac mobki, gdy sie nie ma pelnego zestawienia statystyk wszystkich mobow. Stad piraci moga sie pochwalic solowaniem w Cruma Tower na drugim pietrze, w Giants Cave tudziez chociazby jak wyzej koledzy forumowicze pisali- siepanie wolnych mobow bez zagrozenia ze ci cokolwiek zrobi. Na oficialu to po CT conajwyzej mozna przebiec solo przez jedna wieze, zreszta- bez Silent Move to padniesz po jednej salwie Kratorow :] A i powolne zombie potrafia drainowac co kilka sekund, wiec takie bezbronne nie sa ;)

ogolna sentencja jest taka

stac cie na obonament wal na oficjalny

nie stac cie wal na priv gdzie jest najmniej bledow

Ja tam bym w ogole nie odsylal na piraty- jeszcze bardziej mozna sie zniechecic do gry. W sumie te 50zl to nie jest az taki majatek kurna zeby nie moc wydac gdy sie chce pograc. Sam bym dalej gral gdyby nie brak czasu, ale wiekszosc graczy nie musi sie martwic o prace i rodzine, wiec jak najbardziej polecam oficjal. Warto, bo to calkowicie inna gra niz na piratach :)

ps sleeskee nic do ciebie nie mam, ale wiem z doswiadczenia ze informacja powtarzana wielokrotnie po pewnym czasie zostaje nieco ubarwiana

pozdro dla ekipy

Nie wiem ad czego niby ma sie tyczyc ten dopisek :) Nikt nie ustosowywal sie do oficjalnej informacji- to byly indywidualne spostrzezenia ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...