Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aiden

Deadman Wonderland

Polecane posty

Zapowiadało się ciekawie: chłopak siedzi w klasie, gada ze znajomymi, mowa o wyjeździe do więzienia Deadman Wonderland, zaczyna się lekcja, nagle za oknami zwisa w powietrzu tajemnicza postać i zaczyna się masakra, w którym giną wszyscy oprócz tego właśnie chłopaka o imieniu Ganta. Zostaje on posądzony i wsadzony do tego więzienia, gdzie miała pojechać jego klasa na wycieczkę.

Przez ok. 10 odcinków było ciekawie, jednak pod koniec było już mniej ciekawie, m.in fakt że

Ganta przymusza się i ćwiczy (bez celowo) aby pokonać oprawcę jego przyjaciół)

oraz to, że

fabuła jest w ogóle nie domknięta i Ganta nie dowiedział się, że ten oprawca to w rzeczywistości Shiro

. Jeżeli będzie sequel to można przymknąć oczy na te wady. Oby był...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czy anime ma tylko 12 odcinków i koniec, czy może planowana jest jeszcze dalsza seria? Bo jakoś tak głupio wygląda urwanie akcji w połowie zabawy...

No, ale nic to, zabieram się za mangę, ile ma ona chapów? Jeszcze trwa, czy już zakończona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mangę wciągnąłem nosem, więc OVA sobie odpuszczę, jakoś specjalnie nie przepadam za takimi średnio interesującymi historyjkami mającymi na celu pogłębienie pobocznych postaci. W mandze też mnie to jakoś nie ruszyło. W ogóle ten fragment, gdzie Crow, staruszek i dziewczyny walczyły przeciwko wybranym fałszywkom był strasznie durnowaty, jakby wyjęty z Bleacha, (bez urazy ;)).

Teraz mi tylko ktoś powie, co ile wychodzi nowy chapter mangi? Co miesiąc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime było nawet niezłe, ale główny bohater (14 letni dzieciak) po obejrzeniu kilku odcinków stał się dosyć mocno irytujący. Poza tym anime jest po prostu reklamówką mangi, więc fabuła niewiele posunęła się do przodu.

Ogólnie pisząc to bardzo brutalne anime, gdzie zabijanie czy inne mocne, a nawet sadystyczne sceny są częstym zjawiskiem.

Oglądałem wersję Blu-Ray, ale mimo to cenzura występowała (choć mniejsza niż w wersji TV).

Widać, że to shounen, a nie seinen.

Największą zaletą tego anime jest główna bohaterka jak również 2-3 inne postacie.

Ode mnie 6.5/10.

Cóż, mangę wciągnąłem nosem, więc OVA sobie odpuszczę,

OVA nie była zła, ale niestety miała bardzo smutne sceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime obejrzałem dawno temu i przyznam ,że nie wyszło średnio.Sam bohater ,oraz inne postacie mają ciekawe osobowości ,któe mnie zaintrygowały.Wielkim plusem tego anime była dal mnie postać Kruka.oraz przydomki ,które nadawano deadmanom.Kreska i opening był świetny (słucham go do tej pory :D).Niestety z fabuła nie była już tak kolorowo była dobra ale nie dość dobra.Moja ocena tego anime z dobrego spadła na średnie tóż po przeczytaniu mangi.Usuneli kilka ważnych postaci takich jak tranwestyta czy dziadek.I to bardzo mnie zniechęciło.Ostatnim minusem jaki zdążyłem wyłapać to stanowczo za mało odcinków.Cóż mam nadzieje, że wyjdzie kolejny sezon i to anime wydobrzeje w moich oczach.Polecam obejrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...